Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántottam a feleségem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a feleségem, van visszaút?

Figyelt kérdés
Azt mondta,mindazt amit felépítettünk leromboltam,hajszálra van hogy elváljon...Két fiunk van(4-7),11 éve vagyunk együtt.Tökéletesen éltünk 2-3 hónappal ezelőttig,amikor valami megváltozott.Magamban keresem már a hibát.Nem foglalkoztam vele,nem igazán mutattam ki hogy szeretem(pedig imádom most is!).Pasi lévén arra gondoltam lehet hogy másvalaki van a képbe,és sajnos elindultam a lavinán...Gyanakodtam,nem szoktam inni,de megtörtént,hogy pohár után nyúltam,és ilyenkor meg gyanusítottam.Mondhatom hogy saját magam képzeltem el a megcsalást,holott semmi nem történent,már tudom!Lehet hogy lepunnyadtam az utóbbi időben,magammal foglalkoztam,nem vettem észre,mennyire magányos....Hiányzott a szex is,2 hónapja nem volt semmi(nem is csodálkozok már ezen,látom hogy nem szeret már úgy,és ezt ki is mondta).Átértékeltem az életemet,tudom mit rontottam el,teszek ellene.Csak remélem hogy meg tudom menteni a kapcsolatunkat.Beszélünk a bajokról,ö is sajnálja a dolgot,ö is változott,belátja,de nehezen akar hinni bennem.Régebben karatéztam(barna öves vagyok),újra lejárok,de viszem a fiúkat is(ezt régen terveztük is),meg akarok felelni,de leginkább magamnak,hogy megérdemeljem őt,a szerelmét újra.Nehéz ez,és kegyetlenül bánt a dolog,hogy a legkedvesebb embert bántottam meg,aki él a földön!!Tudom hogy minden más lesz.Azért tudunk együtt nevetni,beszélgetni,tervezünk is dolgokat,de érzem a távolságtartást.Nem akar mást apjuknak a gyerekeinknek.Úgy érzem nagyon bizonytalan még,és lehet hogy szeretne hinni nekem,de még nem mer?Volt már igy valaki?

2015. márc. 25. 08:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha a feleséged ennyiért elhagy akkor nem is szeret,lehet sose szeretett.A két kezét össze tehetné.A bolhából csinál elefántot...
2015. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó úton indultál - ha meg még nem vált el, akkor nyilván értékelni fogja a pozitív változásodat.

Voltam már nehezebb helyzetben is, onnan is volt visszaút, - kitartás!

2015. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Simán helyrehozható, de idő kell hozzá. Az első és legfontosabb lépés, hogy az önértékelésedet hozd rendbe. Ha rendben volna, nem lettél volna ennyire bizalmatlan és féltékeny, másrészt írták már előttem, hogy egy nőnek határozott pasira van szüksége, nem nyámnyilára. És szerintem te ugyanolyan bizonytalan vagy valamiért, mint ő. Nem bízol magadban.

A lelki hátterét nem írtad le, de lehet, hogy nem is tudnád megfogalmazni. Ha nem megy, és nem tudod, min és hogyan változtass, akkor kérj segítséget (pszichológus).

Na ahhoz kell igazán bátorság, hogy pasi létedre ezt be merd vállalni, de szerintem a házasságod, meg a jó közérzeted megérne ennyit. Szerinted?

2015. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát téged rendesen h..-re vettek. Szinte 100-hogy megcsalt, csak naív vagy, és hiszel neki. Ha úgy érzed, hogy megcsalt, az azért volt, mert megcsalt, ugyanez a hazugsággal. Ő lépett félre, jól hasba akasztott, és benned keltett bűntudatot. Régi jól bevált módszer... :-)

Én már láttam nőt aki sírva bizonygatta az igazát, és állította be magát ártatlan áldozatnak. Még fel is volt háborodva, hogy ártatlanul vádolják.

Csak azt nem tudta, hogy a férje nem véletlen hitette el vele, hogy a házukon lévő kamerák, nem tudnak felvenni... Eleinte még a felvételt is hamisnak akarta beállítani..., "hiszen ezek nem is tudnak felvenni" :-)))

2015. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó! Megnevettettél, tényleg.


Attól, hogy van egy nő ismerősöd, aki ilyet tett, az még nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen. Az meg elég érdekes páros, ahol az egyik fél bekamerázza a házat (ennyire bizalmatlan), és azt hazudja, hogy a kamera nem tud felvenni, a másik meg olyan idióta, hogy el is hiszi. :)))

2015. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, te is minősítetted a hölgyet. Csak azt ne akard elhitetni velünk, hogy ő az egyetlen. :-)

A kamerákat nem az asszony miatt szerelte fel, és eleinte tényleg nem tudott felvenni, mert nem volt benne HDD, arra csak később lett keretük, de ekkor már direkt nem árulta el.

A történetnek az a lényege, ahogy a hűtlen nő reagált a lebukásra. Erre nincs mentség! Ezt nem lehet a férjre fogni! Ha nem tetszik neki valami, váljon el, és utána menjen máshoz! És főleg ne hazudjon!

De már látom, hogy a nők tetteiért, teszerinted is a férjük a felelős. Ez nagy baj.

2015. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!