Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőmet csalja a férje!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet csalja a férje! Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

15 éve együtt vannak,van egy kisfiuk is.Tegnap pletyka szinten hallottam erről,szóval semmilyen bizonyítékom nincs,az ismerősöm azt mondta,hogy már a fél város tudja,gyakran látják együtt őket.Másfél éve tart a viszony egy nagyon fiatal lánnyal.Hogyan mondjam el neki?Nem akarok kavarni,de ha igaz,joga van tudni.

Fogalmam sincs mit tegyek!


2015. febr. 21. 04:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

Az az én barátnőm mondott volna a férjemről ilyen pletykát, azonnal megszakítanák vele minden kapcsolatot. Akkor is, ha később kiderülne, hogy igaz a pletyka.

Aki képes egy pletyka alapján szétdúlni más házasságát, abban nem lehet megbízni.

Szerinted a barátnődnek joga van megtudni, hogy esetleg megcsalja a férje. De vajon a barátnőd akarja-e tudni?

Más házasságába még a legjobb barátnő sem lát bele.

2015. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Én egyszer beszélgettem egy ismerősömmel (városban a padon ültünk, kb. 2 embernyi távolságban.


Megindult a pletykaláncolat, és az akkori pasim már úgy jött oda hozzánk, hogy hallom itt smároltok a padon (17 évesek voltunk, szóval ezért írok ilyen nyelvezettel).


Úgy kellett visszagöngyölítsem az esetet, hogy még aznap elővehessem a hazug disznókat.

És mindez 1-3 óra leforgása alatt. Ez egy kisváros, az összes tizenéves ismerte egymást és egy ember pletykája miatt már a fél város "tudta" hogy én azzal a sráccal csalom xy-t.

Ennyit erről.

2015. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
A középkorban kivégezték a rossz hírt hozó futárokat.A barátnőd nem fog kivégezni nyilván,de megharaxik rád egy életre!! Ne avatkozz bele az életébe, attol, hogy beszélget a férje valakivel ,nem jelent semmit.!!
2015. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%

Annyira utálom az ilyen szarkavarókat mint a kérdező. Pletyka szinten hallottad és nincs is bizonyítékod...

Az eszem megáll. :D

2015. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem hinném, hogy azért lenne szarkavaró, mert félti a barátnőjét, és nem akarja, hogy egy olyan férfi mellett legyen, aki csalja.

Azonban kérdező, ameddig nincsen konkrét bizonyítékod, addig semmiképpen se szólj a barátnődnek!

2015. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Láttál valamit? Nem!

Biztos vagy valamiben? Nem?

Pletykát hallottál? Igen?

És az biztos, hogy igaz? Nem!

Győződj meg arról 100 %-ban, hogy igaz-e a pletyka.

Ha igaz, mondd meg a férjnek, hogy mindent tudsz és jobb ha ő vall otthon, mintha te beszélsz.

Bízd rájuk, te meg állj hátrébb 2 lépéssel.

2015. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Inkább szembesítsd a férjet, ha látod, hogy kamuzik, akkor tényleg gáz van.
2015. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Nincs jogod elmondani.

A te dolgod annyi, hogy a barátnőd melkett állj, és ga tanàcsot, segítséget kér, megadd.

2015. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsaltak már,és k@rva jó lett volna ha elmondja valaki,mert sokáig nem tudtam róla!Persze sokan tudták,és miután én is rájöttem,hallgathattam ismerőseimet,ja hát ők tudták,megalázó,és undorító,hogy utána már meséltek...de előtte csöndben voltak,még megforgatták bennem a kést.
2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Miért lennék szarkavaró,te birka?

Mert féltem a barátnőmet?

2015. febr. 21. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!