Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferfiak tenyleg kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak tenyleg kezdenek elqrvulni?

Figyelt kérdés

Egyre csak azt olvasom, hogy otthon minden a no feladata, hogy van aki eltartatja magat a felesegevel, es keves penzert nem hajlando rosszabb munkat vallalni mint, ami ot megilletne a kepesitese alapjan.

A terhes noktol undorodnak es elhidegulnek, ha megszuletik a gyerek, a legkisebb problema utan rogton szaladnak mas no agyaba... A gyerekkel nem foglalkoznak, mert amelyik dolgozik, az hetvegen pihenni vagy bulizni akar a haverokkal, mert neki ez jar...

Az utobbi par napban legalabb 20 ilyen vagy ehhez hasonlo problemas kerdest olvastam.



2015. márc. 1. 10:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
36%
Köszönöm Mákos Dóra, de én sem kérek a kotonodból!
2015. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Tudnék mesélni a magyar pasikról, az én környezetemben is megcsalás, elhanyagolás....Nem tudom mi lelte őket, nem jó nekik semmi.
2015. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Hadd álljak be a sorba én is ezt látom...pont mint amket leírtatok,azért megnyugtató,hogy nem csak én veszem észre,már kezdtem azt hinni,mert erről bizony sehol senki nem beszél...feltettem egy hasonló kérdést,de öt per alatt leszedték.

Ez tabu téma...mint a családonbelüli gondok.Pedig szerintem is beszélni kéne róla!

2015. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Legyél leszbikus v apáca és no problem.

Ki kényszerít egy pasis kapcsra.

Am meg ha látod a partnered hibáit és nem lépsz le még időben magadra vess.


Mellesleg én el tom tartani magam 100%-ban van saját életem lakásom állásom.Mindig mindent rendbe/tisztaságba tartok... Nem szorulok egy nőre se.

Van hobbim ami leköt keres egyet te is.

2015. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Ti hogy csináljátok? Én még soha nem élveztem arra, hogy a pasikat szidom.
2015. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!