Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta megszületett a gyerekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megszületett a gyerekünk, a feleségem nem hajlandó szexelni. Mert ő most már anya! Akkor nekem már nem is lesz feleségem, ennyi volt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 22:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt sosem értettem. Szülés előtti utolsó héten már én sem szeretkeztem, mert hatalmas bálnának éreztem magam a puffadt fejemmel, mintsem szexi nőnek... Aztán szülés után három nappal a kórházi ágyból szexchateltem a férjemmel. Szóval ezt a hormonos dolgot nekem ne adja be senki sem. Mi 5 hetet vártunk, míg már nem véreztem és látott orvos is. Azt illik kivárni a fertőzések kivédése miatt is, meg vérezve sem olyan gusztusos a dolog. De embere válogatja. Azóta is kívánom a szexet, nem érzem, hogy a gyerek került volna az első helyre. Bár ilyen rangsor nálam nincs is, mert a fontos személyeket szerintem sosem lehet rangsorolni.
2015. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
59%
A válás csak idő kérdése. De majd az apa lesz a szemét férfi.
2015. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%
Nos en negy szulesen vagyok tul es azt hiszem nyugodtan mondhatom hogy ha minden rendben ment akkor meg egy kis idot kikel birnod. igaz keves infot adtal de ha elmult a 6het amit mindenkep megkel varni akkor v szinu lelki dologrol van szo. sokat kel bes9zelgetni ilyenkor. mond el neki mit szeretnel es legy wele mindig nagyon kedves. majd meglatod o is akarja majd.
2015. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Jeliska hany eves vagy?
2015. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
78%
Jeliska? 19.
2015. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Es 4 gyereket szult 19 evesen?
2015. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Négyes iker. Van ilyen.
2015. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
65%

21

Nem veletlenül kérdeztük kismillióan, hogy menniy idős a gyerek.

Azért mert neked nem volt megborulva a hormonháztartásod légy boldog.

Nem mindenki ennyire szerencsés.


Édesanyám a tesóm 3 éves koráig vot beteg, szerencsere nem a libidójára volt hatással, de sok minden másra.

Olyan tünetei boltak, mint a baby blues-osoknak..

Persze ez is extrém eset..

Amig kicsi a gyerek simán megborukhat lelkileg, agyilag ha nm kezelik így is marad, ha kezelik,makkor minden oké lesz.

Barátnőm anyját benn is fogták hőnapokig feküdt a pszichiátrián, már a kórházból sem jöhetett ghaza, élete végéig kezelésre szorul, pedig normál lefolyású szülése volt, mégis kivaltott benne valamit.


Ezeket csak azért írtam le, hogy ne általánosítsunk.

Azert mert nekem így volt, neki úgy volt, egy 3. Félnek lehet 3. Féleképpen.

Sajnos a kérdező lelépett, így nehéz kideríteni, hogy igaz-e a kérdés, ha az, akkor hogy valősan segítsünk.

Mert lehet lett egy ősanya, aki épp tönkreteszi a házasságát, de az is lehet,nhogy van egy segítségreszorulő nő..

Nem tudjuk

2015. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
a fere ertesek elkerulese miatt 40eves vagyok. a 19 az a szul evem kezdete. koszi a lepontozast!
2015. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!