Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Besokalltam a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam a felesegem piperkockodesetol. Szerinte onzo vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor hajat mos, az legalabb 2 ora. Nem azert, szep haja van, de ez sok. Teganap megint ez volt. Megerdeztem mar, hogy mi a fene tart ennyi ideig. Haaat! Felkenek egy ilyen olyan olajat, aztan megmosom ezzel a samponnal, aztan teszek ra ecetet, aztan teszek ra ilyen olyan kencet, aztan kimosom, aztan megszaritom, aztan blablabla. En meg ulok a gyerekkel, en vacsoraznek, pihennek, o meg kenegeti a hajat, meg az arcat, meg manikuroz, meg stb. Erre jon az, hogy onzo vagyok, hogy neki ez a par ora igazan jar. De miert nem a hetvegen, mert nem akkor, amikor oviban van a gyerek? Faradt vagyok, sokat dolgozom, ha hazajovok piheni szeretnek. Velem nincs ugy el a gyerek. Ha a tv ele ultetem az nem jo neki, viszont este nekem semmi kedvem legozni. Most epp halalosan meg van ram sertodve, nem is lehet hozzaszolni.
2015. febr. 28. 01:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Éhes vagy? Melegítsd meg az ételt (nyisd ki a hűtőt...) és egyél. Ahogy más is írta: a gyerekkel együtt. Miért kell téged aprólékosan "kiszolgálni"? Képtelen vagy a kezedet megmozdítani is? Remélem nem, hisz írod: dolgozol.


Igen, bizony: a feleségednek jár az a pár óra, amelyben kicsit regenerálódik. Felejtsd el azt a gondolkodásmódot, mely szerint "Első személy én...második személy én...a harmadik is én.." Létezik a 'TE' is.

2015. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem 12 orákat dolgozik. Én otthon vagyok a 11 honapos kislányunkka. A férjem este 3/4 - 7- re ér haza, vacsival várjuk, közösen megvacsorázunk, és ő, 12 ora munka után kb 7től az este 8as fürdetésig a kislányunkkal játszik, amialatt nekem van időm nyugodtan eltölteni a fürdőszobában egy bő fél orát, és nyugodtan előkészíteni az esti és a másnapi dolgokat. És nem mondja, h nem fáradt, mert fáradt. DE mivel korábban megy el reggel, minthogy a kislányunk ébred, tudja, h szükséges ez a kis apa-lánya idő. és igen, NEKEM IS.
2015. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem egyikőtöknek sincs igaza. Neked azért nem, mert nem szánsz időt a gyerekedre és keveset foglalkozol vele.

A nőnek meg azért, mert az igényesség nem ott kezdődik, hogy 2 óra egy nyamvadt hajmosás. Én fél óra alatt végzek mindennel és nem vagyok se zsíros hajú, se igénytelen. A feleség is azért figyelhetne oda, hogyha a férje hazajön a munkából, akkor egy kicsit vele legyen és ne akkor kezdjen el szépítgezni. Ő is ugyanolyan önző és nem foglalkozik a családjával.

2015. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő pont ezért vágatja le a haját miután szült, őket is érdekes módon ekézik a teremtés koronái, hogy igénytelenek az öcsifrizurával, hát miért vágatták le a szép hosszú loboncot... EZÉRT. Mert az átlag hím ennyit is sajnál a feleségétől. Szar, hogy a tényleges gyerek lett az első számú, nem ti, a nagyra nőtt csecsemők, mi?
2015. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Megjegyzem, ha a feleséged az otthon végezhető munkája idejében csinálná ezt, majd amikor hazaérsz azt kérné, hogy foglalkozz a gyerekkel, mert most még lenne 2 ora munkája, fogadjunk hogy akkor is belekötnél.
2015. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Neked jár az esti gyerekmentes pihenés, de a feleséged nem érdemel meg egy kis lazító szépítkezést a fürdőszobában? Micsoda mintaférj, mintaapa!


- Anyaaaaa! Mi jelent az, hogy házasság?

– Hát, kislányom, az egy kulturált kifejezés arra, amikor örökbe fogadsz egy felnőtt férfit, akiről az anyja már nem akar gondoskodni.

2015. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagy kérdező? Miért nem válaszolsz a kérdésekre? Mint pl, hogy te, hogy veszed ki a részed a házimunkából, tudod, főzés, mosás, takarítás, stb? A gyereknevelésből? Az kimerül annyiban, hogy leülteted a tv elé, és ideges vagy, mert ő inkább veled szeretne legózni? Neked csak akkor van gyereked, szép feleséged, amikor dicsekedni kell velük, vagy teszel is azért, hogy így lehessen? A munkádról nem írtál, mennyi idődet foglalja le, de ha otthon vagy már gyerekfürdetés, vacsora előtt, akkor nem lehetsz kevésbé fáradt, mint a feleséged. Nem válaszolnál, ha már kérdést írtál ki?
2015. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
94%

Én 8 év után döbbentem rá hogy én az anyósomtól gyakorlatilag örökbe fogadtam a fiát, akit most én nevelhetek tovább..... A másfél évesem mellett.... És rájöttem hogy a másfél évessel könnyebb.....És arra is rájöttem hogy én egy nagy nagy marha vagyok....

Szerintem nem sokára nyugodt, csendes környezetben tudod majd a kanapén heverészve morzsolgatni a golyóidat....

2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! 30-as vagyok,én is így érzem.Te még bírod?
2015. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kérdezo azt hiszi, hogy ha szuletik egy gyerek a családba, attól o még ugyanúgy folytathatja a kényelmes életét, és a felesége kotelessége errol (mármint a férjura további kényelmes életérol) gondoskodni. A gyerekvállalás kozos akarat, kozos dontés, és kozos áldozatokat kíván. Tehát, ha fáradt vagy munka után, az nem kifogás arra, hogy ne foglalkozz a gyerekkel. Nem mellesleg, ha a feleséged igénytelen lenne, és folyton zsíros hajjal mászkálna, akkor pedig azért hisztiznél. Tipikus eset, amikor valaki más szemében a szálkát, a sajátjában pedig a gerendát sem látja meg.
2015. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!