Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bírjátok ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki, hogy a férjetek/párotok külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés

Férjem jővő héten megy ki Németországba dolgozni, s itthon maradok a 4 éves fiammal.

Egyszerüen kikészültem idegileg, egyedül maradok, plusz levelezőn tanulok s semmi segítségem nincs. Foggalmam sincs hogy oldom, meg nah meg soha nem voltunk külön, mindent együtt csinálunk, s most havonta 4 napot lesz csak itthon....

Hogy csináljátok?

Tanácsot kérhetek?



2015. febr. 27. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eloszor is nyugodj meg! A ferjem tavaly Nemeto.-ba dolgozott, 1 evet abbol csak 2 hetet lattuk egymast! Nekem is ketto lanyom van meg kicsik.

Az elejen nehez volt, sokat sirtam hogy jaj nem birom meddig megy meg igy! De 3het mulva beletorodtem hogy igy kell lennije hogy megtudjunk elni! Mivel mi koszovon elunk meg per pillanat! Te is gondolj arra ertetek teszi, hogy a fianak es neked biztos jovot tudjon biztositani!!


Jah es most is nelkule vagyok, 2 hetig Mo.- ba voltunk egyutt es en most vissza jottem egy hete az elso ket nap nagyon nehez volt, de nem soka megyek vissza hozza!


Fel a fejjel!!

2015. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem a férjem egy éve dolgozik Németországban, és még nem tudjuk, mennyi időre marad kint.


Mi alapból úgy oldottuk meg a dolgokat, hogy kéthetente haza tudjon jönni, különben nem vállalta volna az állást. Jó előre megveszi a repülőjegyet (így olcsóbb, és tudunk tervezni), és pénteken munka után jön haza, vasárnap este utazik vissza. Néha én is kimegyek, illetve hosszú ünnepekkor hosszabb ideig is van itt. Repülővel nem annyira gázos az útidő.


Mivel én is dolgozok, és tanulok is mellette, este örülök, hogy beesek az ágyba a házimunka elvégzése mellett :) Erőm sincs rá, hogy arra gondoljak, nincs velem. Amikor tudunk, skypeolunk, vagy csetelünk, e-mailezünk.

Mikor itthon van, igyekszünk minél minőségibb időtöltést választani, csak ritkán "döglünk" a lakásban. Így teljesen jól működik a dolog, sőt, megkockáztatom, hogy többet beszélgetünk, mintha mindig velem lenne. Akkor ugye nagy a kísértés, hogy "jaj, most fáradt vagyok", így meg megbecsülöd a társaságát, és van is mindig új téma.


Ne aggódj, ha ügyesen megbeszélitek, mikor jön haza, biztos nem lesz gond :) Ne úgy fogd fel, mint istencsapását, hanem mint egy új élethelyzetet, és próbált észrevenni a dolog pozitívumait is. Mert biztos van, különben nem menne ki.

2015. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jajjj hát nagyon szépen köszönöm a sok biztató szót!

Tudom, hogy értünk teszi, meg a muszáj nagy úr!

Igyekszem megfogadni a tanácsokat!

S minden elismerésem azoknak akik évek óta így élnek!

2015. febr. 28. 11:10
 14/14 anonim válasza:
Szia! Sajnos nekem nem jók a tapasztalataim. A férjem minden hétvégén itthon van, de ez sajnos kevés. Eltűnt az életünkből vagyis talán csak az enyémből az intimitás. Napi szinten beszélünk telefonon és amikor itthon van szinte nem is szólok hozzá. Fiam 2 éves, kissé hiperaktív gyerek, teljesen lefáraszt. Emellett vezető beosztásba dolgozom, rengeteg ember megélhetése függ tőlem. Nehéz mindenben megfelelni. Én örülnék ha minden nap velem lehetne, talán segíthetné a munkám és hogy újra rátaláljak. Neked kitartás. Vegyél erőt magadon, nekem nem sikerült.
2015. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!