Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban megtehet olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban megtehet olyat egy öregebb nő, hogy fiatal, imis fiúkat nézeget magának? Én biztos nem tennék ilyet még most se.

Figyelt kérdés
Anyum szokta meghívni magához néha egy-egy barátnőjét beszélgetni, ezeknek többnyire én is részese vagyok, és az egyikük azt mesélte, hogy nagyon szereti a férjét, de pár éve megnézegeti magának a gimis korú fiúkat és fantáziál róluk, aztán mutatott egy facebookról leszedett képet egy kis szőke 14-15 év körüli srácról, hogy az nagyon bejön neki. Ez még nekem, 21 évesen is túlzás lenne, nem még neki 40 valahány évesen. :S :@

2015. márc. 19. 11:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*gimis
2015. márc. 19. 11:27
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tehetné? Nézegetni szabad :) Nem csinál velük semmit sem.

A mostani 14-15 évesek meg sokszor úgy néznek ki, mint a huszonévesek.

2015. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is megfigyeltem már magamon,hogy ahogy telnek az évek,egyre fiatalabb pasik vonzanak szexuálisan.14-15 éves fiúk ugyan nem tetszenek,de manapság rengeteg koravén gyerek van,sokan 15-16 évesen kész férfinak néznek ki.
2015. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen természetes, a hormonok még tombolnak egy utolsót elvirágzás előtt, nekem bejönnek a 28-30 körüliek, igaz, én se nézekl ki 42-nek. De én sosem fogok sztem gerjedni a tizenéves korosztályra, illetve inkább úgy mondom, hogy a 25 év alattiakra.
2015. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Már miért ne tehetné meg? Egyrészt egy negyvenvalahány éves nő még korántsem tartozik az öregebb kategóriába, másrészt miért gondolják egyes fiatalok, hogy 30 felett megáll az élet? Semmi nem tiltja a fantáziálást 70 felett sem.
2015. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Biztos olyan neki, mintha a fiáról fantáziálna csak ez nem bűnös dolog.
2015. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Drága, tapasztalatlan 21 éves leányzó. Ha majd annyi idős leszel, megtudod, hogy mért jó ez. És felvilágosítalak, olyan nők is vannak 40 felett, akik nemcsak fantáziálnak, hanem a tettek mezejére is lépnek és összefekszenek ilyen fiatal, szinte gyerek fiúkkal. Ezek legtöbbször szinglik, de sokszor házasságban élő nők sem riadnak vissza. :D
2015. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

29 éves férfi vagyok,ha van olyan40 év körüli nő,aki nem csak fantáziálni szeretne,az írjon nyugodtan.

Általában tetszek e korosztálynak,de még nincs velük tapasztalatom.

Egyébként internetes,tanult ember vagyok.

Simán csak barátkozásra,beszélgetésre is vevő vagyok.

Érdekel mi kelti fel a figyelmüket/figyelmeteket.

2015. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Intelligens *
2015. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
14-15 éveseket? Ez már szerintem beteges!
2015. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!