Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan élte meg a dolgot?

Figyelt kérdés
Ferjemmel 7 eve vagyunk ebből 4 éve házasok, van egy 3 és egy 4 éves lányunk. Én 30 vagyok, ő pedig 38 éves. Nálam beütött vmi kapuzárási dili, hogy már nincsen meg az a pezsgés, mint régen, és ezen tépelődöm honapok óta. Panaszkodni a férjemre ha nagyon akarnék, se tudnék, imád engem, a gyerekeivel kitűnően bánik, jóképű, szerintem 10ből 8 nő odalenne érte...én is odavagyok, csak nekem mindig is volt egy ilyen nyughatatlan oldalam, őelőtte példaul mindig olyan férfiakba "kapaszkodtam" bele, akik amugy szinte alig tettek vmit a szeretetemért. Sokszor arra gondolok, h azert nem tudom megemészteni a természetnek azt a folyamatát, h 7 év után már nincsen pl az az iszonyat vad szex, mert egy ilyen gyerekkorból hozott szeretethiánnyal függhet össze, aminek talan nem ártana pszichologussal nekimennem. Sajnos, a környezetem tele van rosszabbnal rosszabb peldakkal, ahol a befaradt (de nem is ez a legjobb szó) hazassagnal inkabb a feldugast valasztottak. Tenyleg ez lesz vegul az egesznek a sorsa?
2015. ápr. 8. 13:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A rossz szülői háttér nyilván nehezítés! De nem mutogathatsz rájuk, a te életed a te döntéseid alapján alakul! Csakis te vagy érte a felelős! Nem lehet indok semmilyen rossz cselekedetre, hogy a szüleid rossz példát mutattak vagy rosszul bántak veled. Felejtsd el a múltat, a jelenre koncentrálj és a férjedre, a gyerekeidre :)
2015. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a szülői, nagyszülői minta miatt lesz neked könnyű dolgod! Látod te magad is szörnyülködsz, meg átélted, milyen egy ilyen szétszakadó családban felnőni. Pont ez fog visszatartani, hogy a szüleid, nagyszüleid HIBÁJÁT elkövesd újra. Mert ez HIBA. Ennyi.
2015. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
21: nem mutogatuk rajuk, de amikor anyád/apád/nagyanyad azt tanacsolja egy ilyen helyzetben, h szepen felre kell menni, mert hat az elet igy működik (és a sajat testvered is igy eli a hazassagat), akkor az atomsok önerő kell ahhoz, hogy higyjel MAGADNAK, h ez bizony lehet maskeppen is. Nekem anno senki nem és most nem mutat jo példát, és így önmagadbol, egyedül építkezni a legnehezebb...
2015. ápr. 8. 15:42
 24/26 anonim ***** válasza:

Az első lépést már megtetted. Ez a felismerés. Annak felismerése, hogy pár lépés választ el a rossz úttól.

Talán most mégis működni fog rajtad a fék, de kérdés, hogy meddig? Meddig tudsz a démonjaiddal megküzdeni?!

Tegyél meg kérlek valamit! Ígérd meg, hogy elolvasod "Müller Péter - Szeretetkönyv" c. művét. Ingyenesen letölthető a netről is, fizetni sem kell érte. Néhol vallási témákat hoz fel, de nem kell arra fókuszálnod, mert nem az a lényege.

2015. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

En 33 vagyok es es nekem is volt kapuzarasi panikom 31 evesen, total hazassagi krizis, most maszom ki belole (de meg mindig van:-))))Elfogadtam es megtanultam egyutt elni a korommal, vegulis mar nem huszoneves vagyok ami tokjo:-)))


Szoval egy ido utan majd megnyugszol, vagy nem, de nem hiszem h ez vilagdrama lenne sokan atesnek ezen:-)))

2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem ugyanez van, csak kicsit rosszabb, mert nem a szex hiányzik, nem is vágyom rá, hanem szeretnék vkinek az ölébe bújni és beszélgetni. Férjem nagyon gyakorlatias, vele kicsit nehéz.
2015. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!