Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Besokalltam a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam a felesegem piperkockodesetol. Szerinte onzo vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor hajat mos, az legalabb 2 ora. Nem azert, szep haja van, de ez sok. Teganap megint ez volt. Megerdeztem mar, hogy mi a fene tart ennyi ideig. Haaat! Felkenek egy ilyen olyan olajat, aztan megmosom ezzel a samponnal, aztan teszek ra ecetet, aztan teszek ra ilyen olyan kencet, aztan kimosom, aztan megszaritom, aztan blablabla. En meg ulok a gyerekkel, en vacsoraznek, pihennek, o meg kenegeti a hajat, meg az arcat, meg manikuroz, meg stb. Erre jon az, hogy onzo vagyok, hogy neki ez a par ora igazan jar. De miert nem a hetvegen, mert nem akkor, amikor oviban van a gyerek? Faradt vagyok, sokat dolgozom, ha hazajovok piheni szeretnek. Velem nincs ugy el a gyerek. Ha a tv ele ultetem az nem jo neki, viszont este nekem semmi kedvem legozni. Most epp halalosan meg van ram sertodve, nem is lehet hozzaszolni.
2015. febr. 28. 01:40
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Igen dolgozik, de vannak napok amikor itthonrol. Akkor oviban van a gyerek. Akkor lehetne ezeket inteznie.
2015. febr. 28. 12:06
 22/45 anonim ***** válasza:
94%

A 'se*ggfej' szó ami most hirtelen így eszembe jut rólad...

Tehát dolgozik, ellátja a gyereket, kinyalja a segged (még magadat se vagy képes megvacsoráztatni, ami elmondhatatlanul szánalmas), de az a pár óra nem jár neki. Hol lehet ilyen szuper férfiakat találni?

2015. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
A feleséged minek van veled? De komolyan... Legyen már egy kis önbecsülése.
2015. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
En tudok magamnak kajat szedni. Enni nem tudok nyugodtan, mert a gyerek fel percenkent odajon, rangat, szaladgal. Igy ertettem.
2015. febr. 28. 12:38
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni munka nem azt jelenti, hogy olyankor az ember otthon pihen meg hajat mos és fizetnek érte. Persze az ember ilyenkor hajlamos lecsippenteni egy kicsit a munkaidejéből, de két óra túl sok.


Gondold végig a dolgot. Ha nincs el veled a gyerek, az pont azért van, mert nem foglalkozol vele. Napi két óra igazán nem sok, vacsorázzatok együtt, és szedd össze magad, játssz vele.


Nem vagyok a mindenáron az anyák pártját fogó válaszoló, de ebben a kérdésben egyáltalán nincs igazad. Gondolkozz el a dolgon.

2015. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
98%
Mármint úgy érted, hogy a feleséged által elkészített vacsorából tudsz szedni magadnak, de a gyerektől nem tudsz enni? Miért nem vacsoráztatod meg a gyereket is? Te milyen módon veszed ki a részed az otthoni teendőkből, a gyereknevelésből, és a vele való foglalkozásból, ha még enni sem tudsz tőle? Nálad abban merül ki a vele való foglalkozás, hogy leültetnéd a tv elé? Gondolkozz már el kicsit, vajon miért van a feleséged megsértődve! Fáradt vagy? Ő nem az?! Te is egy díszpinty lehetsz ám, egy álomférj!
2015. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%
Megnyugtató,hogy legalább a nő szinten tartja magát,és igényes magára. Hátha lesz alkalma/esélye megválni a kedves férjecskétől. Valószínűleg nem ennek a t.hónak akar ennyire tetszeni. Remélhetőleg nemsokkára elvált leszel kedves mintaférj. Senki se veszítene túl sokat veled.
2015. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
92%

Úristen... Adja az ég, hogy messziről elkerüljenek az ilyen férfiak!

Tehát elvárod, hogy a munkád mellett te szigorúan csak is pihenhess, magaddal foglalkozhass, a feleséged dolgozzon, főzzön rád és ugráljon körbe miközben a gyerekkel is foglalkozik. Emellett pedig sajnálod tőle azt a heti 2x2 órát, amit magára szán, bármivel is foglalkozzon ebben az időben.

Logika... Ha a melóját délelőtt elhanyagolja és magára szánja azt az 1-2 órát, akkor délutánra marad a munkája, ergo csödörből vödörbe. Foglalkozhatsz a gyerekkel, amíg ő dolgozik, avagy nem tudja elvégezni a feladatát, mert a gyerek őt nyúzza és szépen kirúgják a munkahelyéről. Remek!


Örülj neki, hogy egy magára adó, igényes feleséged van. Igenis neki is JÁR ennyi kikapcsolódás, te pedig erőltesd meg magad és bírd ki azt az 1-2 délutánt, amikor szegény sanyarú sorsoddal JÁTSZANI kell a gyerekeddel. Atyám... Egyáltalán minek kellett neked gyerek?

2015. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen,önző vagy.Ha így folytatod,rámegy a házasságotok, s a gyereked sem fog hozzád kötődni,ha nem foglalkozol vele.

Az én férjem is ilyen.Már a váláson gondolkodom.Dolgozom,munka után gyerek,háztartás.Ő sokszor van,hogy korábban hazaér mint én,de mindig fáradt,pihen,tévézik.A gyerekkel való foglalkozást 20 perc után megunja,káromkodik.

Tudod mennyire fáj egy nőnek,hogy a férje nem törődik a gyerekével,nem törődik azzal,hogy ő is fáradt?!

Igenis jár ennyi a feleségednek,még ha nem is értem,mit tud a hajával 2 órán keresztül kezdeni.De lehet,ennyi kikapcsolódása van.Miért nem adjátok oda néha a gyereket a nagyszülőknek,és csináltok programot kettesben?Azzal is feltöltődne,s gondolom,neked sem lenne rossz.Meg az is megbeszélés kérdése,hogy egyszer ő pihen,Te vagy a gyerekkel,másik délután fordítva.Hidd el,így is a nőké az oroszlánszerep gyereknevelésben,háztartásban.

A gyereket közösen vállaltátok,már nem lesz olyan kényelmes az életed,mint előtte volt.Vedd ki Te is a részed mindenből!

2015. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy felfigyel a feleségedre egy normális úriember, és akkor szépen elhagy téged és viszi a gyereket is. Na akkor apukám nyugodtan kajálhatsz és dögölhetsz este a tévé előtt, ugyan nem lesz ki mossa a sz.ros gatyáidat, de legalább nem kell a gyerekkel foglalkozni.
2015. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!