Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már példa arra a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már példa arra a házasságotokban, hogy a nemi szervetekre tett a párotok megjegyzést és rosszul esett?

Figyelt kérdés

Nekem ez egy kényes téma , sajnos eleggé kilógnak a szeméremajkaim, nem túl esztétikus látvàny.. Ma bugyiban mértem a combom kerületét, párom meg odabökte:

- na mi az, aztméred, mennyire lóg ki a csiklód?

Nagyon fájt, de nem mondtam neki.. Eléggé megalázónak éreztem pedig gondolom nem bántani akart..

Foglalkoznom kellene ezzel? Vajon zavarja hogy olyan? Csak nem mondja? Mással volt ilyen? Már a műtéten gondolkozom..


2015. febr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
80%
* ebből NEM kell ügyet csinálni (bocsi)
2015. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
78%

Azzal kezdeném, hogy nekem is a lehető legjobban kilógnak a szeméremajkaim, és nem érdekel. Emiatt meg ne műttesd magad, egy csomó káros következménye lehet.

Az én párom, már nem emlékszem a szövegkörnyezetre, azt mondta rá,h rántott hús :) meg mondtam neki h rosszul esett, és mondta h nem bántani akart, meg ne csináljak már ebből ügyet, 10ből 9 nőnek ilyen.

Az előtte lévő pasijaim sosem panasukodtak :)

Szóval legyél rá büszke! én így fogom fel.

2015. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, kinek milyen a nemi szerve, e füle, ujja, akármilye is, ha valakit szeretünk, tisztelünk, nem bántjuk meg! ilyesmivel meg főleg nem... (testi adottság) ADOTT-ság, tehát kaptuk, nem mi akartuk ilyennek!!!
2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy bár a kérdező nem nőket kérdezett, mégis csak nők válaszoltak. Vajon férfiak nem merik bevallani az ilyet, vagy a nők inkább megtartják maguknak, mit gondolnak a péniszükről?
2015. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
23%
utolsó: ezt az oldalt nők használják.
2015. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%-ban.
2015. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lóg ki,de ha kapnék hasonló megjegyzést a pasimtól,ha lenne,repülne,az is biztos.
2015. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor


Házasok vagytok? Férjed nem agresszív állat típus?


Engem is cikizett párszor a férjem ( ez olyan pasi dolog), óvodás aggyal röhögnek rajtunk, mert nekik olyan nincs.


Szóval férjem is mondta poénból, hogy kilógnak röhögött a zuhany alatt, kérdezte hogy wc-zés közben is biztos ott lifegnek-e. Szóval dedó.


Mikor nem számított rá zuhanyzás után pucéran törülközött én bementem épp valamiért, rámeredtem a lógójára és kicsit kacarászva megjegyeztem, hogy istenem olyan kinyúlt fitymád van, hogy a fejedre is tudnád húzni.Kissé ledöbbent...de bem sértődött meg.

Azóta nincs megállás egymást szivatjuk. De nagyon kiegyensúlyozott a szexuális életünk és szerelmesek vagyunk egymásba :)


Meg ne műttesd szekálj oda neki egy kicsit. A pasasok szeretik, ha a nőci ilyenkor nem behisztizik, hanem játszik vele inkább az ő "dedós" nyelvükön.

2016. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!