Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kívánom a páromat. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a páromat. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig megtudtam játszani magam, de most már nem megy. Annyira zavar, hogy szőrös a mellkasa, hogy szinte undorodom tőle. Mit tegyek?
2015. febr. 13. 20:29
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
48%
s Te a párodnak nevezel vkit,a kiről így bírsz megnyilvánulni. Hát ez hipiszupi
2015. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy mitől szőrös, mert nekem tőled, még a hajam is kihullana!!!
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha esetleg nehezen beszélsz vele ilyenekről lehet, hogy egy olyan megoldás is szóba jöhetne, hogy mondjuk közös "programként" együtt fürödtök, elő kapod a borotvát, és megkérdezed tőle "viccesen", hogy leborotválhatod-e?! Esetleg legyen olyankor neked is pl. a lábad szőrös, és felajánlhatod neki, h cserébe ő is leborotválhat téged! Jó tudom, ez így most hülyén hangozhat, de akár közelebb is kerülhettek egymáshoz, max. nemet mond rá.
2015. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Aki azt kérdezi, hogy eddig miért nem zavarta a kérdezőt, azoknak elárulom, hogy pl. az én férjem 23 volt, amikor összejöttünk, és volt néhány szál szőr a mellén, most meg 35 évesen dzsumbuj, és nekem sem tetszik. Nem hajlandó szőrteleníteni ott, hát így jártam. :S
2015. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

nem azért, de mitől a társad, ha még ennyit sem tudsz vele megbeszélni?

nekem hiperfriss kapcsolatom van, és a szájszagtól kezdve a komolyabb problémákig bármit meg tudunk beszélni, mert egyszerűen menthetetlenül előkerülnek dolgok egy kapcsolat építése folyamán.

2015. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az ertheto h egy kapcsolat elejen nem rontasz ajtostul a hazba es tamaod leazzal, hgy szoros.Idovel viszont illet volna elmondani. Megjatszottad hogy elvezed a kivanod/szexet, ezzel eddig atverted. En nagyon rosszul elnem meg, ha x ido utan kozolne a parom, hogy eddig megjatszotta, hogy kivan, elvezi velem az egyuttletet. Beszeld meg vele oszinten, vagy hagyd el, hogy talalhasson idovel valaki olyat, aki oszinte es megbecsuli.
2015. febr. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy olyan oldal, ahol névtelenül feltehetnek olyan kérdéseket, amiket élőben mások előtt nem mernek. Itt most elég sokan támadják a kérdezőt, és csodálkoztok rajta, de ha már itt is így névtelenül leszeditek a fejét, akkor gondoljatok bele, hogy vajon miért nem meri mindezt a párjával megbeszélni? Itt most megmerte kérdezni a dolgokat, de épp a félelmeit igazoljátok vissza a támadásával. :( Bocs, hogy kritizáltam egyes hszeket, nem szokásom, és nem bántásnak szántam, csak egy kicsit próbáljátok magatokat az ő helyébe is bele képzelni anélkül, hogy leszednétek a fejték. Ti bátrak vagytok és számotokra ez nem gond, de ő nem az és neki gond. Ilyen egyszerű.
2015. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
borotváld le a bundáját amikor éjjel alszik...
2015. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnéd őt, nem undorodnál tőle emiatt. Ezt tapasztalatból tudom. Az egyetlen megoldás a problémádra, ha keresel egy olyan pasit, akit tényleg szeretsz.
2015. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a szőr természetes dolog. én imádom ha egy pasinak szőrös a mellkasa! kár volt eddig megjátszani magad, mit gondoltál hogy majd magától eszébe jut hogy leborotválja? amúgy ha egyszer elkezdi utána mindig borotválnia kell mert különben meg baromi szúrós lesz. szóval nem biztos hogy ez jó ötlet. amúgy én egyszerűen szépen megkérném, hogy a kedvemért nem borotválná-e le, mert úgy jobban tetszene. azt ne tedd hozzá hogy így hánysz tőle.
2015. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!