Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Van köztetek olyan, aki azért halogatta a kapcsolatból való kilépést, szakítást, válást, mert munkanélküliség, anyagi gondok vagy egyéb hátráltató tényezők miatt nem tudott önállósulni, de végül sikerült neki?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék kilépni a kapcsolatomból, de mindig egy olyan dolgokat hoz az élet, hogy mégis inkább maradok. Pl. szét akartam költözni, erre elveszítettem a munkámat, azután ellopták a pénzem, nem maradt fillérem sem...Már évek óta húzódik az egész, elegem van.


Történ hasonló mással is?



2015. máj. 13. 09:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De ha már szóba került..A párommal mivel együtt élünk, jól tudta hol tartom a bankos papírjaimat, ismerte azt a pár jelszót, amelyeket évek óta használtam, így nem kellett nagy tudás hozzá, hogy belépjen az online bankomba. Egyazon héten derült ki, hogy a 3 hónapos próbaidőm utolsó napján elküldenekek a munkahelyemről és hogy 1 milla eltűnt a bankszámlámról. Ha akkor otthagyom, kb. utcára kerültem volna, vagy ha nem, akkor a szüleimnél laktam volna, kb ennyi választási lehetőségem volt. Több ok miatt nem akartam az utóbbit választani. Ezek után nem tudom szánni a párom.
2015. máj. 13. 11:14
 12/25 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a tettét úgymond "jóvá tette", mert az elvett pénzből igaz, hogy direkt egy fillért sem láttam, de megjegyezte többször, milyen szerencsés nő vagyok, hogy ő fizet mindent! (ja..az én pénzeből, amivel nem rendelkezhetek...) Olyan dolgokra költötte végülis, amivel én is jól járok, kicsit megalapozta a közös jövőnket. Tök jó, hogy ilyen rendes, csak én nem vele képzelem el a jövőmet...
2015. máj. 13. 11:16
 13/25 A kérdező kommentje:
Most újra állást keresek, rakok félre és legközelebb jól eldugom a bankos papírjaimat és a jelszavam is olyan lesz, amit soha nem talál ki! Ha meggondolom addig magam, maradok vele, ha nem, akkor lesz VÁLASZTÁSOM! És nem vagyok egy gerinctelen ribi, mint ahogy írták egy páran.
2015. máj. 13. 11:18
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra is csak azt tudom írni neked, hogyha ezt már így leírod a kérdésben és nemcsak utólag, akkor nincs ez a félreértés. De amit kiírtál abból a párod tűnt áldozatnak és nem te. Mi csak arra tudunk reagálni, amit kiírsz. Baromira nem lényegtelen ki lopta el a pénzedet ha egyszer ő tette. Így minden más. Tanulság: legközelebb pontosan írd le a helyzetedet. Ne csak utólag, vagy ne csodálkozz ha így reagálnak.
2015. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet, mert a feltett kérdésem megválasztolásához semmi köze annak a faktornak. Mindenféle válasz érkezett, csak olyan nem, amit vártam, hogy volt már valaki hasonló szituban.
2015. máj. 13. 11:21
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem értessz egyet. :) Ez a te dolgod. Attól még abból amit kiírtál a párod tűnt áldozatnak, akit te használsz ki anyagilag. Ezért háborodott fel mindenki. Én a vitát ezzel lezártam. Úgy gondolom nem véletlen hogy mindenki úgy reagált, ahogy.
2015. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Lényeges lett volna, le kellett volna írnod már a kérdésnél is, mert így akár azt is hihetnénk, hogy nem igaz, csak véded magad. Akár hihetnénk is, persze én nem teszem. Nem tűnik utólagos magyarázkodásnak. Biztosan nem is az. Én elhiszem, hogy így volt.
2015. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha találsz munkát,ne mondd meg mennyi a kereseted,vagy jóval kevesebbet mondj.Csinálj olyan bankszámlát amiről ne tudjon,azon gyűjtögesd a pénzt,mindenféle iratot-jelszót ne tarts a lakásban.Te nem férsz hozzá a bankkártyájához ? Mert onnan is levehetnéd ami rajta van,legalább egy kis része visszakerülne hozzád amit ellopott.Mindent egy fillérig rakj félre,pl. boltba mész,mondod neki hogy adjon rá pénzt,egy részét annak is elrakod,stb.Aztán lelécelsz minél gyorsabban ahogy tudsz,egy szó nélkül,mert nem fogja hagyni hogy elmenj ha elmondod neki.
2015. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na ilyen dolgokat nem lennék képes tenni, mint az előző hozzászóló! Inkább elkezdem nulláról építeni magam. Az nem zavar, ha kevés pénzből kell majd egyedül megélnem, csak kijöjjek a hónap végén, abból, ami van. Most közös bankszámlára akar rábeszélni, de érthető módon nem megyek bele.
2015. máj. 13. 12:31
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező:


csak a körülményeid szapulod, hogy miért is maradtál benne ebben a kapcsolatban. Tipikus mártír hozzáállás.


Csak te tehetsz az egészről. Hidd el, akármilyen rossz gyerekkorod is volt(gondolom),és akármilyenek is a szüleid, sokkal jobb helyed lenne náluk, mint egy elmebeteg,tolvaj, zsarolós férfi mellett!


Legyen ez jó példa másoknak is, hogy férfihoz ne meneküljetek a szüleitektől,mert nehéz lesz kilépni.


És aki fel akarja magát akasztani,az meg is teszi és nem előtted, (mert az csak színjáték),hanem minden előzmény és szó nélkül.Tehát a párodról ennyit,elérte a célját,ott tart téged.


Ha tényleg nem tudsz a szüleidhez menni,akkor legalább egy nagynénihez, vagy barátnőhöz menj ideiglenesen,esetleg nagymama,testvér,bármi.

2015. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!