Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem? Mi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Mi mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem az elmúlt 5-6 hónapban elég furcsán viselkedik. Póbáltam nem egyszer leülni vele beszélgetni, de nem hajlandó velem kommunikálni. Gyakran egy-egy hétig nem jön haza. Nekem azt mondja, hogy üzleti útra kell mennie. Volt már, hogy egy-egy ilyen üzleti út alkalmával az egyik közös ismerősünk szólt, hogy a férjemet egy fiatal csajjal látta a belvárosban. Amikor szembesítettem ezzel, az arcomba nevetett, hogy butaságokat beszélek, és ez nem igaz.


Egyszer 'rajta kaptam', hogy eléggé jó kedélyűen, kivirulva telefonál, majd a telefont úgy tette le, hogy 'de én jobban szeretlek'. Majd este, amikor mosakodott, hívta egy csaj. A telefon kiírta a csaj nevét, valamint egy közös kép ugrott fel a híváskor (tudjátok, be lehet állítani, ha hív valaki, a képe is megjelenjen, nem jut eszembe most a neve). Megkérdeztem, mi akar ez lenni. Annyit mondott, hogy egy ismerőse.


Az eljegyzési gyűrűt sem hordja már. Nem olyan, mint régen volt. Megkérdeztem, hogy gondolja ezt az egészet. Annyit reagált, hogy nem tudja. Kérdeztem, mit nem tudok neki megadni. Erre sem mondott semmit. Modtam, hogy beadnám a válókeresetet, mert nem akarom így folytatni. Erre sem reagált úgy semmit.


6 éve vagyunk házasok



2015. márc. 11. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a dolog, megcsal. Ráadásul nem is titkolózik, bújkál telefonálás közben, hiszen a saját otthonotokban teszi ezt, nem is félve attól, hogy meghallod a beszélgetést. Még közös képeik is vannak a telefonjában, ráadásul még fő kép is ha hívja a csaj. Hát, itt nincs m gondolkozni kérdező. Nem hatja már meg a férjedet, hogy mi lesz ha megtudod, és az sem érdekli, hogy mit fog csinálni azután. Kicsit olyan is talán, mintha direkt arra várt volna, hogy észrevedd, és te válj el, magáról ezzel levette a terhet, hiszen te mondod ki a végét, te akarsz elválni, s mégsem ő. Hagyd a fenébe a férjedet, jobbat érdemelsz nála! Gyakorlatilag semmibe néz, és megaláz. Ne hagyd magad, és mutasd meg, hogy nélküle is kívánatos nő vagy, és boldogulsz a későbbiekben is. Nincs neked rá szükséged, találsz egy jobbat, olyat aki megérdemel és csak te kellesz neki. Fel a fejjel, és csak előre!
2015. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akarja megbeszélni veled a problémáitokat akkor sajna kuka.Ő már ezzel a úgymond érezteti veled hogy, már nem akarja a kapcsolatot,csak elél mellőled.Sajnálom ...
2015. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy megcsal. Én nem is közöltem volna vele a válást, csak beadtam volna a keresetet. És szó nélkül zárat cseréltetnék amíg dolgozik. Aztán a cuccait kiraknám a kapu elé, menjen ahová akar.
2015. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" És szó nélkül zárat cseréltetnék amíg dolgozik. Aztán a cuccait kiraknám a kapu elé, menjen ahová akar."


Azt ugye tudod, hogy a megcsalás nem jogosít fel senkit arra, hogy kizárja a másikat a saját tulajdonából...?

2015. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!