Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok! Nálatok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok! Nálatok mennyi idő után alakult át a szerelem szeretetté? Hány éve vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés

Mi idén leszünk 6 éve együtt és fél éve házasként.

Jó pár ismerős,barát meglepődik azon,hogy mi még most is mennyire szerelmesek vagyunk egymásba,mert Ők nem igazán hisznek ebben és azt gondolják,hogy maximum 2 év és elmúlik a rózsaszín köd. Lehet,hogy náluk ez van,de nálunk nem. Nálunk még most is tökéletes a szex,sőt időről időre csak még jobb és egyáltalán nem érezzük azt,hogy meguntuk egymást. Szerintem ez a normális. Még annyi,hogy nálunk a szeretet is megvan a szerelem mellett,de még mindig azt érzem,hogy őrülten szerelmes vagyok belé,mint egy tini,pedig már abból kinőttünk.

:-)


26/N és 27/F


Nálatok ez hogy van?



2015. febr. 4. 10:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#19-es válaszom tele van durva elütésekkel. Bocsesz!
2015. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsótol kedvem lett mgint szerelembe esni.
2015. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Én saj os nem vagyok elég kövér, hisztis és csalfa, úgyhogy engem az igazi elhagyott....Akivel most vagyok, őt nem szeretem annyira, elvagyunk, be kell érnem ennyivel, én nem érdemlek igaz szerelmet, túl csinos, hűséges és jószívű vagyok, úgyhogy marad ez. Jól elvagyunk, igaz sokat bakizott ő is, de jobb mint az előzöek....
2015. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!