Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem? Mi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Mi mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem az elmúlt 5-6 hónapban elég furcsán viselkedik. Póbáltam nem egyszer leülni vele beszélgetni, de nem hajlandó velem kommunikálni. Gyakran egy-egy hétig nem jön haza. Nekem azt mondja, hogy üzleti útra kell mennie. Volt már, hogy egy-egy ilyen üzleti út alkalmával az egyik közös ismerősünk szólt, hogy a férjemet egy fiatal csajjal látta a belvárosban. Amikor szembesítettem ezzel, az arcomba nevetett, hogy butaságokat beszélek, és ez nem igaz.


Egyszer 'rajta kaptam', hogy eléggé jó kedélyűen, kivirulva telefonál, majd a telefont úgy tette le, hogy 'de én jobban szeretlek'. Majd este, amikor mosakodott, hívta egy csaj. A telefon kiírta a csaj nevét, valamint egy közös kép ugrott fel a híváskor (tudjátok, be lehet állítani, ha hív valaki, a képe is megjelenjen, nem jut eszembe most a neve). Megkérdeztem, mi akar ez lenni. Annyit mondott, hogy egy ismerőse.


Az eljegyzési gyűrűt sem hordja már. Nem olyan, mint régen volt. Megkérdeztem, hogy gondolja ezt az egészet. Annyit reagált, hogy nem tudja. Kérdeztem, mit nem tudok neki megadni. Erre sem mondott semmit. Modtam, hogy beadnám a válókeresetet, mert nem akarom így folytatni. Erre sem reagált úgy semmit.


6 éve vagyunk házasok



2015. márc. 11. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem hajlandó kommunikálni veled , szerintem jobb ha beadod a válási kereseted . Nagyon fontos a kommunikáció és ha jól értettem erre a férjed képtelen . simán kiraknám a helyedben . Vagy én is tartanék egy szeretőt .
2015. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt leves van sajnos Kedves Kérdező.


Nagyon egyértelmű és Te is tudod a történet végét.

Ez addig tart,míg meg nem unod,vagy még nem dobbant a férj.

2015. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezném újra, beadnám a válókeresetet.


Egyértelműen megcsal és egy fikarcnyi lelkiismeret furdalás nélkül teszi, hazudik, hülyének néz és semmibe vesz.

2015. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Én még egyszer utoljára leülnék vele. Elmondanám hogy hallottam ahogy elköszönt "de én jobban szeretlek", elmondanám ismét hogy mások mesélték hogy egy fiatal csajjal szokott megjelenni, hogy láttam ahogy a csaj hívta. Vallja be a bűnét, és mondja el hogy mit akar, mert te ezt így nem akarod tovább. Vagy kérjen bocsánatot és te megbocsájtasz (ha tudsz) vagy simán csak valljon színt hogy megtudd az igazat, ennyi jár neked.

Aztán ha nem reagál, akkor simán beadni a válókeresetet, ha reagál és megbánja akkor ez egy másik dolog, ha bevallja és nem bánja, megint csak beadni a válópert!

2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őt már te nem érdekled, azért ilyen közömbös veled. Hagyd el, ne tűrd hogy tovább alázzon.
2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hozzámentél,tűrj,nyelj!
2015. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó!Olyan bölcs vagy...Igen,biztos mindenki tudja előre,hogy meg fogja csalni a férje,de azért hozzá megy!Annyira okosak ezek a hozzászólások,hogy rögtön rosszul leszek!Kérdező!Hagyd a francba,így nagyon kényelmes neki,hogy te azért még háziasszonyként ott vagy...Válnék!
2015. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Èn is csak abban tudlak megerősíteni , amit már magadtól is gyanítasz ! Valószínűleg megcsal a férjed ! Nincs benne annyi gerinc , hogy szemedbe mondja a tényeket .. Talán arra vár te mondd ki a végső szót ! Én mindig azt szoktam mondani , meg kell próbálni mindent ,menteni ami menthető ... De a te helyzetedben az a legjobb ha szépen be adod a válopert , ennek az egésznek nincs értelme ! Sajnálom !
2015. márc. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem, hogy gondolja ezt az egészet. Annyit reagált, hogy nem tudja"

Itt őszinte volt veled.

Gondolom neki most így kényelmes, jó.

2015. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérdés, hogy megcsal-e. Ennél biztosabb már csak akkor lehetne, ha egy ágyban találnád a csajjal. Ne áltasd magad, mert nyílvánvaló :(
2015. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!