Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelt kérdés

A konyhában csináltam a dolgom. A férjemet vészhelyzet miatt édesapám elvitte, szóval kénytelen voltam a négy éves lányunkat az elektromos bébiszitterre bízni :)

Egyszer csak jön ki a lányom, hogy "anya, megehetem ezt a cukrot?" és a kezében ott virított egy óvszer, persze a csomagolásában.

Azt füllentettem, hogy az egy gyógyszer, ne bántsa, kérdeztem, hol találta. Az apja tárcájára bökött amit az éjjeliszekrényen felejtett.

(zseniális rejtekhely, szinte mindig nála van, és tudja, hogy soha nem nyúlok hozzá)


2015. máj. 9. 10:30
1 2 3 4
 31/38 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Hát ez most lehet, h naív felvetés lesz de mit csináljak, nekem elsőként ez jutott eszembe : mi van, ha kapott egy termékmintát?? de most komolyan.
2015. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
57%
Mi az érdekes, utolsó elötti? Neked látszik, hogy nincs gyereked. Az én kétéveseim simán kicippzározzák a táskám, és mindig a pénztárcám öntik ki, az összes kártyám egyenként vadászom össze. Nincs ebben semmi meglepő.
2015. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
42%
Van gyerekem utolsó. Tudom mire képesek. Nem kétlem, hogy nezelodik, kutat. De mivel nem hülye, csak kicsi, tudja, hogy nem szabad, tehát ha talál valamit, amit cukornak néz, nem viszi oda az anyjához, hogy megeheti e, hanem benyomást siman
2015. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is van gyerekem. A enyém is meg szokott nézni mindent és kérdez...ezt teszi egy érdeklődő normális gyerek....
2015. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%
Hazaert mar a ferjed? Ne aggodj, minden megoldodik!!
2015. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%
Majd írd le kérlek, hogy mi volt a férjeddel.
2015. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
40%

Esküszöm, nem értem mi a probléma!

Óvszerrel védekeztek és volt egy a férjednél, igaz másféle, mint egyébként, de hogy ebből miért kell egyből megcsalásra gyanakodni, az nem fér a fejembe!

Mint ahogy az sem, hogy miért kellett ehhez részletesen elmesélni az egész napodat...

2015. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
36%
én először nyomoznék, tapasztalat, de lehet, hogy jól hazudna a képeedbe majd menne tovább minden évekig a következő lebukásig, kivárás, nyomozás, lehet h gusztustalan, de már megjártam párszor :(
2015. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!