Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan zavar ez? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar ez? Ti mit tennétek a helyemben? /alkohol/

Figyelt kérdés

A férjemnek 2 szabadnapja van egy héten,általában pont felváltva dolgozunk,ritka a közös szabadnap. Amikor én dolgozok,este rendszeresen arra jövök haza ,hogy részeg.Néha sűrűbben előfordul (sajnos már átlagot is számolhatnék,olyan régóta tart) ,de átlagban heti egyszer biztosan.

A problémám nem az ivással van,hanem ,hogy nem tud mértéket tartani. A mértéket úgy értem,hogy ezeken a napokon 10+ sört iszik meg . Sosem láttam még,hogy megállt volna egy vagy két doboznál.


Ilyenkor agresszív (csak verbálisan ),bunkó. A munkahelyén nem iszik (tudtommal ) .


A legutóbbi ilyen esetnél ,mikor szóvá tettem,hogy nem normális amit csinál és csak egyre lejjebb csúszik a lejtőn,a fejemhez vágta,hogy miattam alkoholista,emrt elege van belőlem .

Őszintén megmondom,én már nagyon kiábrándultam belőle az évek során emiatt,szerintem így is túl sokáig tűrtem,hülye voltam,de valahogy most jöttem rá csak.


Mondtam neki,hogy elhagyom és akkor éljen boldogan egyedül a piával. Ugyanis biztos vagyok benne,hogy nem fog róla lemondani . A probléma ott kezdődött,hogy néhány nappal később,mikor már összepakoltam a cuccaim elkezdett igérgetni,hogy megváltozik ,és hogy nagyon szeret. Én hiszek neki,hogy szeret engem ,és én is szeretem az egyik részét,a másiktól viszont hánynom kell . Attól félek,csak feleslegesen pazarlom rá tovább az időmet ..igazából nem hiszek benne,hogy meg fog változni. Szerintetek ?


2015. ápr. 19. 14:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Alkoholista apa mellett nőttem fel, több mint 20 évig azt hallgattam, hogy meg fog változni, meg hogy miattam alkoholista. Én hagynám. Ne egy ilyen ember mellett menjen el az életed fölöslegesen, SOHA nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz!
2015. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Költőnő? ***** válasza:

a harag ilyenkor természetes, meg az önsajnálat is.

a lényeg sztem h egyiknek se add át magad, használd az akut túléléshez, de aztán engedd el mkettőt. Hosszabb távon egyik se tesz jót. Te is részt vettél ebben a játszmában, találd meg, h miért, próbálj tanulni belőle; de aztán tényleg engedd el. Lényeg, h találd meg magad, a te felelőssged ebben és lehetőség szerint lépj tovább.

2015. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet veled? Kitartottál a döntésed mellett?

2015. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Valahol haragszik Rad, vagy magara, amiert egyutt van veled. Ezen Te nem segithetsz, megvaltozni nem fog. Egyaltalan hogy szerethetsz egy ilyen embert, aki igy beszel veled? Az alkohol nem kifogas semmire! Es ilyenkor Te csak neman tursz?? Van fogalmad rola, milyen komoly betegseget fogsz kifejleszteni magadban emiatt tudat alatt? De ha ebben nem hiszel (habar elobb-utobb megtapasztalod) akkor ajanlom figyelmedbe Csernus doki Ferfi/No cimu muveit. Azok alapjan bizton allithatom: szerintem igazabol nem is szereted, csak az az eset forog fenn, amit a Csernus doki ugy hiv: "a szeretetk urva"..
2015. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom érdekel e valakit,de elhagytam a férjemet . Semmit nem változott azóta sem,azok alapján amiket hallok róla. A válás még zajlik,sajnos még nem vagyok túl rajta de tudom hogy jól döntöttem .

2015. okt. 29. 18:26
 36/36 anonim ***** válasza:
Jól tetted, nem is fog vátozni. Majd megpróbál "visszakéredzkedni", de Te legyél erős és küldd el, különben kezdődik minden elölről.
2015. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!