Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegek, akiket megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, akiket megcsaltak es egyerelmuen kiderult a dolog, hogy reagaltatok ra? Hogyan leptetek rajta tul? Elvaltatok vegul? Van gyerek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 03:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A viszonyt nem tolerálom. Az nem csak egy botlás, hanem hosszú távon hülyének néz, hazudik. Abban az esetben tudnék TALÁN megbocsájtani, ha egyetlen esetről lenne szó, és magától vallaná be.
2015. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tobbeves viszonyrol van szo...
2015. ápr. 4. 23:12
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kiderült a megcsalás, abban a pillanatban nem reagáltam semmit. Mivel akkor nem is tudta hogy ott vagyok és láthatom őket. Haza mentem, minden cuccomat össze szedtem és haza költöztem. Mire Ő haza ért már nem voltam otthon. Akkor voltam 6 hónapos terhes. Hívott sokszor telefonon mire végül csak felvettem. Persze az elején tette az ártatlant. Világosan elmondtam neki, hogy láttam őket, mondtam, hogy most ilyen állapotban nem szeretnék feszültséget békésen váljunk el és szia. Még a baba születése előtt elváltunk. Persze próbálta magát vissza könyörögni. De én úgy vagyok vele ha valaki egyszer megcsalta a másikat az máskor is megfogja tenni. Túllépnem csak akkor sikerült ezen az egészen amikor a gyönyörű kisfiamat a kezemben foghattam.
2015. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

nem lepődtem meg, mert ismertem a nőt, és féltékeny is voltam rá, folyamatosan jöttem rá a dolgokra.... végül kiderült hogy nem jogtalanul voltam félékeny . Állítólag "csak" egyszer történt meg a dolog. Én ezt nem hittem el, szerencsére, de utólag kiderült hogy nem csak egy alkalom volt.... úgy gondolta hogy az egyszeri alkalmat még megbocsátanám, és azért mondta azt hogy egyszer.

Meglepően jól viseltem, már nem volt olyan a kapcsoaltunk mint ezelőtt, éreztem hogy boldogtalan lennék mellette ha vele maradok, tehát utólag még örülök neki hogy így alakult.

Azóta sokkkal boldogabb az életem.

2015. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki másképpen éli meg jól láthatod kérdező!

Van aki elnézi, helyrehozzák, megbocsát és élik tovább életüket boldogan, de van aki elvál és élete legjobb döntésének nevezi!

Fontos kiemelni, hogy bármelyik oldalra is kerülsz, semmiképpen NEM vagy vesztes! ! !


Ha anno Isten szent színe előtt fogadtatok egymásnak örök hűséget és sírig tartó kitartást a másik mellett, akkor javaslom (még ha nem is vagytok hívők) de keresd fel a helyi plébánost és kérj tőle beszélgetést!

Jobbnál jobb dolgokat tud mondani a megbocsátásról és olykor az elengedésről is! Én nagyon ajánlom és ez miatt akár nyugodtan le lehet szavazni!


Fontos mérlegelni.


1.Évek óta tart, de közben mégis veled van.

Vajon kényelemből? Gyerekek miatt?

Vagy nem lenne képes elhagyni? Csak a testi kielégülést keresi? Miért nem vált még el? Mit halogat ha a másikkal "boldog"?


2. Képes lennél ezek után is odabújni hozzá és szívből szeretni, ha véget ér a viszonya?

Tudnál nem gondolni rá? Tudnál megbocsátani? Meg tudnád csókolni? Tudnál benne bízni?


Vannak esetek, mikor sajnos a párod nem partner a házasság rendbehozásában! Neki minden mindegy. Képtelen döntést hozni. Képtelen szakítani a viszonyával. Képtelen belátni hibáit. Képtelen kitartani. Képtelen önzetlenségre és "részvétre". Nincs lelkiismeretfurdalása. Csak a biztonság miatt marad otthon. stb....

Ebben az esetben jobb, ha valóban emelt fővel távozol és hátat fordítasz neki. Életed nagy szerelme, de lehet hogy mégsem az! Bár neki fogadtál örök hűséget, de van olyan helyzet, mikor képtelenség megbocsátani és ha mégis akkor hosszú-hosszú évekbe telik! Azonban ha csak te akarod helyrehozni és küzdesz és gyötröd magad, stb és a férj nem tesz semmit és félvárról veszi, akkor kár a gőzért. Egymagad nem jutsz sokra.


Aztán ott van a köztes állapot.

Nyitott kapcsolat! A férj nőkkel, te férfiakkal, bár együtt éltek és megbeszélitek hogy a családi kéglibe nem hozhatja senki senkijét. Együtt maradtok a ház, a gyerekek, a pénz meg a vagyon miatt, csaljátok egymást, de egyikőtöket sem érdekli már a másik, a gyerek elér egy bizonyos kort, a válást közben rendezitek, majd mindenki szélnek ered. Többen csinálják így mint gondolnátok, bár én nem nevezném túlzottan egészségesnek és ez hosszú távon idegesítő lehet, pláne ha szerelem is az új kapcsolat nem csak testiség.



Aztán viszont ott van a megbocsátás.

Sok körülménytől függ, hogy valaki valóban meg tudjon bocsátani egy félrelépést.

- a megcsalás oka

- a megcsalás kiderülésének oka

- a félrelépés kiderülése

- a viszony ideje

- a viszony módja és helye

- és hogy mennyi érzelem került ebbe a bizonyosba.


Nem mindegy, hogy évekig tart-e vagy pár alkalom; hogy szerelemből teszi-e avagy csak és kizárólag testiségből; hogy én nem AKARTAM megadni neki azt,amire szüksége volt, vagy nem TUDTAM megadni; hogy ő vallotta be, vagy máshogy kellett megtudnom; csak csók volt vagy le is feküdtek egymással; ha a közös lakásban történt vagy független helyen..


Ha a férfi viszont szereti a feleségét és megbánta és próbál neki kedveskedni és jóvá tenni, párterápiára vagy akármire járni, randevúra hívja a feleségét, akkor van remény a házasság megmaradásáért.


Ezeket mindet figyelembe véve szabad és kell dönteni a továbbiakról.

Pl. ha azért lép félre, mert anált akar, de te nem TUDOD neki megadni,mert egyszerűen nem vagy rá képes (nyugi, a nők 70%-a nem vállalja be, és a pasik 60%-a sincs annyira odáig érte, hogy ezért félrelépjen) ő mégis ezért lépett félre, akkor annak slussz-passz válás a vége. A pasi nem enged, a nő pedig megalázónak érzi vagy nem élvezi és kifejezetten fáj neki, arról nincs mit beszélni tovább.

Vagy ha ő nagy dudákat akar, de neked kicsi a cicid, akkor viszont megint ott tartunk, hogy nem te nem akartad neki megadni neki, hanem egyszerűen nem TUDOD! Jó persze műtét, stb. De ettől most vonatkoztassunk el!


Kérdés csak az, hogy ha ezeket tudta rólad a házasság előtt, akkor miért vett el?


Minden esetre bárhogy döntesz, mindenképpen nyertes leszel!

Ha elválsz, akkor azért, mert volt erőd kilépni ebből a kapcsolatból és új szerelembe eshetsz, ami szenvedélyes lesz és tüzes és vad és felemelő!

Ha viszont maradsz, akkor jobb lehet a kapcsolatotok, mint régen volt. Sokkal jobban kötődtök majd egymáshoz és többet beszélgettek majd!


Ha akarsz valakivel beszélgetni, akkor csak írj nekem egy privit. Erős nő vagy, aki már túl van az első lépésen: a felismerésen!

Légy boldog!

2015. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
11%
isten vagyok
2015. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul reagáltam,nem ettem,alig aludtam,alig ittam,élő halott voltam napokig,ha lenyeltem valamit már ki is jött,nagyon rossz volt.

Teljesen véletlenül derült ki,egy viszony volt,néhány hónap,amit a férjem zárt le,mert a hölgy komolyabbat akart,ő meg nem akart elválni meg mindent borítani.Természetesen tudta,hogy kis gyerek van nálunk,de nem érdekelte,komoly érzelmek voltak a részéről.Férjem is írt neki minden szépet,így szeretlek,úgy szeretlek stb.de mikor rá kérdeztem,azt mondta nem szerette.Nem tudom mi az igaz,sajnos azt is kinézem belőle,hogy azt a nőt is hülyítette,bár nem mintha bármit is számítana.

Mindenesetre jobban viseltem volna,ha beleszeret valakibe és elhagy mint ezt a színtiszta átverést.Sokszor hagyott cserben abban az időszakban,ami fáj,mert tudom most már az okát.sem én,sem a gyerek nem érdekelte,ha ezt megtette.


Nem váltam el,bár még friss a dolog,3 hónapja derült ki.Még nem tudom mi lesz,azt hiszem soha nem fogok benne megbízni,de azt sem tudom 100%-ra,hogy együtt maradunk e.Lehet pro és kontra in dokokat megfogalmazni,de aki ilyenre képes,hiszen nem egy kósza kufirc volt,az bármire képes!Nagyon nehéz mindenesetre,és már férfiként,emberként sem tudok rá felnézni!És ez baj.

2015. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia!

Nehéz ilyen esetekben tanácsot adni, hiszem nem lehet átérezni a helyzetet igazán amin te éppen keresztülmész. Azok alapján amiket leírtál, hogy nem tudnál megbízni benne többé az semmiképpen sem jó a jövőre nézve. Szerintem le kellene zárnod ezt a kapcsolatot, és esélyt adni magadnak egy boldogabb életre. Az igazság az hogy hosszú éveken keresztül úgy voltam vele, hogy hűtlenség ellenes voltam. Félre értés ne essék most is az vagyok. De nagyon sok féle félrelépés létezik, és sokszor tényleg megbánja aki elkövette. Ettől függetlenül neked kell dönteni, hogy mit szeretnél. Ehhez sok erőt kívánok!

2015. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17# mi lett végül?
2016. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!