Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Cserben hagyta a családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserben hagyta a családját aki berendezkedik arra, hogy a felesége keres, ő azon kívül, hogy iskolába viszi a gyerekeket otthon pihenget?

Figyelt kérdés

Ez régóta így van, munkahelyet nem keres, itthon házimunka a feleség dolga.

Csakis olyan munkahely felelne meg neki ahol rengeteget fizetnek és nem kell dolgozni.

Szakmájában nincs munkalehetőség, tanulni nem akar. Beéri évente néhány alkalmi munkával.

Rendszerint egész nap fekszik és fájlalja a fejét, derekát... stb.!


2015. febr. 1. 11:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%

Cserben hagyja. Dobd ki. Nem lesz nehezebb dolgod, eggyel kevesebb szájat kell etetned, eggyel kevesebb ember ruháit kell mosnod.

Ha a gyerekek imádják, akkor biztosíts számára akármennyi lehetőséget a láthatásra.

2015. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%

Az 5-ös vagyok (akit jól lepontoztak a többiek). Hát csak pontozzanak. Szerintem nem elég beszélni a pasikkal, falra hányt borsó. Ha látják, hogy megcsinálod helyette a házimunkát, akkor hagyja... Majd bolond lesz megmozdítani a kisujját.

Azért vagyunk nők, hogy használjuk az agyunkat is. Csak próbáld ki, amit mondok. De ne egyszer, hanem többször, és hosszabb időn keresztül. Elesett nő vagy... Férfi támaszra van szükséged... Ki az a férfi, akiből ne jönne elő a hős Superman? (Da ha mindent megcsinálsz, akkor kinek legyen Superman?) Egyszerűen ne takaríts, tudod, kimerült vagy, fáj a fejed... Csak elmosogat egyszer! Aztán köszönd meg szépen ezt a hősi tettet!

Amúgy nyugodtan lepontozhat mindenki. De nekem a férjem porszívózik, mosogat, ha kell, főz, vigyáz a gyerekekre, ha elmegyek a barátnőimmel moziba. (Mondjuk ritkán van ilyen, de azért előfordul). És emellett imád! És amúgy még így is enyém a háztartás nagy része.

Aztán vannak olyan esetek, akiktől jobb elmenekülni. De ezt senki itt a GYIK-en nem javasolhatja neked, mert nem tudjuk, miben élsz pontosan!

2015. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező: Ha a férjed nem dolgozik, te pedig otthon vagy, miből éltek? Csak nem segélyből, meg a családi pótlékból?
2015. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Igen cserben hagyja. Gondolj bele mi lenne akkor, ha te valami miatt nem tudnál dolgozni? Akkor éhen halnátok? Az egy dolog, hogy a gyerekek szeretik, de attól még egy léhűtő senkiházi és elküldeném a fenébe, ha már nem hajlandó kenyeret tenni a családja elé.
2015. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

13. válaszoló!


Miből gondolod, hogy segélyből élünk?

Terhesen is dolgoztam a gyermekeim születéséig, GYED második évében visszamentem dolgozni.


Nem azért tanultam annyit, hogy utána segélyből éljek.

Azt gondolom a férjem egyértelműen depressziós... attól szenved, hogy én elvárom, hogy dolgozzon, holott ő akármilyen helyen nem hajlandó erre.

2015. febr. 1. 13:23
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dobod ki és szó nélkül eltartod, akkor ez sajnos a "te főzted, te eszed" esete. Viszont akkor ne panaszkodj.
2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Amennyiben a házimunkát teljesen ő végezné, és ez mind a két félnek megfelelne, akkor nem.

Esetedben ez nem így van, tehát igen, cserben hagyott téged, a családját, mindenkit.

2015. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem kérdező, miért hagyod?


Nálunk 2 év után a férjem maradt itthon egy évet a gyerekkel. Kérni se kellett, magától értetődő volt, hogy amíg én dolgozok ő rendbe rakja a háztartást és megfőz. Miután visszament dolgozni szintén elosztottuk a munkát. De a gyerek születése előtt is mindent közösen csináltunk. Sose hagytam volna, hogy rám szakadjon minden, de a férjemnek sem jutott eszébe, hogy ne vegye ki a részét.

2015. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar elvállalni akármilyen munkát... hát ez LOL. Végülis jobb otthon ülve várni a sültgalambot. Nekem van diplomám tanultam érte keményen, de én is dolgoztam árufeltöltőként, aztán csak össze jött a jelenlegi munkahelyem. Meg az se mindegy mióta van otthon, mert ha netán munkát keresne, és rákérdeznek, hogy az elmúlt mondjuk 2 évben mit csinált, akkor elég nagy negatívum, hogy semmit (és még az sem látszik, hogy próbálkozott volna).

Az sem szép dolog,hogy ha már otthon van, akkor még a házi munkát sem csinálja meg. Legalább ennyit megtehetne, a már te vagy a kenyérkereső. Írni egy listát, hogy mi a napi teendő pl 1-2 mosást betenni, meg kiszedni nem egy nagy ördöngösség, és mosogatni sem szégyen, netán felporszívózni.

2015. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Hát, ha akármilyen helyen nem hajlandó dolgozni, akkor keresse a megfelelőt. Addig meg feleljen meg az akármilyen.

A legkönnyebb azzal takarózni, hogy depressziós, csak ezért nem adnak a boltban semmit, sőt, a szolgáltatókat sem lehet kifizetni vele. Mióta nem dolgozik, és miért tűröd? Adj neki ultimátumot. Keressetek neki bármilyen munkát, aztán ha nem tetszik, lehet jobbat keresni. Ha nem hajlandó abszolút dolgozni, akkor küldd a fenébe, hiszen ő neked csak teher, nem társ, férj.

2015. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!