Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire mutatjátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mutatjátok ki a szerelmeteket a férjeteknek?

Figyelt kérdés

A kérdés talán kicsit érthetetlen lehet, de arra lennék kíváncsi,hogy ti,az évek múltával (0-15 év házasság kb) ,mennyire fejezitek ki egymásnak az egymás iránt érzett érzelmeket a férjetekkel? Egy-egy telefon beszélgetés végén,mondjátok-e egymásnak,hogy "szeretlek", a egész nap dolgoztok írtok-e egymásnak,hogy "hiányzol",megszoktátok e egymást lepni,becézgetitek e egymást,fontos e számotokra,hogy tetszetek egymásnak külsőleg? stb.

A kérdés onnan ered,hogy az én szüleim több,mint 20 éve házasok,de semmi ilyet nem látok közöttük,sokat is veszekednek. És én megfogadtam,hogy a házas életemben én törekedni fogok arra,hogy ne legyen olyan a házasságom,mint az övéké. 18/L



2015. márc. 1. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindketten kimutatjuk az érzéseinket egymás felé, bár csak 5 éve vagyunk együtt a férjemmel. Biztos vagyok benne, hogy ez nem fog megváltozni később sem. Különleges lelki kapcsolat van köztünk, olyan ami más kapcsolatomban sosem volt, még csak hasonló sem.


Meglepjük egymást apróságokkal amikről tudjuk hogy a másik szereti, és éreztetjük, illetve ki is mondjuk az érzéseinket.

Nap közben írunk egymásnak üzeneteket a neten keresztül. Én a munkám miatt szinte egész nap gép előtt ülök, a férjem pedig tudja munka közben használni a wifit a telefonján. Telefonon nem sűrűn beszélünk mert drága, de ha valami sürgős, akkor gyorsabb, és beszélgetés végén mindig mondja hogy szeret, és én is mondom. Ahogy társaságban is, miért ne mondanánk? Nem szégyelljük. Nyalni falni nem szoktuk egymást társaságban, de szájra puszi, ölelés az mindig van. Illetve kézen fogva sétálunk, egy pár vagyunk, nekünk ez a természetes.

Gyakorlatilag csak beceneveken hívjuk egymást, a saját nevünket nem is használjuk. Csak ha mással beszélek a férjemről, vagy ő rólam, akkor használjuk a neveinket. Vagy asszonynak hív, ha olyannal beszél rólam aki nem ismer.

Ha itthon vagyunk, sose tudok elmenni mellette úgy, hogy ne fogdosna meg, ölelne át, puszilna/csókolna meg. És én sem tudok csak úgy elmenni mellette, hogy ne adnék egy puszit, vagy ne érintsem meg.

Meztelenül alszunk, ha meleg van, akkor fel sem öltözünk hazajövetel után, csak levesszük az utcai ruhát. Ezek a dolgok azóta így vannak, hogy összejöttünk.


Nem is tudnék olyan férfival együtt lenni aki nem képes kimutatni és kimondani az érzéseit, és a férjem sem olyan nővel. Mindketten érzelmes típusúak vagyunk. Én 29, a férjem majdnem 26 éves.

2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előttem két jó példa van, a nagynénémék és a párom szülei. A nagynénémék a bohóckodós pár, de azért látszik rajtuk a szeretet. Megsimogatják egymást, sokat nevetnek együtt, és folyton szívatják egymást, de nem sértődnek meg.


Párom szülei pedig a cukik. Megérik a pénzüket, de ahogy egymásra néznek és ahogy egymáshoz viszonyulnak, az valami példaértékű. Simogatások, ölelések, érintések. Néha olyanok, mint két tini. NAgyon cukik. Mi jövőre házasodunk, azt mondják nagyon örülnek, mert rajtunk is ezt látják, ami köztük is van. Én remélem, igazuk lesz, és mi is ilyenek leszünk sok év múlva is :)

2015. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!