Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viselnéd, ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnéd, ha a férjed kiskora óta rondán csámcsog minden egyes étkezésnél?

Figyelt kérdés
Amióta összejöttem vele (tizenéves korunkban), azóta próbálom a csámcsogásról leszoktatni, eredménytelenül. Rászólok, 2 rágás erejéig csukva tartja a száját, utána ismét teli szájjal hangosan csámcsog. Állítja, hogy jobban esik így neki az evés, és hogy ez csak engem zavar, biztos valami betegségem van, hogy bizonyos hangokat nem bírok elviselni (csámcsogás). Elmagyaráztam neki, hogy ez illetlenség, olyan mint az evés közbeni böfögés stb, de esélytelen hatnom rá. Ti ebben a helyzetben mit tennétek? Különben egy dolgozó diplomás férfiról van szó, aki ad a higiéniára, megjelenésére, rendszerető, itthon mindenben segít, törődik velem, szóval egy szavam sem lehet. Viszont ez a csámcsogás... Már 10 éve ez megy!
2015. febr. 1. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Címben helytelenül írtam: *rondán csámcsogna
2015. febr. 1. 21:21
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem volt egy pasim, aki hasonlóan csinálta, bár ő szemrebbenés nélkül arcon is böfögött kajálás közben.


Semmit nem tudsz vele csinálni, nem fog megváltozni. Mi végül szakítottunk, bár nem emiatt. De azért az jócskán benne volt, hogy tökre nem tudott kultúráltan viselkedni sehol.


Ha csak ez az egy lett volna... hát nem tudom. Mondjuk bizonyos szint fölött eléggé ki fogják nézni a társaságból, ha pl. egy céges vacsorán ezt csinálja...

2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
"Már 10 éve ez megy!" De ma este vége? Tovább nem bírod? Értem. Csak azt nem értem miért mentél hozzá lelkem.
2015. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Én ebben a helyzetben elég gyerekes megoldást választanék. Elkezdeném a tányéron húzkálni a kést, vagy valami hasonló számára kellemetlen hangot kiadni. Ha pedig panaszkodik, közölném, szívesen befejezem, ha ő sem csámcsog tovább. Erre túl sok módon nem tud reagálni, csak úgy, hogy befejezi.

Amúgy irónia nélkül, jó látni, hogy valakinek ez a legnagyobb gondja 10 év után.

2015. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Más emberekkel nem szokott együtt enni? Munkatársak, ilyesmi? Udvarlásnál is így evett?
2015. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél hozzá, ha ennyire zavart a dolog? Egyetek külön.
2015. febr. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Megértelek, Nagyim csinálja ezt, engem is idegesít,de nem lehet szólni neki. Szerintem érvelj azzal, h ez idegenek előtt ciki+a gyerekeiteknek is rossz példát mutat majd.
2015. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csámcsogással engem (és a húgomat) is ki lehet kergetni a világból, nem vagy egyedül.

Gusztustalannak tartom. Biztos lehet benne, hogy a kollégák is röhögnek rajta a háta mögött, az ilyesmiről az ember legkésőbb óvodában leszokik, később visszataszító, ha valaki így "eszik". Csámcsogni a disznók szoktak, nekem mindig az jut eszembe ha ilyet hallok, amikor papám beöntötte a kajájukat, és a disznók elkezdték betúrni :D

2015. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Így ismerted meg. Ilyen volt, amikor udvarolt neked. Akkor elfogadtad ilyennek, hozzámentél, most meg át akarod nevelni.

Na, ettől a női logikától agybajt tudok kapni!

2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én emiatt már össze sem jöttem volna vele.
2015. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!