Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelt kérdés

A konyhában csináltam a dolgom. A férjemet vészhelyzet miatt édesapám elvitte, szóval kénytelen voltam a négy éves lányunkat az elektromos bébiszitterre bízni :)

Egyszer csak jön ki a lányom, hogy "anya, megehetem ezt a cukrot?" és a kezében ott virított egy óvszer, persze a csomagolásában.

Azt füllentettem, hogy az egy gyógyszer, ne bántsa, kérdeztem, hol találta. Az apja tárcájára bökött amit az éjjeliszekrényen felejtett.

(zseniális rejtekhely, szinte mindig nála van, és tudja, hogy soha nem nyúlok hozzá)


2015. máj. 9. 10:30
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Deggial! De jó neked hogy csak ott van dolgod. Az én dolgom húsz megkopasztott csirke szétbontása, "alkatrészek szerinti" zacskózása, feliratozása, tégelyekben formára fagyasztása volt.

Szinte hisztérikus állapotban vagyok. Egyik percben sírok, a másikban erőspistát tennék a csomagba, vagy ételfestéket, a harmadikban a ruháit szórnám az utcafrontra. Meg pár egyéb ötlet.

2015. máj. 9. 10:55
 12/38 anonim ***** válasza:
30%
Töltsd fel a telefonját és nézz bele... Ha ezt csúnya húzásnak érzed,akkor csak annyi,hogy asztal közepén hagyni vagy hűtőre mágnessel feltenni és nem szólni semmit, fél szemmel lesd a reakciót. Ha feszült,ideges, próbál letorkolni,hogy mit piszkálod,akkor vaj van a füle mögött. Ha természetesen viselkedik, amit te tudsz a legjobban,hogy nála milyen,akkor lehet félreértés. Néha van ilyen,most nem részleteszem,de egyszer idegen bugyit találtam a hátsó zsebben és tényleg ártatlan volt a pasi :)
2015. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo, azt tudod feltetelezni a ferjedrol, hogy megcsal?

Ha alapbol nem, akkor ketd olyanban gondolkodni, hogy amikor vet, a megszokott helyett ezt vette le a polcrol, aztan rajott a tevedesre, es egyszeruen elrakta ezt.

Vagy valami promocioban adtak neki. Vagy a haverjai. Vagy talalta. Vagy lopta. Vagy...

Szoval, ne parazz re elore. Persze, ha olyan, hogy siman feltetelezheted rola, akkor az mas.

(Es ott van a lehetoseg, hogy a lanyod mashol talalta, csak nem merte bevallani, mert ugy erezte, azt a blamat, hogy majdnem megevett egy gyogyszert, nem akarta valai olyasmivel fokozni, hogy valahol a foldon talata. Oszinten, elhiszed/feltetelezed a lanyodrol, hogy a apja tarcajaban keresgel? miert tenne ilyet?)

Szoval, az en tanacsom, hogy nyugi, ne streszeld magad. Az ilyen "mi lehet" dolog jobban kikeszit, mit barmi, ami az igazsag lehet.

2015. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, senkinem feltételezi a párjáról, hogy meg salhatja, amíg meg enm történik (ha megsi, akkor mire jő a kapcsolat? Vagy semmi önbecsülése, hogy olyan párral van együtt, akiről feltételezi, hogy megcsalná)


Azt tenném, mint aki a nyugodt hangnemmel közlést írta..

2015. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt milyen rosszul nevelt lányod van, hogy más cuccában turkál, másrészt milyen jól nevelt, hogy megkérdezi, megeheti-e a cukrot, amit másnál talál.


(Képzeld el, ha az óvszert kell kihúznod a szájából.)

2015. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek 17-essel. Higgadj le, csináld a dolgod, majd alkalmas pillanatban vezesd elő, miután hazaért.
2015. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
62%
18-as, egy négyéves gyerekről van szó. Természetes dolog, hogy kíváncsi, turkál egy elöl hagyott tárcában. Ha most megmondták neki, hogy ezt nem szabad, többet nem csinálja. Különben sem ez volt a kérdés, miért kell valakinek állandóan a kérdezőt fikázni?
2015. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Kis koromba amikor óvszert találtam a szüleim azt mondták ,hogy az "felnőtt rágogumi" . :D :P
2015. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
35%
érdekes egy férjed lehet, teló lemerülve otthon, tárcája otthon...
2015. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

20: mert egy szavát sem hisszük el néhányan.

Hisztérikus állapotban van, de azért arra van gondja, hogy szavatossági időt keressen? Ilyen állapotban eszembe nem jutna a gép elé ülni és itt kérdezősködni, pláne nem olyan összeszedett stílusban, hogy még a tévét is képes legyen elektromos bébiszitternek hívni...

Ugye te is mindig a tárcád nélkül mész el otthonról, pláne akkor, ha tudod, hogy mi van benne?

2015. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!