Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőmet csalja a férje!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet csalja a férje! Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

15 éve együtt vannak,van egy kisfiuk is.Tegnap pletyka szinten hallottam erről,szóval semmilyen bizonyítékom nincs,az ismerősöm azt mondta,hogy már a fél város tudja,gyakran látják együtt őket.Másfél éve tart a viszony egy nagyon fiatal lánnyal.Hogyan mondjam el neki?Nem akarok kavarni,de ha igaz,joga van tudni.

Fogalmam sincs mit tegyek!


2015. febr. 21. 04:48
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
hat szerintem ha a fel város tudja akkor ma el montak neki......
2015. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Bence_ ***** válasza:

Megcsalás csak egy rossz kapcsolat tünete.

Barátnőd biztosan tudja miért van benne egy vacak kapcsolatban. Ez az ő döntése. Saját magától senkit nem lehet megmenteni.

Inkább beszélgess el vele arról, hogy miért van egy ilyen kapcsolatban?

2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, Mari, azt hallottam, hogy azt pletykálják a Józsiról, hogy csal téged. Semmi bizonyíték nincs rá, xy mondta. Nem akarok rosszat, szerintem h*lyeség az egész, de ha a helyedben lennék, szeretnék tudni róla, hogy véget vessek ennek a rosszindulatú sz*rkavarásnak.



Parancsolj. Mondtad is, meg nem is.


Nem értem, egyeseknek miért bonyolult ez. Ennyivel még nem túr szét egy házasságot, ha az alapból jól működik, plusz nem pletykál, hanem elmondja, milyen pletykát hallott az érintettről. Ha másnak mondaná, akkor lenne pletyka.

2015. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nem csalódtam a hozzászólókban ! Valószínűleg ők ugyanúgy csalják a párjukat. Mert ezek az emberek úgy érzik ők megérdemlik ezt ( sex mással).

De pletykákra ne alapozz , ha nincs konkrét dolog amit a két szemeddel látsz addig ne avatkozz bele. Ha biztos vagy akkor említsd meg neki. Mindenkinek joga van tudni mi folyik a háta mögött. Ha nagyon bánt a dolog járj utána, és aztán szólj. Nyitott kapcsolatba belefér ez, de másba nem...

2015. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem élnek nyitott kapcsolatban,barátnőmnek ő az első férfi az életében!
2015. febr. 23. 09:30
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Amíg konkrétan nem láttad oket, addig ne mondj semmit. Ha te is láttad oket, finoman célozgass rá, pl. kepzeld, láttam Bélát itt és ott, nem is tudtam, hogy szeret oda járni - most csak mondtam egy hulye példát.
2015. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!