Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülye vagyok vagy ez teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok vagy ez teljesen természetes dolog? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Friss házasok voltunk, tavaly nyáron volt az esküvőnk. Most még csak albérletben lakunk, de pár éven belül szeretnénk saját lakást venni. Már álmodozom és tervezgetek, hogy majd milyen lesz a közös lakásunk (interneten szoktam böngészni). Mondjuk van realitás alapja, hogy lesz saját lakásunk, mert mindketten dolgozunk rendesen, már van valamennyi félretett pénzünk és ahhoz gyűjtögetünk még. Persze hitelt mindenképpen fel kell majd vennünk.

Csak azért tartom viccesnek, mert a férjem ezen még nem is gondolkozik, hogy milyen legyen majd a lakás, mert azt mondja úgyis arrébb van még. Szerintem abból viszont nincsen gond, ha feltérképezem az árakat, legalább képben leszek mi mennyiben kerül.

Én egyébként is ilyen álmodozós fajta voltam mindig is, meg szeretek lakberendezni.

Meg néha már a gyerekvállalás is eszembe jut és beszélgetünk is róla, csak tudjuk, hogy amíg nincs saját lakás addig nem igazán szeretnénk vállalni.


Mi a véleményetek? Ti is álmodoztatok ilyenekről?


26N


2015. ápr. 14. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párommal eldöntöttük pár éve, hogy szeretnénk majd családi házba költözni, kb már akkortól elkezdtünk hébe-hóba házakat nézegetni a neten, hogy milyen árban vannak, milyen környéken mennyi stb. Úgy néz ki, hogy most májusban költözünk családi házba, és álmaink házát sikerült megvennünk, és ez annak is köszönhető , hogy amikor nézegettük a képeket az eladó házakról, már előre tudtuk, hogy milyen amit biztosan nem akarunk, és mi az ami biztosan legyen benne, meg amilyen legyen. Ha nem nézegettük volna folyamatosan, frissítve a kínálatot, akkor kihagytuk volna ezt a házat is, ugyanis jóval ár alatt árulta a hölgy, mivel egyedül maradt és már teher volt neki egy ekkora ház, udvarral, meg, hogy rendezni kell. Mióta tudjuk, hogy költözni fogunk (január óta), azóta nézegetünk bútorokat, és most vásárlás előtt már nekünk is konkrét elképzeléseink vannak, hogy milyen színűt, stílusút szeretnénk mindenből, már csak meg kell venni. :)
2015. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan már, egy pasi három évre előre nem fog a tapéta árnyalatán meditálni vagy azon agyalni, hogy juhar vagy nyír legyen-e a gardrób... Meg az egész nagyon függ attól, mennyi pénzetek lesz, hol és mekkora lakást vesztek. Hiába nézel ki egy 2 méteres franciaágyat, ha pont olyan lakást találtok, ahova 160-as fér be...


Szóval álmodozni lehet, de sok víz lefolyik még addig...

2015. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gáz. Én ugyan nem szándékozom férjhez menni, de lakást akarok venni, és 4 éve tervezgetem, milyen lesz, már lassan a pénz is összegyűlik hozzá :) Minél tovább tervezgetsz, annál jobban letisztul, milyet szeretnél.
2015. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi álmodozók utáljuk azt a mondatot, hogy "sok víz lefolyik addig még a Dunán". TUDJUK, hogy változni fognak az elképzelések, tudjuk, hogy változni fog a világ. Mi ezt nem racionálisan tesszük, hanem jól esik az álmodozás. Tetszik érteni?

Utálom ezt a mondatot.

2015. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!