Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Állandóan kérdezgeti mostanában hogy mit csinálnék ha megcsalna, mi számít nekem megcsalásnak, ilyesmik...
2015. márc. 10. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenesetre fura ... :/ én azt mondanám h kérdezz rá ha meg letagadja akkor figyeld meg h ha pl sokat van távol az mitől lehet
2015. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért így elég fura. Ha megcsalna, és emellett még állandóan ezzel a témával is fáraszt, akkor annyi esze lenne, mint kb. egy marék szárított lepkének.
2015. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Vagy mar megtette, vagy keszul ra (ez utobbira tippelek). Tapasztalat.
2015. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Az is lehet, hogy csak elhanyagolva érzi magát, és nem tudja normálisan kifejezni. Magyarán hogy azt várná, hogy megcáfold, kimutasd, hogy fontos neked.


De valóban, lehet sajnos önigazolás is a saját hibáira...

2015. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a 4-eshez.

Én is mindenféle hasonló dolgokkal próbáltam felhívni magamra az asszony figyelmét, mert nagyon elhanyagol.

2015. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

# 5.- Te figyelmes vagy a feleségeddel?


Kérdező,talán valami flört lehet a háttérben és nem akar nagyot buktázni...,szerintem fontos vagy neki csak laposodtak a dolgok...,de ezt ti tudjátok,így nem lehet bele látni senki kapcsolatába.

2015. márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volegenyem karácsony óta elkezdte poenbol mondogatni,hogyha szetmegyunk,akkor a lakásból minek viszi el a felét. Aztán néha-néha azt is boncolgatta, elméleti síkon,hogy ha egyedül maradna,hogy tudna kijönni a fizetéséből.


2 hete elköltözött tőlem... Én a helyedben résen lennék. :(

2015. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 15évig az voltam. Ma már tudom, hogy inkább válnom kellett volna...
2015. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:

Beszélgessetek már egymással.

Csak jól jőhetsz ki belőle.

Megbeszélitek, rendbe hozzátok, mindenki happy.

Ha le akar lépni akkor meg az derl ki és esélyetek lesz egy jó kapcsolatra.

2015. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!