Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Cserben hagyta a családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserben hagyta a családját aki berendezkedik arra, hogy a felesége keres, ő azon kívül, hogy iskolába viszi a gyerekeket otthon pihenget?

Figyelt kérdés

Ez régóta így van, munkahelyet nem keres, itthon házimunka a feleség dolga.

Csakis olyan munkahely felelne meg neki ahol rengeteget fizetnek és nem kell dolgozni.

Szakmájában nincs munkalehetőség, tanulni nem akar. Beéri évente néhány alkalmi munkával.

Rendszerint egész nap fekszik és fájlalja a fejét, derekát... stb.!


2015. febr. 1. 11:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Mivel eddig turted Ez nem lesz egy egyszeru menet!

En ugy kezdenem mint meg soha, oszinten de hatarozottan beszelnek vele.

Figyelj Dragam eddig turtem, hogy itthon vakarod a segged es csak a kifogasokat keresed...megertem nehez munkat talalni, de nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ezt megengedjuk magunknak. Itt van 3 gyermek, amit kozosen vallaltunk es fel kell nevelnunk... Tehat En ugy dontottem, Hogy adok neked 1 honapot, eldontheted hogy tovabb vakarod a segged, vagy keresel munkat es ami jon azt elfogadod kifogas nelkul. Ha nem akkor kulon kell tovabb folytatnunk az eletunket, mert az en erom is veges es faradt vagyok. Mellekesen veled egyutt mar 4 gyerekrol gondoskodom es nem ezt vallaltam. Remelem megertetted adok idot eddig is adtam, most Te dontesz. En igy nem csinalom tovabb! Es ezt kovetkezetesen betartani Kedves Kerdezo, mert ha nem orokre egy cseled maradsz!

2015. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Csak két gyerekünk van. :)

Egyébként nagyon jól megfogalmazott ultimátum.


Ma reggel egy ismerőse által elment egy munkahelyre, felírták a nevét, telefonszámát, jelenleg nem tudják alkalmazni, de első lépésnek megteszi, hogy elment.

2015. febr. 2. 20:45
 33/34 anonim ***** válasza:
Hajra! ;)
2015. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem kár tovább reménykedned, majd meglátod, mindenre azt mondja, most nem vették fel, majd, majd hívnak, tele lesz állandóan kifogással, miközben látszólag gőzerővel munkát keres, csakhogy ki ne dobd. Így elhúzzátok majd még évekig.
2015. febr. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!