Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan élte meg a dolgot?

Figyelt kérdés
Ferjemmel 7 eve vagyunk ebből 4 éve házasok, van egy 3 és egy 4 éves lányunk. Én 30 vagyok, ő pedig 38 éves. Nálam beütött vmi kapuzárási dili, hogy már nincsen meg az a pezsgés, mint régen, és ezen tépelődöm honapok óta. Panaszkodni a férjemre ha nagyon akarnék, se tudnék, imád engem, a gyerekeivel kitűnően bánik, jóképű, szerintem 10ből 8 nő odalenne érte...én is odavagyok, csak nekem mindig is volt egy ilyen nyughatatlan oldalam, őelőtte példaul mindig olyan férfiakba "kapaszkodtam" bele, akik amugy szinte alig tettek vmit a szeretetemért. Sokszor arra gondolok, h azert nem tudom megemészteni a természetnek azt a folyamatát, h 7 év után már nincsen pl az az iszonyat vad szex, mert egy ilyen gyerekkorból hozott szeretethiánnyal függhet össze, aminek talan nem ártana pszichologussal nekimennem. Sajnos, a környezetem tele van rosszabbnal rosszabb peldakkal, ahol a befaradt (de nem is ez a legjobb szó) hazassagnal inkabb a feldugast valasztottak. Tenyleg ez lesz vegul az egesznek a sorsa?
2015. ápr. 8. 13:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

9-es és mért nem tudod magad valamilyen tevékenységben kiteljesíteni - nevelésben, munkában, alkotásban - miért valami extrém "iszonyat vad szex" -után sóvárogsz. Mert telhetetlen és mohó vagy, nem tudsz uralkodni magadon, azért. Nagyon szét lehet vágni egy csald életét így. Volt ilyen ismerősöm, nő(33) két kicsi lány, kicsit "unalmas, de nagyon rendes férj - szétrúgta az egészet: és 10 év "iszonyat vad" kalandozás után sírva panaszkodott: nem tudtam, hogy milyen boldog voltam! ! !

Lehet, hogy valóban egy pszichológussal jó lenne megbeszélned.

2015. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11: nagyjából teljes mértékben azt írtad le, amit gondolok. minden lehetőség adott, h teljes életet éljek, erre én szétrúgnám az egészet...és nem csak az enyémet...3 másikét is.
2015. ápr. 8. 14:32
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

tényleg keress egy JÓ lélekgyógyászt- segíteni fog (itt mi nem tudjuk ezt a feszültséget feloldani, szerintem.

1 kérdés: nem hagyták el szüleid egymást - 7 év után? nem volt valami trauma 7 éves korodban? vagy anyuka 30 éves korában? van az emberben egy tudatalatti sötét erő, ami "ismételni" akar ilyesmit.. az ilyet pl egy JÓ lélekgyógyász ki tudja oldani...)

2015. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ó, dehogynem, szuliem elváltak, apám kétszer is, ő sose tudott veszteg maradni, semmilyen jo dolgában sem, és félek, örököltem tőle ezt a természetét...most egy maganyos alkoholista amugy.
2015. ápr. 8. 14:38
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem örökölted, megtanultad. A kettő közt az a különbség, hogy ha örökölted volna, akkor nem tudnál mit kezdeni vele, de mivel megtanultad, a kezedben van a lehetőség, hogy máshogy dönts és megtanulj valahogy máshogy élni.
2015. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

igen, akkor mondom tovább: ezt akarja ismételni az ember -tkp azért, mert mint gyermek nem tudta megérteni, mi történt VELE (a szerettei hatására), és az emberben van egy vágy, a megértésre. Csak ha ez ezzel a sötét tudatalatti erővel elegyedik, nem megértés , hanem pusztítás lesz belőle. Ezért ha dolgozol rajta -segítővel, az kell! -, akkor ez világos lesz és teremtőerő (nem sötét pusztító) és szinte újrateremted valódi önmagadat.

Nagy belső munkát igényel. Racionális tudat kevés hozzá- túl kell lépni, a világosságba emelni ezeket a tudatalatti területeteket, amelyek nem hagynak békén! De erre gondol József Attila:

"Én túllépek e mai kocsmán,

az értelemig és tovább!"

2015. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába mondják, hogy a 7.év a kritikus időszak! :)Csodálom a bátorságod, hogy ezt itt meg merted kérdezni, mert itt egyből egy k..vának fognak tartani... Szerintem beszélj a ferjeddel, hogy dobjátok fel a kapcsolatotok, mert ha ezt nem beszelitek meg, egy idő után már minden apró dolog zavarni fog téged benne. Akkor lehet tényleg eltavolodsz tőle, és nyilván ez egyikőtöknek sem lesz jó, ahogy a gyerekeknek sem! Ez másnál is előfordul, de ha tényleg szereted, és egyébként minden ok, akkor nem szabad ilyen hamar feladni egy jól működő házasságot! Csak egy picit próbáld meg fordított helyzetben látni ezt a dolgot.. Biztos vagy abban, hogy jó lenne, ha a férjed mással lenne? :)
2015. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak egyszerűen hiányzik az életedből az izgalom? Ez, amin gondolkodsz, szerintem eléggé felvinné az adrenalin szintedet. Szerintem próbálj ki valami "extrémet", pl sziklamászás. Akkor lehet, hogy kielégítenéd az izgalom iránti vágyadat. Az által, hogy most egy "tökéletes" valami van a kezedben és a tudat, hogy elveszítheted, a kockázat. Nem lehet, hogy nem is a megcsalásra vágysz, hanem valami izgalomra az életedben? Próbáld meg másutt keresni, én ezt extrémebb sportban tenném.
2015. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mintha részben rólam írtál volna :) Én 39 vagyok és 14 éve vagyunk együtt. A családi minta sajnos válás és megcsalás, ami előttem van, és a szeretethiányom is közrejátszik.

Nehezítette a dolgot, hogy volt férfi a közelemben, akit megkívántam és ez kezdett kölcsönösnek tűnni. Felvillanyozott. Aztán megijedtem, észbe kaptam, mielőtt még bármi történt volna. Amit tettem:

1. Leültem beszélni a férjemmel, hogy nekem hiányzik egy kis szín a kapcsolatunkból, és próbáljunk meg bele több tüzet vinni stb. Megértette, változtattunk azóta pár dolgon és sokkal jobban érzem magam. Ha rosszabb passzban vagyok, akkor jelzem neki, hogy na most már el kellene mennünk randizni egymással stb...

2. Bejelentkeztem pszichológushoz, hogy a szeretethiányomat kikezeljük. Azt gondolom,nem várhatom el a férjemtől, hogy ő küzdjön ezzel nap mint nap. És nem szeretném, ha emiatt a családunk egysége veszélybe kerülne.

Szóval helyre lehet ezt tenni, hidd el! Nem kell a megcsalás! Gondolkozz el ezeken! Sok sikert :)

2015. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nalunk nagy onző mód éltek a felmenők mindig is: nagyszuleim evekig csaltak egymast, mind a ket szuloi ágon, apám is ezt tette, anyukam az egyetlen kivetel, aki tette a dolgat rendesen, de 25 ev utan mar o sm birta tovabb, foleg apam alkoholizmsa es onzese miatt. Borzaszto ilyen hatter mellett egyenesen vinni a dolgokat, mert ha gödörbe kerülsz, akkor azonnal nem a jo példa jön eléd... abban is nagyon nagy igazsag van, h az ember jódolgában vadul meg, ez abszolut igaz.
2015. ápr. 8. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!