Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Besokalltam a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam a felesegem piperkockodesetol. Szerinte onzo vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor hajat mos, az legalabb 2 ora. Nem azert, szep haja van, de ez sok. Teganap megint ez volt. Megerdeztem mar, hogy mi a fene tart ennyi ideig. Haaat! Felkenek egy ilyen olyan olajat, aztan megmosom ezzel a samponnal, aztan teszek ra ecetet, aztan teszek ra ilyen olyan kencet, aztan kimosom, aztan megszaritom, aztan blablabla. En meg ulok a gyerekkel, en vacsoraznek, pihennek, o meg kenegeti a hajat, meg az arcat, meg manikuroz, meg stb. Erre jon az, hogy onzo vagyok, hogy neki ez a par ora igazan jar. De miert nem a hetvegen, mert nem akkor, amikor oviban van a gyerek? Faradt vagyok, sokat dolgozom, ha hazajovok piheni szeretnek. Velem nincs ugy el a gyerek. Ha a tv ele ultetem az nem jo neki, viszont este nekem semmi kedvem legozni. Most epp halalosan meg van ram sertodve, nem is lehet hozzaszolni.
2015. febr. 28. 01:40
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

40-es! Nem, nem bírom már. Néha összeroppanok, ha belegondolok hogy nem sokára lépnem kell.... Félek hogy nem nekem adják a gyereket, hogy vajon lesz-e még valakim az életben?! Most aprólékosan építgetem a jövőnk, szeretném bölcsibe adni a gyereket, de ez csak ősszel lehetséges, és tanulnom kell még valamit... Muszáj megint tanulni, hogy el tudjak helyezkedni :( Esetleg egy nyelvvizsgát is megcsinálok... Majd kiderül, és ha lesz állásom akkor már fel tudok mutatni valamit, és egyenlő esélyekkel indulok a férjemmel.... Igazából nem is értem miért is küzdene a gyerekért, mert eddig egy rohadt fürdő vizet nem engedett neki, vagy kiszedett volna neki egy tányér levest ebédre....Ha itthon is van, nem foglalkozik vele, főzöm az ebédet, üvölt a gyerek, ő számítógépezik, és mondom hogy menj már oda a gyerekhez!! És képzeld, oda ül a járókához, és a telefonján netezik tovább.... Ha össze számolnám szerintem a másfél éves gyerekkel ha 2-3 órát játszott valaha akkor sokat mondok! De mondom, én is hibás vagyok... Sőt, inkább én. mert hát minden itt volt előttem, csak naiv voltam. Ilyen embernek gyereket szülni kár volt.

Velem is ezt csinálja hogy akár mit csinálok magamon, jön utánam egy idő után és ugat... Hogy a gyerek várja, és bekakilt, és mit szórakozok már ennyi ideig?! Azért időnként még nekem is csak meg kell mosnom a hajam, szőrteleníteni stb... Mintha a szomszéd gyerekére vigyázna....

2015. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek az OFF miatt, de csak a tanulság kedvéért, kedves utolsó:

ha összehasonlítod a férjed mostani viselkedését a gyerek előttivel, tudsz valami folyamatot felvázolni? Úgy értem, mi az, ami utalhatott volna arra, hogy ennyire sz..r apa lesz és férj? Mi az, amire most, a mostani körülmények ismeretében azt mondod, hogy ebből tudnod kellett volna, ez árulkodó volt? Én már most félek, hogy így fogok járni, ahogy ti....

2015. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Pl:amiből látnom kellett volna hogy eléggé ki kell/kellett szolgálni. Egyszer sem hallottam hogy annyira mondta volna hogy gyereket szeretne. Utólag vissza gondolva ezt a gyereket csak én akartam, és azt hittem ő is szeretné... szerintem bebeszéltem magamnak :( Soha nem tartotta be amit ígért, ha szakítottam vele akkor jött, telebeszélte a fejem, én megbocsájtottam mindig, 2-3 napig jó volt, aztán megint kezdődött elölről a cirkusz. Én meg azt hittem ez normális egy párkapcsolatnál :( Semmiben nem értünk egyet... Most ennyi idő után esnek le dolgok, elég szomorú....
2015. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy főnyeremény, milyen játékba kell benevezni, hogy megszerezhessük magunknak? :D :D (Mondjuk ezzel a felesége járna a legjobban)
2015. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 mi a fene ***** válasza:
100%
Az már csak nem lehet probléma, hogy a kész étel elé odaülj a gyerekkel. egyébként kérdezz meg valakit ez a procedura egy szalonban, min. 10.000.-Ft.-itthon fillérekből kihozza- és időben se kevesebb.Becsüld meg ezt az asszonyt !
2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!