Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Van köztetek olyan, aki azért halogatta a kapcsolatból való kilépést, szakítást, válást, mert munkanélküliség, anyagi gondok vagy egyéb hátráltató tényezők miatt nem tudott önállósulni, de végül sikerült neki?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék kilépni a kapcsolatomból, de mindig egy olyan dolgokat hoz az élet, hogy mégis inkább maradok. Pl. szét akartam költözni, erre elveszítettem a munkámat, azután ellopták a pénzem, nem maradt fillérem sem...Már évek óta húzódik az egész, elegem van.


Történ hasonló mással is?



2015. máj. 13. 09:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

Hasonló volt velem, bár mégis más. :)

Én az alábbi dolgok miatt nem léptem egy darabig (évekig) a volt férjem mellől:

- apukája beteg (rákos) lett, együtt laktunk, akkor nem akartam lépni

- kutyusunk is beteg lett (szívbeteg) 3 évig küszködött, amíg elment, ez idő alatt sem akartam lépni.

Anyagiak nem játszottak szerepet abban, hogy még maradtam, szüleimhez költöztem, így ha lett volna is anyagi gondom, ők kisegítettek volna a nehéz helyzetből.

Amikor már viszont megtehettem, rögtön költöztem.

2015. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Értem..Az én szüleim szíve aranyból van, biztosan kisegíténének, de annyira borzalmasan nehéz helyzetben élnek, hogy eszembe nem jutna ezzel terhelni őket. Rokkantnyugdíjas édesanyám a családfenntartó, édesapám alkesz.
2015. máj. 13. 13:28
 23/25 anonim ***** válasza:
Nézd, az "öngyilkos leszek" kártyát bármikor újra kijátszhatja. Akkor életed végéig vele maradsz, mert minden próbálkozásnál kutya szemekkel lóbál egy kötelet előtted?
2015. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%

1. ha tőlem lenyúlja a pénzemet (tök mindegy mire) azonnal feljelentem

2. ha ezt megtetted volna, akkor nem lennél egy fillér nélkül

3. ha öngyilkos akarna lenni én biztosan nem foglalkoznék vele, elsiratnám aztán kész. Ha valaki ezt komolyan gondolja, előbb-utóbb úgyis megteszi, ha meg csak zsarol vele, akkor úgysem lesz bátorsága hozzá


Amúgy,

én két hónapot maradtam anyagi kényszerből egy kapcsolatban, aztán találtam munkát és azonnal lekoccoltam.

2015. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Halogattam, de aztán amikor elegem lett és nem bírtam, léptem. Az az igazság, hogy meglepően rövid idő alatt sikerült találni munkát. Egy barátom befogadott, de utána hamar lett lakás is. Nem éri meg húzni a dolgot, ha gáz van, lépni kell mielőbb.

Egyébként ebben a helyzetben lehet, hogy a szüleidhez költözés sem olyan nagy butaság. Ha van munkád, beszállhatsz a költségekbe is és ezzel segítheted anyukád.

2015. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!