Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó felfogás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó felfogás ez a házasságról, amit a fiatal lányok akarnak követni?

Figyelt kérdés
Úton útfélen belebotlok közösségi oldalak népszerű magyar szereplőibe akik fiatalok, szépek, gyerekük van, nem kell dolgozniuk. Ahogy làtom sok fiatal làny követendő példának tartja ezt, mit gondoltok, szerintetek jó ez a fajta felfogás, hogy ennyire a férfira bízzák magukat, a sorsukat? Hiszen se végzettség, vagy ha van, akkor sem dolgozott benne soha. Persze, hogy az ember bízik a férjében, de láttam én már sok mindent...Mit gondoltok hol az arany középút? Ti mit tartotok "jónak" ilyen szempontból?
2015. jan. 30. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

közösségi oldalak népszerű magyar szereplőibe


??? Kik ezek, én valamiért egybe sem botlok bele, és ismerős fiatal lányok tanulnak, dolgoznak...

2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem mi ezen a fura. Nagyanyáink korában pont ez volt a megszokott.

Egyébként én pont nem ezt látom követendő példaként. Falu helyen éltem, ott talán megszokottabb volt ez a felfogás, a férfi a családfenntartó, a nő háztartásbeli, bár már ott is kezd ez átalakulni szerintem.

Mostmár inkább azt látom, hogy 30 alatt nem szülnek a nők, mert tanulnak, karrier és csak utána jön a család.

2015. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem a 30+ korosztály jóval kevésbé használja az instagramot, facebookot, míg a fiatalok sokkal aktívabban. Ott rengeteg az általam levázolt eset, hogy fiatal lányok 10-20-30 ezrei követik például.

Amúgy nem vitaindító topikot szeretnék, tényleg csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

2015. jan. 30. 11:24
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

Szia. Először is mi számít fiatalnak?

kor vagy az eszük?

Én ismerek olyat, aki 35 éves, anyuka, mégis minden hétvégén a nagyi vigyáz a babára,mert anyuka bulizni megy.

Pedig ő már nem tini!

Én 21 évesen mentem férjhez, ez egy éve volt! Szeretnénk kisbabát is, remélem minél előbb összejön. És nem azért mert lusta vagyok dolgozni, két szakmám is van, hanem azért mert megtaláltam az Igazit, és szeretnénk családot alapítani, és kis családba élni tovább boldogan. Illetve én mindig azt mondtam, nem jó, ha sok a korkülönbség a szülő-gyerek között. én 25 év alatt szeretném megszülni az első babánkat.

Egyébként tényleg mi számít korainak? Anyáink mikor is szültek minket? Az én anyukám 20 volt, a Férjem anyukája olyan 18-19.

Szóval régen ez volt a normális, aztán lett az a "divat" hogy 39 évesen kell gyerek. Én nem akarok mama korú lenni a gyerekem általános sulis ballagásán.

Persze mindennek meg van a negatív és pozitív oldala, de én nem sajnálom a "fiatalkoromat" és nem bánom hogy nem mehetek bulizni hetente.

De nekem is van olyan ismerősöm, akinek megvan a 8 általános, most már a 2 babájával van otthon, az anyjáék nyakán, akik épp hogy megélnek, de isznak mindketten, és sok helyen ez a normális.

szerintem ha külön élnek, és úgy érzik, fel tudnak nevelni egy gyereket, akkor nem a kor számít. mi ár hónapja szeretnénk gyereket, vagyis azóta próbálkozunk, azóta minden fizetésből el teszünk a baba részére egy kis dobozba, hogy majd ha jön, akkor legyen hova nyúlni :) De egyenlőre még váratja magát :D

2015. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
semmiképp sem tartom jónak, főleg h a mai világban már kevesebb a hűség, tisztelet, az emberek könnyen szétmennek.. Egy ilyen pár meg nem szerelemből marad együtt, hanem muszájból. A csaj anyagi okok miatt körömmel-foggal ragaszkodik anyagi okok miatt, a srác szánalomból marad a csajjal együtt.. Ezt tetőzi, h a mai világban nincsenek disznóink, akiket etetni kell, a háztartás vezetését gépek segítik. De még így is van olyan anyuka, aki rendeli kaját. Rendszeresen. Szégyen. És mielőtt leszólnátok, egy 1 éves kisgyerek anyukája vagyok, mellette levelezőn tanulok, és van hova visszamennem melózni. Igaz, hogy egy gyárba, de a semminél jobb. Ja, és 21 éves vagyok. Szerintem csinálni kell mást is, és ezt úgy mondom, h imádom a párom, össze fogunk házasodni, de akkor sem fogok otthon megrohadni. Mi ihlette amúgy a kérdést?
2015. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem fura ez, hanem felelőtlenség. Hagyjuk már ezt a régen minden jobb volt dumát. Igen akkor lehetett arra építeni, hogy akik egyszer összeházasodnak, azok úgy is maradnak, különben megszólják őket. A nő számíthatott arra, hogy majd az ura eltartja. Ma már egy átlagos fizetésből igen csak nehéz normálisan megélni. Válni is bárki bármikor elválhat. Aztán jönnek ide sírni, hogy kevés a gyt, nem bírnak megélni, mert semmi végzettségük, nulla munkatapasztalatuk.

Értem én hogy jajj-jajj de nagyon szerelmesek az emberek, de ez akkor is csak egyszerű felelőtlenség. Persze benne van a pakliban, hogy örökre együtt, de a mai világban erre építeni, háát....

2015. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A fiatal az 20-23 éves. Köszönöm a válaszokat, értékelem, hogy sokat írtok!!
2015. jan. 30. 11:31
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

általad levázolt eset...


felvázolni szoktak. És mondj már példát, ki az, aki a pasijából él a fb-n, és ezrek követik.

2015. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Vajna Tímea =D Bár mondjuk neki legalább van diplomája.
2015. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%
Meg pénze is volt, már Vajna előtt is.
2015. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!