Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzéketlen, bunkó férj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen, bunkó férj, vagy normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Férjemnek meséltem, hogy egyik kollégám kislánya 4 évesen elhunyt rákban és ez mennyire nagyon megráz engem erre az volt a reakció, hogy őt nem érdekli más baja, beszéljem ezt meg a kollégákkal. :(
2015. ápr. 15. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem bunkóság. Nemtől függetlenül nem lehet mindenkitől ugyanazt a reakciót várni. Most hazudjon vagy játssza meg magát? Az sem jobb.


Az lenne gáz, ha mondjuk örült volna neki, de hogy nem érdekli, mert gondolom nem is ismerte őket, az szerintem nem gáz.


A híradó is tele van rosszabbnál rosszabb hírekkel, baleset, gyilkosság, tragédia. Már engem sem érdekel, mert nem tudok mit csinálni. Attól nekem sem meg a másiknak sem lesz jobb, ha beleélem magam és sajnálkozom. Semmit nem segít.

Maximum levonom a tanulságot, már ha éppen lehet.


30/N

2015. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem volt túl empatikus az biztos.... Nyilván az ember nem akarja magát traktálni mások tragédiáival, de a minimum ilyenkor, hogy empatikusan kifejezi valaki a sajnálatát és nem mond ilyen parasztságot.
2015. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés.

Én is pánikzavaros vagyok, gyakorlatilag nemrég attól baromi feszült lettem, hogy apukám mesélte, hogy a kolléganője ( akit én SOHA nem láttam, nem is ismerem) hirtelen meghalt.Apum mondta a kocsiban hogy le van törve, mert még téli szünet utolsó napján együtt nevettek, meg kölcsönadta neki a pendrive-ját stb... aztán szünet után nem ment többet, mert összeesett otthon és a mentők már nem tudtak segíteni rajta.

Szóval azt kívántam, hogy bár ne mesélte volna el (ennek ellenére tudom, hogy neki szüksége volt arra, hogy megossza ezt velem), mert napokig nagyon rosszul voltam utána.

Lehet, hogy a férjed is ilyen.

2015. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Én nem mondanék ilyet a feleségemnek.

Mert nem a kisgyerekről van szó, akinek a halálát borzasztónak tartom, hanem arról, hogy egy asszony azt mondja a férjének, hogy valami nagyon megrázta az meg azt mondja, hogy ezt beszélje meg mással.

2015. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni én is. Én is ritkán olvasok el egy kisgyerek szenvedéséről és haláláról szóló blogot vagy egyéb írást, mert egyszerűen elfogadhatatlannak tartom, hogy ilyen megtörténik, de ha nekem bárki - hozzám közel álló - erről beszél(ni szeretne), akkor azt meg fogom hallgatni. És de, igen, ha kell, meg is játszom, hogy a ténylegesnél jobban érdekel, ha azt látom, a másiknak jobb lesz így.
2015. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!