Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
72%
Nincs esetleg egy olyan barátnőd, ismerősöd, aki utána tudna menni feltűnés nélkül? Így te is biztosan elkészülsz a "saját óráidban" a saját teendőiddel, így neki tuti nem tűnik fel, hogy esetleg nem voltál addig otthon te sem.
2015. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
100%

Én felhívtam volna a számot a helyedben, hogy a férjed otthon hagyta a telefonját, de ki kereste, mert szólsz neki ha hazaér. A reakcióból sok minden kiderült volna, valamint az is, hogy egyáltalán nő-e az illető. Ha megcsalna azért az eléggé elszomorító és megalázó lenne..:/

Így, hogy már akkor nem hívtad fel a számot, várnék a következő szombatra, hogy történik-e valami, mert azért 1 sms-ből felesleges lenne előre messzemenő következtetéseket levonni. Esetleg kérdezz rá, hogy múlt szombaton merre jártak a babával stb. Lehet, hogy ráparázik, hogy esetleg tudsz valamit (ha valóban más nővel találkozgat) és kiugrasztod a nyulat a bokorból ha nagyon magyarázkodik. Egyébként nem kérdeztél rá nála amikor hazaért, hogy mégis mi ez, vagy ki várta ennyire?

2015. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
92%
és milyen névről jött az sms? vagy idegen számról?
2015. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:
Itt nem nagyon. Nyáron vettünk itt lakást, a barátnőim nem fognak sajnos idejönni szombat reggel,mhogy az én férjemet kövessek. Telefonra gondoltam, annyi alkalmazás mutatja gps alapján. Ezt itthonról is tudnám nézni, nem vagyok annyira analfabéta a telefonokhoz,, hátha kiderülne.
2015. márc. 9. 12:19
 5/94 anonim ***** válasza:
13%
Téves számra küldött smsrol meg nem hallottál? Se arról, amikor valaki kibaxasbol küld hasonló üzenetet? Ha megcsal, akkor nem fogja telefonját előtted hagyni és gyereket se mivel vinni
2015. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egy üvöltő háromhónapos csecsemő mellett fogja magáévá tenni a szeretőjét -.- Jézusom.
2015. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo, akkor megoldod, megvalaszoltad a sajat kerdesedet. Az, hogy hova jarhat a ferjed, mi honnan tudjuk?
2015. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:
Nem hagyta irthon, ez még indulás előtt volt. Utána elvitte persze magával, én meg nem szóltam, hogy láttam az smst. A számot nem láttam, teljes név sem volt kiírva. Belépni nem tudok, mert le van kódolva.
2015. márc. 9. 12:22
 9/94 anonim ***** válasza:
22%
lehet én vagyok hülye a telefonokhoz, de ha le van kódolva a telefon, tehát nem tudtál belépni... mégis hogy olvastad el az sms-t?:)
2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
24%
Egy három hónapos babával nehéz a csalás ... Nem hiszem hogy megcsal. De jobb lenne ha utána néznél
2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!