Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl nagy kérés lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy kérés lenne ez?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek van egy gyereke, akit az anyja nevel, oda helyezte a bíróság. Kikötöttem, hogy hozzánk a gyerek nem költözhet soha, akkor se, ha majd 12 éves korában már jogilag lenne erre lehetőség. Teljesen más országban élnek, más kultúrában én nem akarok majd egy kamaszt nevelgetni, amikor valószínűleg a kicsi gyerekemmel leszek otthon. Ezt gyakorlatilag mindenki elfogadta, egyedül anyám szerint vagyok hárpia. És nem értem miért nem ért meg engem. Nem tiltom el az apjától, akkor látja, amikor akarja, a gyerek is jöhet hozzánk bármikor, de nem leszek hajlandó egy gyakorlatilag idegen kamaszt nevelni, főleg úgy nem, hogy tényleg nagyon, nagyon más közegben nő fel.
2015. febr. 23. 12:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Én biztos nem vennélek így el, de ha a Te pasidnak jó így, akkor mi a gond.
2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Márpedig ha a vőlegényed anyjával történik valami, elsősorban az apja dolga nevelni a gyereket. Szóval ezt kalkuláld bele, mert a jövőbe nem láthatsz.
2015. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%

Hát a pasi helyében el se vennélek ha így beszélsz a gyerekemről... ezzel keudet aztán makd jön h vsak havonta 1 napot jöjjön és így tovább... hamar leszel te is egyedül a gyerekkel...


Mondjuk azt se értem minek itt kérdezed ha ez a párodnak most megfelel.

2015. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, hogy van egy gyermeke. Sose értem aki ezt nem bírja elfogadni miért nem kezd gyerektelen pasival? És ha esetleg az anyukával történik valami? Akkor mi lenne a kisfiúval? Mondjuk abból kiindulva, hogy teljesen más országban éltek, gondolom nem sűrűn látják egymást, így lehet hogy alaptalan a félelmed, és nem akarna hozzátok költözni. Csak kíváncsiságból, mi az az ennyire más kultúra?
2015. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem a vőlegény anyja, hanem a gyerek anyja neveli a gyereket. Semmi gond nincs ott, tehát egyelőre ez fel sem merül, de szeretném, ha a jövőben se merülne fel. A vőlegényem elfogadta, csak az anyám akadékoskodik. Nem lesz olyan, hogy csak havonta egyszer, mivel nem egy országban élünk, eleve nincs erre gyakorlat. Van, hogy ő megy, van hogy a gyerek jön 1-2 hónapra, ez teljesen változó.
2015. febr. 23. 12:41
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy ő számodra a megfelelő vőlegény, és nem egy gyerektelen lenne? A dolgok évek alatt változhatnak, és azt bele kell kalkulálnod neked is az életetekbe, hogy a gyereke mindig a gyereke marad, és jöhet olyan nem tervezett fordulat, ami miatt arra lesz szükség, hogy az apjával éljen. Lehet, hogy sosem lesz így, lehet, hogy előbb mint gondolnád. Ha nem tudod elfogadni, talán jobb, ha nem kötöd össze ezzel az emberrel az életedet.
2015. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Az előrelátás jó dolog.

Te viszont olyan dolgokon rágódsz,aminek egyelőre nincs jelentősége.Szerintem ne mondj előre nemet olyasmire,amiről nem tudod,hogy egyáltalán szükség lesz e valaha is.Ha eljön az ideje,ráérsz átgondolni,hogy valamit tudsz e vállalni és ha igen,milyen áron.

Lehet,hogy nem úgy fogalmaznék,hogy hárpia vagy,de nekem nem tűnsz olyan embernek,aki képes kompromisszumot kötni.Ez alapvető probléma lehet egy kapcsolatban.

Olyasmi elől zárkózol el,amire talán soha nem is kerül majd sor,de ha mégis,akkor akár jól is alakulhat.

Nekem riasztó lenne a hozzáállásod,ha én lennék a párod.Sajnálom,ha nem ilyen választ vártál.Az élet alakulhat úgy,hogy gyereket az apjának kell felnevelnie,mert az anyával történik valami.Ez benne van a pakliban,de remélhetőleg nem így lesz.Te viszont előre kikötöd,hogy a te nyakadra aztán nem...

Elveszed az esélyét is annak,hogy jó kapcsolatod legyen a leendő férjed gyerekével,ami ha nem is rögtön,de kettőtök kapcsolatára sem lesz jó hatással.

Mindezt ostoba magyarázkodásba csomagolod.Mindenki elfogadja írtad...csak senki nem mondja ,hogy szomorú,hogy így gondolod,mert úgy is sérelmeznéd.Anyukád csak őszinte volt veled.Így látom ezt én,mint kívülálló.Nem akartalak megsérteni semmilyen módon,ez csak egy vélemény.

2015. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
Azt áruld már el, anyádnak ehhez mi köze? Te nem akarod egy idegen nő kamasz gyerekét nevelni az anyja helyett na emg nem is nálatok van a kezdetektől fogva, így nem akarod, hogy ott lakjon, az apjának is jó így, tiszt sor. Anyád mit szól bele akkor?
2015. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%

Ha a vőlegény anyja és a vőlegény nem akadéskoskoiik, mért pont a Te anyukádnak van ezzel baja? Semmi köze hozzá.

Ne rágódj, nem fog végleg odaköltözni hozzátok a gyerek, viszont ha az anyjával történik valami akkor ti fogjátok felnevelni, ez viszont elvárható és ezt neked kell megértened. A más közeg pl. arab? Mert az nagyon más...

2015. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a felallasban csak a kerdezo anyja az aki normalis.
2015. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!