Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl nagy kérés lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy kérés lenne ez?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek van egy gyereke, akit az anyja nevel, oda helyezte a bíróság. Kikötöttem, hogy hozzánk a gyerek nem költözhet soha, akkor se, ha majd 12 éves korában már jogilag lenne erre lehetőség. Teljesen más országban élnek, más kultúrában én nem akarok majd egy kamaszt nevelgetni, amikor valószínűleg a kicsi gyerekemmel leszek otthon. Ezt gyakorlatilag mindenki elfogadta, egyedül anyám szerint vagyok hárpia. És nem értem miért nem ért meg engem. Nem tiltom el az apjától, akkor látja, amikor akarja, a gyerek is jöhet hozzánk bármikor, de nem leszek hajlandó egy gyakorlatilag idegen kamaszt nevelni, főleg úgy nem, hogy tényleg nagyon, nagyon más közegben nő fel.
2015. febr. 23. 12:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
67%

Anyadnak igaza van, egy harpia vagy.

Mar azt sem ertem, h mi az, h "kikotottem"...

Folenyeskedo es flegma a stilusod, ez jon le a valaszaidbol, ellenszenves vagy.

De nem ertem mi a kerdes, ha a volegenyed elfogadta a kikotest?! Akkor?!

2015. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%

"egyedül anyám szerint vagyok hárpia. "


TÉVEDSZ!

Mert szerintünk is egy hárpia vagy!!!

(...és ez már csak rosszabb lesz!)

2015. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy kérés igen. Bár ahogy nézem a párod elfogadta ezt... de hogy miért, azt már nem értem. A helyében tuti nem vennélek el egy ilyen kijelentés után. Valami zizi biztos van vele, ha ezt így, meg téged elfogad.


Arra azért számíts, hogy ha választania kell kettőtök között, a gyerekét fogja. Legalábbis remélem szorult bele ennyi, ha már megcsinálta.

2015. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Ugyan nem értek egyet a válaszokkal, azért köszönöm azoknak akik időt szántak rám és kifejtették a gondolataikat, akik meg csak rosszindulatból írtak, sajnálom, hogy ilyen frusztráltak.

Nem értem miért kéne a páromnak valaha is választania, ezt senki nem mondta, ti látjátok bele. A gyerek anyja fiatal, egészséges, igen nagy eséllyel feltudja nevelni a gyereket. Az apja akkor megy a gyerekhez amikor akar, és hozzánk is jöhet-többnyire nyilván szünidőben- teljesen normálisan viselkedek vele. Amennyiben beütne a 0,5% és az anyja váratlanul elhalálozna, nem az lenne az első gondolatom, hogy szedjem a sátorfámat...

Én szerelmes lettem egy férfibe, akinek régen volt egy felelőtlensége. Ő is szeret engem, nem látom okát, hogy ott hagyjam, egy esetleges jövőbeli tragédia miatt. Mivel adott helyzetben nekem kéne alkalmazkodnom, én lennék a mostoha és az én gyerekeimre lenne hatással egy teljesen eltérő kultúrából érkező kamasz, még mindig nem hiszem, hogy nagy kérés tőlem, hogy indokolatlanul ne vegyük magukhoz, révén van egy megszokott környezete meg egy szerető anyja.

Ami beteg az arabságot illeti. Egy válaszolóra referáltam, hogy nem arab, de kb. annyira eltérő a kultúra. És igen, a gyerek külföldi állampolgár, ahogy az anyja is az, de a párom nem. Ezt is elég könnyű értelmezni szerintem.

2015. febr. 23. 17:58
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Most nem értem a problémát... nyomós indok nélkül nyilván senki nem szeretné, és senkinek nem is kell nevelnie azt a gyereket, akit már az anyja a bíróságnak ítélt. Ha meg oda kerül a sor, hogy mégis, az indok teljesen nyomós lesz, függetlenül, attól, mi lesz a konkrét indok, ugyanis ez a szülői szeretet, tehát a seggedet is a földnek verheted, mert a gyerek odaköltözik. Nem is értem minek ezt kikötni. szerintem totál ez az élet rendje.
2015. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nyilván elfogadja, minél rosszabb, annál jobb!
2015. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!