Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelt kérdés

A konyhában csináltam a dolgom. A férjemet vészhelyzet miatt édesapám elvitte, szóval kénytelen voltam a négy éves lányunkat az elektromos bébiszitterre bízni :)

Egyszer csak jön ki a lányom, hogy "anya, megehetem ezt a cukrot?" és a kezében ott virított egy óvszer, persze a csomagolásában.

Azt füllentettem, hogy az egy gyógyszer, ne bántsa, kérdeztem, hol találta. Az apja tárcájára bökött amit az éjjeliszekrényen felejtett.

(zseniális rejtekhely, szinte mindig nála van, és tudja, hogy soha nem nyúlok hozzá)


2015. máj. 9. 10:30
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Akkor mi a búbánatos nemiszervért nem jelented a kérdést?!

Amúgy : pontosan 17 hízóbika rohangál párszáz méterre, mert kidőlt a karám és megszöktek. Ezzel fogadott minket kora reggel az apám. Meg a csirkékkel. Ha a zokni az eszében volt ,már szerencsés.

A SZINTE hisztérikus állapotról: hullámzó hangulat, néha fokozott jókedv, aztán ingerültség, letargia.

Hogy miért jöttem ide: úgy éreztem, hogy ha ezt nem adom ki magamból, kifüstöl a szoftverem.

És legutoljára: soha nem nyúlok senki tárcájához. Ennek oka van, 13 éves koromra nyúlik vissza. Hosszú és semennyire nem vág a témába.

Remélem a kommentem kielégítő volt.

2015. máj. 9. 11:42
 22/38 anonim ***** válasza:
34%

Aaliya Shoeb, en nem zaklattalak soha.

A zaklatas azt jelenti, hogy valaki sorozatosan piszkal.

En viszont most eloszor irtam le a velemenyem.

Ha mar tobbszor is kaptal negativ kommentet, akkor az nem en voltam. De nem is lenne meglepo, ha mar mas is megirta volna, hogy gyakran irsz butasagokat.

2015. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Ti meg beszéljetek meg privátban!!!!
2015. máj. 9. 11:51
 24/38 anonim ***** válasza:
65%
Én is azt tenném amint hazaért, szépen odaadnám a kezébe, hogy meséljen róla. Szerintem jobb ezt tenni, mint itt füstöltetni a szoftvered :D
2015. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk, kérdező, először nyugodj le.

És nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mit keresett ott az óvszer. Meséld el, hogy a kislányotok találta, és kíváncsi lennél rá, mit keresett a tárcájában.

A sok idiótával ne foglalkozz, nincs életük, ide járnak másokba belekötni, meg Colombonak hiszik magukat. Nekem pl. idegességemben jönnek a legjobb szófordulataim...

De azért gondolkozz el azon is, hogy kinézed-e a férjedből, hogy nőzik. Lehet más oka is, pl egy baráttól kapta, termékbemutató, találta, valamihez járt, akármi. Kölcsönkére egy barátjától, hogy majd kipróbáljátok a másik fajtát. Több ok is lehet.

2015. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%

Először is nyugodj meg.Lehet, hogy valami banális magyarázata van.

Próbáld meg elterelni a figyelmed ,még hazaér.Akkor higgadtan tedd elé, és mond el mi történt.Figyeld a reakcióját.ha hebeg habog, tagadja, zavarban van,tudod,mi a szitu.


Sajnos én is találtam már a férjem hátizsákjában.Akkor már párszor együtt voltak a szeretőjével.mikor először megtörtént, még csak "vigyázott",de másodjára már beszerezte...de ez egy hosszú történet.


Még valamit.Az én férjem az öltönyzakója zsebében tárolta az óvszert.Mikor velem volt,nem hordta a pénztárcában,mert azt mindenhová magával viszi, a zakó meg itthon van a szekrényben...

Ha ti nem használnátok amúgy óvszert, akkor gyanús lenne, de így lehet más is a magyarázat, ne izgulj...

2015. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kommenteket, figyelemelterelő beszólogatásokat!
2015. máj. 9. 12:18
 28/38 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem úgy lenne a legmegfelelőbb szembesíteni, hogy amikor alszik már a kislány, csábítgatod a férjed és amikor szükség lesz rá, ezt az óvszert veszed elő. Persze rögtön mond el, hogy a gyerek szedte ki a tárcájából, hogy ne tereljen arra h miért turkálsz nála.
2015. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a probléma jellegét!

Óvszert használtok, és volt egy db. a tárcájában, csak más fajta? Hát istenem, vett egy másik fajtát, na és? Illetve néha adnak egyéb szexuális segédeszközökhöz - intim masszázsolaj, játékszerek stb. promócióban ajándékba 1-1 óvszert is. Előfordulhat, hogy ilyesmit kapott és egyszerűen betette a táskájába.


Azt a verziót valamiért nem tudom elképzelni, hogy megcsal, direkt ezért másfajta óvszert vesz, nemhogy elvinne 1-2-t az otthoni készletből, ami talán fel sem tűnne...

2015. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29%

Igen érdekes bele gondolni, hogy egy 4 éves először neki áll turkalni az apja tárcájában -arról nem is beszélve, hogy hogy kerül a gyerek szülők haloszobajaban- kiszedi az óvszert és megkerdezi az anyját, hogy megeheti e. Nem kicsit ellentmondásos. Azt sem értem, hogy bokott a gyerek kint a konyhában az apja penztarcajara. Tán ki vitte MAGÁVAL?

Sokkal valószerubb lenne a történet, ha elmondanad, hogy féltékeny vagy mint az állat -joggal vagy sem- és mivel az ember otthon hagyta a tarcajat és a telefonját, neki álltál kutakodni. Egyébiránt a ferjednek is ez lesz lesz gondolata, nem fogja bevenni a kisgyerek dumát.

Amúgy meg ha gyanakodnek valaha az életben a férjemre, akkor oda állnék elé és megkerdeznem. Ilyen egyszerű.

2015. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!