Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban megtehet olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban megtehet olyat egy öregebb nő, hogy fiatal, imis fiúkat nézeget magának? Én biztos nem tennék ilyet még most se.

Figyelt kérdés
Anyum szokta meghívni magához néha egy-egy barátnőjét beszélgetni, ezeknek többnyire én is részese vagyok, és az egyikük azt mesélte, hogy nagyon szereti a férjét, de pár éve megnézegeti magának a gimis korú fiúkat és fantáziál róluk, aztán mutatott egy facebookról leszedett képet egy kis szőke 14-15 év körüli srácról, hogy az nagyon bejön neki. Ez még nekem, 21 évesen is túlzás lenne, nem még neki 40 valahány évesen. :S :@

2015. márc. 19. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Megteheti, miért ne. De nekem furcsa, semmi vonzót nem találok 40 felett egy fiatal gyerekben. Főleg a mai fiúkban semmi férfiasság nincs, nyálasok, páváskodók, nevetségesek. Engem jobban vonz a mákos haj, deresedő halánték, és a munkával szerzett izmok.
2015. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
A 14-15 éves az tényleg gyerek még, de egy 16-17 évest sok nő vonzónak tarthat, mert azt mondják, hogy bejön nekik az olyan pasi, akiben van valami kisfiús báj, de már a férfivá válás küszöbén van, mert az ilyen elbűvölő és bájos.
2015. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
Imádom az ilyen hülye kérdéseket. Hűséget fogadott nem vakságot, eléggé pererz, de nem egy 15 év körüli gyerek már kész felnőttnek néz ki, miért ne lenne szabad nézni??
2015. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!