Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan zavar ez? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar ez? Ti mit tennétek a helyemben? /alkohol/

Figyelt kérdés

A férjemnek 2 szabadnapja van egy héten,általában pont felváltva dolgozunk,ritka a közös szabadnap. Amikor én dolgozok,este rendszeresen arra jövök haza ,hogy részeg.Néha sűrűbben előfordul (sajnos már átlagot is számolhatnék,olyan régóta tart) ,de átlagban heti egyszer biztosan.

A problémám nem az ivással van,hanem ,hogy nem tud mértéket tartani. A mértéket úgy értem,hogy ezeken a napokon 10+ sört iszik meg . Sosem láttam még,hogy megállt volna egy vagy két doboznál.


Ilyenkor agresszív (csak verbálisan ),bunkó. A munkahelyén nem iszik (tudtommal ) .


A legutóbbi ilyen esetnél ,mikor szóvá tettem,hogy nem normális amit csinál és csak egyre lejjebb csúszik a lejtőn,a fejemhez vágta,hogy miattam alkoholista,emrt elege van belőlem .

Őszintén megmondom,én már nagyon kiábrándultam belőle az évek során emiatt,szerintem így is túl sokáig tűrtem,hülye voltam,de valahogy most jöttem rá csak.


Mondtam neki,hogy elhagyom és akkor éljen boldogan egyedül a piával. Ugyanis biztos vagyok benne,hogy nem fog róla lemondani . A probléma ott kezdődött,hogy néhány nappal később,mikor már összepakoltam a cuccaim elkezdett igérgetni,hogy megváltozik ,és hogy nagyon szeret. Én hiszek neki,hogy szeret engem ,és én is szeretem az egyik részét,a másiktól viszont hánynom kell . Attól félek,csak feleslegesen pazarlom rá tovább az időmet ..igazából nem hiszek benne,hogy meg fog változni. Szerintetek ?


2015. ápr. 19. 14:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
költözz!
2015. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem költözz, ha van hová. Majd eldől, ha nem leszel mellette, hogy képes-e hosszabb távon ital nélkül élni. Állítólag miattad iszik, hát most bebizonyíthatja, hogy nélküled hónapokig szín józan tud maradni.
2015. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
82%
Kutyából nem lesz szalonna...hagyd ott,hátha kicsit elgindolkodik magán.Ha nem,akkor én elválnék,bármennyire szeretem.
2015. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Apám és anyám 35 éve élnek rossz házasságban.Azok a nők,akiknek van egy ilyen férjük,azok mind az ígérgetéssel kezdik,de sosem változnak meg.Aztán a nők elhiszik,hogy nekik csak ilyen alkoholisták juthatnak,azok meg a férjeikkel maradnak,mert hogy a "biztos rossz" még mindig jobb,mint a bizonytalan.A bizonytalan lehet még rosszabb,és lehet még jobb is.

Magyar ember,főleg a magyar nők mentalítása az,hogy el van tiporva édesem a mi önbizalmunk.Csak ezt mi nem tekintjük problémának,mert neünk az a dolgunk a férfiak szerint,hogy mossunk,főzzünk,takarítsunk és szolgáljuk ki őket,mert milyen szegények,hogy napi egyszer 8 órába,vagy 12 órába meg kell mozdulniuk dolgozni.


Csak ezzel az ám a probléma,hogy sokszor a nő is tehet egy fontos lépést:vagy megszokja,hogy a férje iszik,mert kevés férfi lesz absztinens(azaz,hogy nem iszik soha alkoholt,vagy nem lerészegedésig)...


Vagy elválsz.Vagy küzdessz. Valamelyik a kettő közül.

2015. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Adj neki 1 (!!!) esélyt, csak azért, hogy később ne mondhasd magadnak, hogy nem kapott.
2015. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el, ha meg akar változni, akkor rajta, de nélküled. Ha tényleg megváltozik és az élet összehoz benneteket még egyszer, akkor együtt lesztek, ha nem akkor nem.
2015. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
Egy esélyt megérdemel, de tudatosítsd benne hogy tényleg csak egyet.
2015. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Ha részeg kizárólag engem provokál,bánt,sért,nagyon ronda dolgokat mond . Eddig számtalanszor megtörtént,és másnap kicsit meghúzza magát,esetleg bocsánatot is kér,hogy nem gondolta komolyan . Aztán eltelik 1-2 hét és megint . Én már nem haragszom,de nem érti szerintem,hogy ezek a dolgok nem múlnak el nyomtalanul az emberben ,nem tudom már elhinni neki,hogy nem gondolja komolyan .

Én is ember vagyok ,nekem is vannak hibáim,rossz vagy idegesitő szokásaim,de mindig szerettem és törődtem vele . Ezért nem hogy nem tudom elhinni, de egyenesen felháborítónak tartom,hogy rám akarja kenni ,hogy miattam kell neki innia.

2015. ápr. 19. 14:27
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ha részeg kizárólag engem provokál,bánt,sért,nagyon ronda dolgokat mond . Eddig számtalanszor megtörtént,és másnap kicsit meghúzza magát,esetleg bocsánatot is kér,hogy nem gondolta komolyan . Aztán eltelik 1-2 hét és megint ."



Én is bocsánatot kérnék drágám,ha főznél,mosnál,takarítanál rám,és lakhatnék olyan nővel,akit időnként akár ki is használhatok szexuálisan is,mondván,hogy "házastársi kötelesség".De ilyen nincs.


Amúgy meg az ALKOHOLIZMUSNAK NEM MINDIG A MÁSIK FÉL AZ OKA.

2015. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ami miatt még mindig hezitálok,az az,hogyha józan akkor teljesen normális,a házimunkát megcsinálja ,megszeretget ,dolgozik normálisan . És egy jól szituált harmincas férfiről van szó,akiről senki nem gondolná szerintem a környezetében,hogy itthon mit csinál ..
2015. ápr. 19. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!