Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez lopásnak számít, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lopásnak számít, vagy természetes dolog? Már teljesen kivagyok tőle.

Figyelt kérdés
Közös kasszán vagyunk a férjemmel ami azt jelenti, hogy megkapja a fizetését, befizeti a számlákat a konyhára meg általában én vásárolok be. Ha kell pénz akkor kérek tőle, de nem nyúlok bele a pénztárcájába. Ő viszont kérdezés nélkül elviszi a kártyámat és ami a legidegesítőbb hogy dugiba csinálja mikor nem látom. Múltkor is reggel hallom, hogy matat a pénztárcámba, nem szóltam neki. Mikor hazajött megvárta míg kimegyek a konyhából és csöndbe visszatette. Mikor "megleptem", hogy hahó mit csinálsz akkor mondta hogy vett fel pénzt, hogy a lányának befizesse az ebédjét. Mondok azzal semmi baj, de miért nem szóltál? Erre semmi értelmes magyarázat... Valamelyik nap a pulcsim zsebébe maradt a pénzem, lazán kivette a felét, a másik felét meg beletette a pénztárcámba. És hiába mondom, hogy szóljon, rendre sunyiba veszi ki. Múltkor pl. megtalálta a "dugipénzem", igazából csak volt egy kis spórolt pénzem és eltettem, hogy biztos ne költsük el jó lesz majd nyárára ha megyünk valamerre, suliba beiratkozás stb. Na mondom ha megtalálta akkor nem dugdosom tovább ott hagyom. Ma akartam tenni még hozzá pénzt és látom, hogy egy 20-assal kevesebb van benne....Szerintetek? Totál kivagyok már ezektől a sunyiságaitól...vagy szerintetek én fújom fel?
2015. ápr. 14. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

és mire költi el a pénzt?

nem lehet, hogy mondjuk szerencsejáték függő? vagy valami hasonló? és azért nem kér, mert fél, hogy megkérdezed mire kell...

2015. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Bence_ ***** válasza:

Legyünk kedvesek és nem a szarik rádragondolunk hanem arra, hogy fél kérni. Számára az megalázó.

Kérdezd meg!

2015. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16%
"Drágám, ami a tiéd, az az enyém is, ami meg az enyém, ahhoz neked semmi közöd."
2015. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!