Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csaltad meg már a férjedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad meg már a férjedet?

Figyelt kérdés
Milyen okból, mi vezetett rá hogy megtedd? Anoním oldal, kérem legyen mindenki őszinte.
2015. márc. 8. 21:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Soha. 19 éves házasok vagyunk. 39/N.
2015. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon hűséges típus vagyok, ha szexuális álmom van mással, azt is bűntudattal mesélem el, mert ha nem mondom el, felőröl :D Mi lenne velem, ha netán tényleg csalnék? Szerintem belehalnék a bűntudatba..


Megjegyzem nem tudok megmaradni szerelem nélküli kapcsolatban sem, egyszerűen nekem nem megy a hazugság.


Ha úgy éreztem nem megy, én minden esetben nagyon gyorsan elvágom a kapcsolatot. Egyszerűen sosem erőltetem ami nem megy! Már előtte szakítanék, nem maradnék egy nem működő kapcsolatba, tehát nem is csalnék meg senkit.


Most ilyen virágról virágra szállónak tűnök, de ez nem igaz, csak hamar kiismerem az embereket, és vannak bizonyos elképzeléseim egy kapcsolatról. Eddig két 4 éves kapcsolatom volt, meg a futók, akiket hamar pattintottam, mint működésképtelent.


Most a második 4 éves kapcsolatomban vagyok, de ilyen boldog még sosem voltam :)

2015. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem.
2015. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem.


Több okom is van rá.


- Az 1. és legfontosabb az, hogy szeretem a férjem, és tisztelem.

- Ha úgy éreztem volna, hogy nem értem meg, nem érem be 1 pasival, nem mentem volna férjhez 25 évesen, hanem pasiztam volna még 6-7 évig.

-Ha nem találtam volna meg benne az igazit, nem mentem volna férjhez.

- Nincs rá igényem, nem érzek késztetést. Tökéletes a szexuális életünk. Életemben csak a férjemmel éltem/élek át orgazmust, korábbi partnereimmel nem. Voltak köztük tapasztaltak, és szüzek is. Volt aki azt mondta, hogy vele minden lány elélvezett. Nekem mégsem jött össze. Ennyit a szájhősökről:)

- 5 évbe telt, míg végre találtam olyan férfit akibe szerelmes lettem és aki viszont szeret. Miért borítanám fel az egész kapcsolatunkat egy kósza numeráért, ami 100% nem okozna még egy pillanatnyi gyönyört sem?

- Az előzményeket tekintve, esélyt sem látok rá, hogy találnék még 1 olyan pasit akivel ennyire összeillenék minden téren.

- Volt lehetőségem, nem éltem vele mert már nem tudok más férfiakra férfiként tekinteni, csak emberként, ismerősként, kollégaként, barátként (attól függ épp kiről van szó)

- Végül pedig : az én értékrendembe egyszerűen nem fér bele az, hogy valakivel együtt vagyok, 1 párként, de közben lefekszem valaki mással.


Hogy teljes legyen a dolog. Fiatalkoromban én is hibáztam. Megcsókoltam valaki mást, miközben épp kapcsolatban voltam 1 fiúval. Lett volna folytatás ha akarom, de én nem tudtam 1 csóknál tovább menni. Még azt is megbántam. Pedig abban a kapcsolatban szerelmes sem voltam, csak amolyan fellángolás volt...mégsem tudtam mással ágyba bújni. Nekem ez egyszerűen nem fér bele.

2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bár nekem még nincs férjem, de édesanyám megcsalta az apukám. Szerintem pont ezért,mert olyan jó dolga van mellette,egész nap csak tv-zik meg pihen,még főzni se főz mindig,pedig lenne rá ideje. Nagyon mérges voltam rá,mert apu kidolgozza a lelkét is,csak,hogy mindenünk meglegyen. Mint később kiderült, apukám is megcsalta anyut. Na bummm! És amikor megtudta ezt anyukám,akkor nyilvánosan vetette a szemére apunak,a családi ebéden. Idézem: "apu: Kérsz még levest?, anyu: nem,vigyél inkább a k*rvádnak". Jelen volt a 11 éves öcsém, és a barátom is. Csak a tesóm miatt vannak szerintem még együtt.

Én megfogadtam,ha férjhez megyek,pont az ellenpéldáját akarom csinálni,mint ők.

18/L

2015. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#19


Nem tudom honnan szűrted le hogy én frusztrált ember vagyok.Talán pszichológus vagy esetleg telepatikus képességekkel rendelkezel?Igen ez egy anonim oldal de ettől függetlenül még akkor is szeretnek álszenteskedni az emberek.Még saját maguknak is képesek hazudni

2015. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
többet szexelek mással, mit vele :)) és nemistudja asziiszi hűséges vagyok :DDDD Egy olyan gyökér bárhol kijátszom
2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!