Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem elég a szeretet a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég a szeretet a házasságkötéshez?

Figyelt kérdés

Feltételeket, kikötéseket szoktak szabni a párok? Vagy csak odajárulnak simán az anyakönyvvezető / oltár elé?


Mi a helyzet olyankor, ha már van gyermek a kapcsolatban, de nem házasok a felek? Mire várnak ilyenkor a pasik? Nem sokkal nagyobb dolog közös gyermeket vállalni, mint összeházasodni? Sosem értettem, hogy az a pasi, aki jó párkapcsolatban él gyermeke anyjával, miért nem veszi el a nőt, miután az már megszülte a pasi gyermekét? És egyre több ilyet látok...



2015. márc. 29. 08:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Látom szeretik ezt a másik ember arcába vágni... Amúgy teljesen lényegtelen, van e gyerekem vagy nincs. Attól még van szemem, látok- hallok sztorikat, mert ismerek gyerekes párokat.


Egyszerűen a férfiak könnyebben lelépnek, hisz a gyerek az anyára marad. Mert ugye sokkal ritkább az, hogy a nő lép le mással, és hagyja ott a közös gyereket apukával együtt.....


Egyszerűen azt látom a környezetemben, hogy a férfiak nagyobb része nem akar elköteleződni kifejezetten a párja mellett. Gyereket csinál, aztán vagy lelép később, vagy nem. De a legtöbben azért nem házasodnak, mert könnyebb kilépni a kapcsolatból válás nélkül, ha vége lesz. Alapból arra apellálnak, hogy úgysem fog életük végéig tartani.


Nyilván ez egy kisebb réteg, hisz nem ismerek mindenkit a világon, de azért itt gyakorin is rengeteg olyat olvasni, hogy apuka lazán lelépett, és le se szarja a gyerekét.

2015. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
De ugye azt te se gondolod komolyan, hogy aki a gyerekét és a barátnőjét így otthagyja, az egy házassági papír miatt maradna. Egyébként se tud csak úgy lelépni. Csinált egy gyereket, hát keményen fizetheti a gyerektartást, míg egy gyerek nélküli válás esetén, akár nulla kapcsolat lehet közte és az exe közt. És nem dörgöltem az orrod alá, csak például én látom, hogy nálunk a páromnak mekkora törés lenne, ha nem lehetne mindennap a gyerekeivel és még sok ilyen férfit látok. És őszintén, amikor, jó ez gáz példa, de igaz, a férfinak szeretője van, legtöbbször nem azért nem lép, mert házasság, hanem, mert kicsik a gyerekek. A gyerekekkel mi lesz stb.
2015. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó, hogy a papír miatt maradna a férfi, hanem arról, azokról a pasikról, akik alá sem írják a könnyebb lelépés érdekében. Sok pasi így megy neki a kapcsolatnak ám. Hogyha talál jobbat, vagy másért szakítás lesz, ne kelljen válással bajlódni. De a gyereket megcsinálják.


Aki nagyon menni akar, azt a gyerek sem fogja visszatartani. Akár kimehet külföldre is, ha nagyon elmegy az esze egy új nőci miatt például.


De ismerek olyat is aki itthon él Magyarországon, és csak szimplán nem fizet. Anyósomnak se fizet a lánya után az exe egy petákot se.

2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én tuti le leszek pontozva...


Én is ismerek több ilyen nőt. Házasságon kívül szülnek. Miért? Mert gyereket szeretnének. Pont. Férjet is szeretnének, de ha a kettő együtt nem megy, legalább gyerek legyen.


De aztán akik közel állnak hozzám, mind kibújtatták a szöget a zsákból, hogy szeretnék ők ezt a francos papírcetlit csak hát, ez van. A teremtés koronája nem veszi el őket, mert "minek". Na ja. Ha már gyerek is van, közös lakás is van meg minden van, akkor minek?


Nagyon őszintén: én nem ismerek olyan nőt, aki nem akar hozzámenni a szerelméhez. aki nem akar, az nem is szerelmes. De ez persze csak az én ismertségi köröm, az én barátnőim. Nem zárom ki, hogy másmilyen is van, de gondolom kevesebb.


Sajnos sok férfi nem tiszteli annyira a kedvesét, hogy hivatalosan elvegye. Szomorú.

2015. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!