Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legénybúcsút szerveznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsút szerveznek, striptíztáncosok lesznek, de nem hivatásos hanem egy ismerős csajok, meredek szerintem, szerintetek?

Figyelt kérdés

A baráti társaságban nősül az egyik pasi, pár jó barátja összefogott (mi nem vagyunk benne, mert nem leszünk otthon az időpontban) hogy csinálnak neki legénybúcsút és lesz striptíz is (én amúgy nem pártolom ezt, nem tudom miért de nem fér bele, másként néznék ezekután a barátomra, ti?) de nem hivatásosok a lányok hanem egy régebbi ismerősök, akik közül egy tetszett a srácnak régen.

A menyasszony nem tud erről. Szerintetek?

Ez az egész szerintem a haveroknak nagyobb buli.


2015. ápr. 2. 02:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

"az hűséges lesz attól függetlenül ki riszálja fenekét az arcába."


Na ez az amire sosem lehet mérget venni!

Nagyon jol mondja a vàlaszolo, hogy aki igazàn szereti a menyaszsonyàt, annak, nincs szüksége arra, hogy màsok riszàljàk magukat neki.Arra ott vannak a fiatal, szingli évek!

2015. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

Ez főleg azért gáz, mert olyan lányokat hívnak, akiknek tetszett a srác.

Hivatásos lányokkal még lehet jó buli a haveroknak (mert azért szerintem egy fülig szerelmes vőlegény az esküvője előestéjén nem erre vágyik, ha meg igen, akkor az a vőlegény nem fülig szerelmes), de hogy ismerős lányokat hoznak, ráadásul pont olyanokat, akik vonzódtak a vőlegényhez, az kicsit durva.


Egyébként nagy valószínűséggel hatalmas kamu az egész kérdés, mert azért megnézném én, hogy hogy szednek össze több olyan lányt az ismerősök közül, akiknek tetszett a vőlegény és hajlandóak előtte és a haverok előtt vetkőzni az esküvője előtt.

2015. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nem az összes lánynak a vőlegény , hanem az egyik csaj TETSZETT a vőlegényNEK. Mellesleg én nem örülnék az ismerősöknek akkor már hivatásost.
2015. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
De az nekem is furcsa ,hogy ismerősök és ilyen könnyen ledobják a ruhát csak úgy.
2015. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül az furcsa, hogy ismerős lányt hívnak táncolni nem pedig hivatásosat, de egyébként lehet, hogy teljesen mindegy. Az, hogy régebben tetszett neki nem jelenti azt, hogy most is és ismerősökre másképp is gondol az ember szerintem. Én úgy gondolom, hogy ezzel végül is semmi baj nincsen.
2015. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ha csak egy ismerős lány tetszett, akkor is furcsa.

Elég sok könnyűvérű lány ismerősük lehet, ha bevállalják, hogy vetkőzzenek a legénybúcsún. :)

2015. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megcsalás miatt nem kellene. A férjem visszautasította, amikor kiderült, hogy terveznek ilyet a számára, mert közönségesnek és megalázónak érzi, a nőkre nézve. Álláspontja szerint aki nőzni akar, nőzzön, aki házasodni, az meg házasodjon és fölösleges keverni a kettőt.
2015. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es (08:30-as) válaszolóval értek egyet.

Tipikus ostoba Hollywood majmolás! "Ezt ke csináni me ezt láttuk a TV-be" színvonal. Komolyan nem értem miért van ennyi ostoba ember akit mindenre rá lehet venni amit a médiában lát? Ha azt látjátok egy filmben, hogy valaki félrelép akkor onnantól kezdve már szabad a megcsalás, mert ez volt a filmben? Ha azt látjátok egy filmben, hogy valaki baseball ütővel veri a párját akkor ti is azt fogjátok csinálni párotokkal és neki egy szava sem lehet ellene mert "a filmben is ezt csinálták"?

Csodálkoznak az emberek hogy ennyi a válás meg a rossz kapcsolat, de az eszükbe sem jut hogy talán arra kéne törekedni, hogy egymásnak okozzunk boldogságot? Miért fontosabb a médiában látottak utánzása a párunk érzéseinél?

A kérdésre visszatérve:

Szerintem igenis meg kéne beszélni a menyasszonnyal, hogy neki belefér-e ez!

Mondom mindezt huszonéves, normális libidóval rendelkező férfiként. Én is utána fordulok egy szép nőnek, a strandon, uszodában megnézem a bikinis lányokat, de eszem ágában sincs sztriptíztáncosnővel ünnepelni a legénybúcsúmat, mert tisztelem a párom érzéseit, tudom, hogy ez kellemetlenül esne neki. Engem sem zavar ha megbámul más férfit, de az már igenis rosszul esne ha egy hímringyó a farkát lóbálná az arcába.

2015. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én sem tartok igényt vetkőző férfiakra, ezért az sem esne jól, ha a párom vetkőző lányokra csorgatná a nyálát, vagy mondjuk öltáncot mutatnának be neki, főleg olyanok akik az ismerősei. Nekem teljesen mindegy, hogy ez legénybúcsún vagy simán úgy történne, hogy elmegy egy "sztirptízbárba", egyik sem férne bele a kapcsolatunkba, így nyilván nem kezdenék olyannal, akinek vetkőző lányokkal teljes az élete.
2015. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Nagyon jol mondja a vàlaszolo, hogy aki igazàn szereti a menyaszsonyàt, annak, nincs szüksége arra, hogy màsok riszàljàk magukat neki.Arra ott vannak a fiatal, szingli évek!"


Teljesen igazad van. De nem is arról van szó, hogy a vőlegény rendel magának táncos lányt, hanem a haverok szervezik.


És igen, ha valaki nem bírja megállni, hogy legénybúcsún ne lépjen félre, akkor máskor sem tudná megállni. Szóval nem ezen múlik a boldogság.


A férjemnek is rendeltek táncos lányt, de ez annyiból volt más, hogy én tudtam róla, és a férjem is "jól viselkedett". Inkább a haveroknak meg a rokonságnak szólt a műsor.


Visszatérve az adott szituációra, szerintem is gáz:

1. a menyasszony nem tud róla

2. ismerősök fognak vetkőzni a vőlegénynek (nem is értem, épeszű ismerős erre hogy vállalkozhat

3. az egyik csaj régen tetszett a srácnak. Ha megtudnám, hogy a haverok ilyet terveznek, nálam biztos kiverné a biztosítékot. Még ha nem is történik semmi. hg

2015. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!