Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Cserben hagyta a családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserben hagyta a családját aki berendezkedik arra, hogy a felesége keres, ő azon kívül, hogy iskolába viszi a gyerekeket otthon pihenget?

Figyelt kérdés

Ez régóta így van, munkahelyet nem keres, itthon házimunka a feleség dolga.

Csakis olyan munkahely felelne meg neki ahol rengeteget fizetnek és nem kell dolgozni.

Szakmájában nincs munkalehetőség, tanulni nem akar. Beéri évente néhány alkalmi munkával.

Rendszerint egész nap fekszik és fájlalja a fejét, derekát... stb.!


2015. febr. 1. 11:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Sajna Ez lassan alakul ki , szinte eszrevetlenul. Egy nap megcsinalod valaki helyett akkor meg orul 1 het mulva termeszetes, 1 ev mulva elvaras...

Ettol fuggetlenul a kerdezo valamiert elturi egy lusta pocsnek h egesznap otthon doglodjon. Kerdezo, te csunya vagy, vagy buta vagy anyagilag fuggsz ettol a tohonyatol? Vagy miert kinzod magad? Szeretsz szenvedni? Gyere hozzam itt is van mit takaritani...

2015. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%

Aki nem dolgozik, ne is egyék.

Régi bölcsesség, de mai napig használható.

2015. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyre válaszolj, de most komolyan: minek ez a faszi neked? Mi hasznod van abból, hogy ott van? Ha kirakod, annyi lesz a változás, hogy több pénzed marad, mert nem kell etetni, és nem kell nézned, hogy vakarja a seggét, miközben te megszakadsz. Pénzt nem hoz, segíteni nem segít, ha csak döglik, gondolom nem is egy szórakoztató társaság. Minek tűröd még meg?

Ha már nem dolgozik, és eltartatja magát, alap lenne, hogy legalább a házimunkát csinálja meg, a lakás mindig csillogjon, minden estére meleg vacsi, gyerekek elrendezve. Így, hogy ezt se csinálja, én tuti nem tartanám el, minek?

2015. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Enni sem akar, ma még egy falatot sem evett tudtom szerint.

Azért tűrtem, mert reménykedtem... A gyerekek miatt a szüleim is óvatosságra intettek, hogy ne hirtelen döntsek.


Nyilván házaséletük sincs, mert ha felhozom neki, hogy keressen munkát úgy néz rám mint a legnagyobb ellenségére.

2015. febr. 1. 18:25
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj,de ez egy s*arházi!

válj el és adj magadnak esélyt a boldogságra egy igazi férfi mellett!

2015. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Biztosan lesz aki elítél, de tegnap azt mondtam neki, hogy szégyenlem mások előtt a hozzáállását.

Ma felkelni sem akart, délben nagy nehezen elkezdett tv- t nézni.

Ebédkor kijelentette, hogy ő most nem tud enni és azóta sem evett.

A számítógépben láttam állasokat nézett...


Rengetegszer mondtam szépen, támogattam, biztattam, de azt elfogadni már képtelen vagyok, hogy azt mondja minimálbérért nem robotol...

Kérdeztem tőle mi lenne a gyerekekkel ha velem bármi történne.

Hatalmas nyomás ez rajtam, hogy minden az én felelősségem.

Nem szeretem a konfliktust, de úgy érzem ez a szint már tolerálhatatlan.

2015. febr. 1. 19:29
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Na vegre!! Legy hatarozott, mert a ferjed minden hangszeren jatszik, es Kitartas! Sajnalja magat, ahelyett hogy Neked segitene. Pfffuu de seggbe rugnam egy hegyes cipovel! :)

Most martir, ehseg szrajk kovetkezik...

2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküliként kijelenteni, hogy minimálbérért nem robotol elég nagy luxus szerintem. De ha már otthon van és eltartják, a házimunkát ugyan miért nem csinálja meg? Gyerekeket miért nem rendezi? Erre mit mond?

Amúgy szerintem nem ítél el senki, légy kemény, mint ahogy látni lehet, itt csak a keményebb fellépés segít. Eddig ment a pátyolgatás, az nem jött be.

2015. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Éhségsztrájkba kezdett? Ezt a pasi úgy kéne seggbe rúgni, hogy anyukájáig szálljon! Mit képzel ez magáról, még neki van oka hisztériázni, mint egy gyereknek, miközben nem tud semmilyen téren felelősséget vállalni a családjáért, gondoskodni róluk?! Játssza a hattyú halálát, és otthon döglik évek óta, mert válogat?! De még a házimunka, főzés is büdös?! Páros lábbal rúgd ki, ha nagyon gyorsan nem hajlandó elmenni dolgozni, és ne engedd érzelmileg zsarolni magad! A férjed egy felelőtlen here.
2015. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Éhségsztrájkol? Végre egy jó ötlet, remélem ebben kitartó lesz:)))

Mióta tűröd ezt, kérdező?

Rugd már ki, mi szükséged van neked erre? Szedd össze magad, és lépj!

2015. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!