Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már példa arra a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már példa arra a házasságotokban, hogy a nemi szervetekre tett a párotok megjegyzést és rosszul esett?

Figyelt kérdés

Nekem ez egy kényes téma , sajnos eleggé kilógnak a szeméremajkaim, nem túl esztétikus látvàny.. Ma bugyiban mértem a combom kerületét, párom meg odabökte:

- na mi az, aztméred, mennyire lóg ki a csiklód?

Nagyon fájt, de nem mondtam neki.. Eléggé megalázónak éreztem pedig gondolom nem bántani akart..

Foglalkoznom kellene ezzel? Vajon zavarja hogy olyan? Csak nem mondja? Mással volt ilyen? Már a műtéten gondolkozom..


2015. febr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez jó bunkó megjegyzés, akár poénnak szánta, akár nem. Főleg, mert tudja, hogy tényleg "kilóg". Ha tudja is, hogy ez kényes téma neked, akkor pláne.

Nekem sem takarják amúgy a nagyajkak a kicsiket, jóval kijjebb vannak, de nekem soha nem jutott eszembe, hogy ez gond lenne, a férjem se említette soha, meg a férjem előtti pasim se. Viszont pár hónapja volt erről egy műsor valamelyik ismeretterjesztő csatornán, akkor szembesültem vele, hogy ez elvileg ciki. Kérdeztem a férjemet, hogy mi a véleménye, közölte, hogy ez hülyeség, ő sose gondolta, hogy ez valami "fogyatékosság" lenne, vagy csúnyább lennék odalent emiatt. Szóval ennyire kell ezt a problémát komolyan venni :)

Viszont ha bánt a dolog, szerintem ülj le a férjeddel, kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol, szerinte csúnya-e így az alsó fertály, mi a véleménye. Könnyen lehet, hogy soha eszébe nem jutott ezzel foglalkozni, kb. észre se vette, ahogy az én férjem se, és tök véletlen, hogy épp ezt a mondatot szúrta oda. Így te is megnyugodhatnál. Mindettől függetlenül suttyó egy beszólás volt, de ha tényleg véletlenül csúszott ki, nem kellene belőle ügyet csinálni szerintem, magadban sem :)

N27

2015. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Azert tusko , amilyen stilusban irt. Tudom hogy hivjak hivatalosan.

Alapbol zavar engem, o meg a stilusaval ratesz egy lapattal.. Biztos ő tokeletes..

2015. febr. 17. 19:40
 13/48 anonim ***** válasza:
89%

Bár én ilyen megjegyzést sose tennék, de azért azt kénytelen vagyok megjegyezni, hogy a megjegyzést nem a szeméremajkaidra, hanem a csiklódra tette.

Nem kívánom részletezni anatómiai ismereteimet, de félrebeszélt.

Amire Te kényes vagy, nem arról szólt a megjegyzés.

2015. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt, segítő válaszokat. Bár lehet, hogy megműttetem mégiscsak..
2015. febr. 17. 19:43
 15/48 A kérdező kommentje:
Én is elképedtem, ugyanis a csiklóm teljesen normális . A szeméremajkak lógnak ki.. Ennyire tudatlan szegény..
2015. febr. 17. 19:44
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul esne nekem is amit a férjed mondott. Szerintem beszélj vele (bár van egy érzésem nem teljesen zökkenőmentes a kapcsolatotok).

Ettől függetlenül ha egészségügyi problémát nem okoz, én nem műttetném meg. Minden műtét kockázatos, utána a lábadozás tortúrája. Fogadd el magad, Ő volt a tuskó nem neked van szégyenkezni valód!

2015. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó beszólás volt. Teljesen normális, ha neked olyan. Ha zavar, és nem tudsz túllépni a beszólásán, úgyis megműtteted, és ez a te döntésed. Én csak sajnálom, hogy bárkinek is ilyet kelljen hallgatnia, pont attól, akitől nem kellene.

Amúgy az sem kevésbé aggasztó, hogy a párod a kisajkaidat csiklónak nevezi. Az picit arrébb van... ennyit az anatómiai tudásáról. Valami ezzel kapcsolatosat visszaszólhattál volna neki. Persze a megdöbbenés lefagyasztja az embert. Az én fejemben hasonló esetben az is szöget ütne, miért jött ki belőle ez a stílus. Ha nem akar bántani, és elfogad, ez így eszébe sem jut, nem hogy kimondja. Szóval nehéz téma ez. Szerintem amúgy így utólag is szóvá tehetnéd neki a dolgot, műtétestül. A reakciói sok mindent elárulnának.

2015. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
29%

Sorry, de ez így most...annyira mókás volt. :D :D :D

Amúgy nem. Soha nem mondott semmi bántott sem a nemi szervemre, sem másra a férjem. De ha netán mondott volna...s főleg egy ilyet...hát nem is tudom... lehet, hogy csak röhögtem volna vele egyet...attól függ, hogy milyen hangsúllyal mondta. Ha viccelődve, élcelődve...akkor nem venném sértésnek. Főleg,ha tisztában vagyok én is azzal, hogy nekem "olyan" odalent. Ha viszont gúnyosan, lekezelően, bántóan mondta volna..szerintem lazán megsértődök a dolgon, és tuti hozzá sem szólok, míg bocsánatot nem kér.

Egyébként meg ne gondolkodj semmiféle műtéten.

2015. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megnevettetelek..
2015. febr. 17. 20:04
 20/48 anonim ***** válasza:
43%

Most az én válaszomra írod ezt? Vagy töröltek időközben egy másik, VALÓBAN bunkó megjegyzést?


"Nem mindegy, milyen stílusban mondta, máskor is tett-e rá megjegyzést, zavarja-e bármilyen téren a salátap*cnid?"


Ebben mi volt a tuskó szerinted? Én azért hívtam így, mivel annak az a neve, hogy salátap*nci. Én tényleg csak rákérdeztem jó szándékkal, milyen stílusban mondta, és alapvetően zavarja-e, mert ha nem, akkor mit számít a vicc, hisz úgyis tetszik neki?

Ilyen megkeseredetteknek úgy látszik, még válaszolni és kérdezni sem lehet, mert rögtön támadásnak vesznek mindent...


Egyébként nekem is kamaszkoromban olyan volt kicsit, de hogyan-hogyan nem, visszahúzódott. Mostanra egyáltalán nem áll ki.


Te meg műttesd meg, ha annyira zavar, hogy már segítő szándékú embereknek is beugatsz!

2015. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!