Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viselnéd, ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnéd, ha a férjed kiskora óta rondán csámcsog minden egyes étkezésnél?

Figyelt kérdés
Amióta összejöttem vele (tizenéves korunkban), azóta próbálom a csámcsogásról leszoktatni, eredménytelenül. Rászólok, 2 rágás erejéig csukva tartja a száját, utána ismét teli szájjal hangosan csámcsog. Állítja, hogy jobban esik így neki az evés, és hogy ez csak engem zavar, biztos valami betegségem van, hogy bizonyos hangokat nem bírok elviselni (csámcsogás). Elmagyaráztam neki, hogy ez illetlenség, olyan mint az evés közbeni böfögés stb, de esélytelen hatnom rá. Ti ebben a helyzetben mit tennétek? Különben egy dolgozó diplomás férfiról van szó, aki ad a higiéniára, megjelenésére, rendszerető, itthon mindenben segít, törődik velem, szóval egy szavam sem lehet. Viszont ez a csámcsogás... Már 10 éve ez megy!
2015. febr. 1. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha hozzámentél, akkor már viseld el. Gondolom a férjed nem két éves. Ha csámcsog, hát csámcsog, ne cseszegsd. Nekem anyám csámcsog, hát most mit csináljak vele? Töredelmesen bevallja, tudja, hogy csámcsog, de így esik neki jól.


Nekem volt egy pasim. Én nem is csámcsogok, de vele nem lehetett együtt enni, mert az is zavarta, ha mellette rágott valaki valamit. Megőrjített. Nem lehetett vele leülni enni egy jót, mert már ment a hiszti, hogy ropog a saláta/répa stb a fogam alatt. Már nem vagyunk együtt. Meggyőződésem, hogy a közös étkezések fontosak egy kapcsolatban és az is, hogy nem vezet jóra ha valakit meg akarsz változtatni. Ha 10 évig kibírtad és most hirtelen nem, én inkább azon gondolkodnék, mi egyéb más van, ami probléma a kapcsolatunkban.


Tudod a piszlicsáré hibák már akkor szoktak nagyon zavaróak lenni, mikor más is van.


Egyébként engem személy szerint nem zavarna, hogy csámcsog, ennyi belefér.

2015. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakit szeretünk, akkor automatikusan el is fogadjuk úgy ahogy van. Nyilván másképp nem is házasodnék össze. Tehát én nő vagyok, és bizony ha jó ízűen eszek, szoktam csámcsogni. Nem direkt, és észre se veszem. Lehet hogy valaki szerint igénytelen, de a párom így szeretm, tehát mi nem csinálunk belőle problémát. Sok nőt zavar például ha a férfi horkol. Nekem is csinálja a párom, de figyelmen kívül tudom hagyni, mert így szeretem ahogy van, tehát egyszerűen észre sem veszem. Szerintem nem ezek a dolgok rontanak el egy kapcsolatot. Ha van szeretet, akkor elfogadjuk. Főleg úgy hogy senki nem tökéletes. Mindenkinek vannak hibái, de ha szeretjük a másikat akkor ezeket nem hibának fogjuk fel, hanem figyelmen kívül tudjuk hagyni.
2015. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!