Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legénybúcsút szerveznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsút szerveznek, striptíztáncosok lesznek, de nem hivatásos hanem egy ismerős csajok, meredek szerintem, szerintetek?

Figyelt kérdés

A baráti társaságban nősül az egyik pasi, pár jó barátja összefogott (mi nem vagyunk benne, mert nem leszünk otthon az időpontban) hogy csinálnak neki legénybúcsút és lesz striptíz is (én amúgy nem pártolom ezt, nem tudom miért de nem fér bele, másként néznék ezekután a barátomra, ti?) de nem hivatásosok a lányok hanem egy régebbi ismerősök, akik közül egy tetszett a srácnak régen.

A menyasszony nem tud erről. Szerintetek?

Ez az egész szerintem a haveroknak nagyobb buli.


2015. ápr. 2. 02:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%

Majd jönnek a habzó szájú barátnők/feleségek, hogy ezt azonnal el kell mondani a menyasszonynak, hogy közbe tudjon lépni, meg lehessen egy jót balhézni.

Őszintén, ha valaki nem bízik a párjában, minek megy hozzá?

2015. ápr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén? Nekem semmi bajom nem volt ezzel! Sőt, a férjem barátainak én adtam meg egy ismerősöm számát, aki táncoslányokat közvetít.

Én ezzel úgy vagyok,hogy ha meg akar vagy akarna csalni, biztos nem 20-25 fős társaság előtt tenné, ahol mondjuk ott van a bátyám, meg a legjobb barátainkból is egy pár. De egyébként is bízom benne. Ennyi erővel,akkor buliba sem "engedném" el egyedül, mert ott is vannak nálam jóval csinosabb, p.csányi ruhában szaladgáló lányok.

DE! Ha egy pasi nem akar a búcsújára táncoslány, akkor azt tiszteletben kell tartani. Annál nincs rosszabb, mintha ebből adódik veszekedés.

2015. ápr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem semmi közöd hozzá, törődj a saját - ezek szerint sivár - életeddel.


Amúgy meg, ha megcsalja, akkor édes mindegy, mert inkább most derüljön ki, mint gyerek mellett dugjon félre.


Azt tudom, hogy az én párom 99%-ban nem tenné meg, így nem zavarna, ha lennének.

2015. ápr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
21%

engem nem zavarna, de akkor megígértetném a vőlegényemmel, hogy ne igyon.

mert ha tegyük fel történne valami, akkor nagyon könnyű a piára fogni.

amúgy meg nem szép dolog azt a nőt meghívni, aki tetszett neki... akkor már inkább egy hivatásos. nálam ez csapná ki inkább a biztosítékot.

én se akarnám hogy a volt szerelmeim legyenek a táncosok a búcsúbulimon.:)

erről legalább illene megkérdezni a vőlegényt, és a menyasszonyt is

2015. ápr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
Pia az tuti hogy lesz. Ennyit erről
2015. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
10%
Ez jó ötletet adott ha majd lesz leánybúcsúm hogy legyen chippendear fiú.
2015. ápr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%

Azt aki tetszett neki nem venném be nehogy rosszul essen a menyasszonynak ha megtudja, ezt talán még jelezném is a srácoknak, a többivel nincs bajom mert ez a haveroknak buli, hiszen a vőlegény nem fog ezekkel a lányokkal már semmit kezdeni.

Tény hogy hivatásos ismeretleneknek jobban örülnék, de ők így oldották meg.

2015. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem is egy legénybúcsúról hallottam,ahol a végkimenetele az volt a dolognak, hogy az összes pali megd#ugta a sztriptízes csajt. A vőlegény is. Na ezért van nekem olyan párom, aki megmondta kerek perec, hogy neki ilyen legénybúcsú NO GO. Inkább olyan férfit kerestem, aki már kiélte magát, szerencsére a palim túl van már egy váláson is, (mármint a mi kapcsolatunk szempontjából jó mert már tudja mi az amit nem visel el és hogy milyen emberre vágyik, így megbecsül). Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy nőként nem kell ilyen 'fiatal pasis hóbortokat' elviselnem. :) 28/N
2015. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
chippendear?
2015. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
3%
Én is egyetértek az elottem szolokkal.. Ha megcsal akkor most deruljon ki.. A masik meg letezik mas no is a vilagon, nezni meg csak lehet nem? Inkabb nezze igy oket, mint az utcan mellettem setalva forduljon meg utanuk! A menyasszonynak nem lesz lanybucsu? Ugyanugy aggodhatna a volegeny, de minek? Sot ha nekem lesz az eskuvom en is szeretnek sztriptiztancos lanyokat mert ami jo azt meg kell nezni!:D
2015. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!