Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásról akarnátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásról akarnátok-e tudni feleségek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

A törtenetem szokvanyos. Boldogtalan es teljesen zsakutcaba jutott hazassagban eltem. Melyponton voltam minden teren es akkor jott egy ferfi. Nos volt. Egymasba gabalyodtunk (sokaig nem volt szex) vegul mar kozos gyereket terveztunk. Sajnos a vegen hatalmas faziskesessel megtortent az ami meg szokott tortenni: en beadtam a valast, elkoltoztem stb. es erre ferfi otthon csak annyit jelentett be, hogy nem tudja mit akar talan eljonne. A parja pedig ravette maradjon inkabb. Nagyon nem erzem fairnek az egészet, mert mindketten hasonlo szituaciobol i dultunk, en szerettem es o is. Amikor meg konkret lepesekre kerult sor, akkor ő nagyon konnyeden visszatancolt. Nekem azt mondta eszervek alapjan hozott dontest, ujra bele akar szeretni a felesegebe es az a fontos hogy otthon ne csinaljon kart. Az ami velem volt es tortent es aminek o szerves resze volt az csak egy szeretoi jogviszony mit vagyok ugy oda most.

Kertem legalabb azt mondja el akkor otthon, hogy voltam neki en es mi az igazsag, legalabb vallalja, hogy szeretett vagy ha nem akkor mondja hogy egy kis fellangolas volt. De nem akar folosleges szenvedest okozni a felesegenek, hanem o most meg akar valtozni es uj eletet kezdeni.

Iszonyat merges vagyok es elkeseredett. Tobb evig volt tobb hosszu viszonya is es most jutott el addig, hogy ja megis jo nekem a hazassagom es eletemben eloszor kommunikalom, hogy baj van.

Elhataroztam, ha annyira fontos neki most hirtelen a hazassaga (miutan vegigsegitette az enyem kivegzeset es hitegetett), akkor megirom a felesegenek, hogy miota is tart a kis fellangolas es milyen jo, hogy nem lettem varandos pedig a ferje azt akarta. Szerintem innen lehet jol ujraalapozni egy hazassagot es nem onnan, hogy evekig gorgegetett hazudozasok utan hat igen dragam eltavolodtunk egymastol es most jo lenne megvaltoztatni mindent.



2015. jún. 9. 10:31
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Biztos felreertheto voltam. Mindketten hazasok voltunk. O kezdett ki velem. Sajnos vegul mindketten belementunk a dologba. Eleg mellyen. Csak epp en igyekeztem mindket oldalon rendet tenni (a magam hazassagaert is megtettem az utolso nagy es hiabavalo erofesziteseket ot pedig biztattam, hkgy ok is probaljak meg ujra). A ket dolog kozott egy oriasi kulonbseg volt; o nem hagyta, hogy en rendezzem a dolgaim, en viszont hagytam es ez lett a vege.

valoban megerdemlem. Meg a feleseg is, hogy semmit ne tudjon a ferje szereperol mas emberek eleteben. Mert ahhoz neki semmi koze.

2015. jún. 9. 11:24
 12/39 anonim ***** válasza:
78%
Mindketten hibásak vagytok, de ettől az akciódtól mit remélsz? Bosszúnak szánalmas, visszakapni meg úgysem fogod ettől.
2015. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
53%
A haláltáncot egyedül járd, és ne mást próbálj magaddal rántani a te saját mélységedbe. Mert akkor ismét a sors megmutatja, hogy a te saját bőrödön fogod érezni azt amit más nőnek akartál. De hát mint látjuk, ehhez még sok sok ilyet végig kell élj, hogy rágyere erre az örök törvényű igazságra, amit más emberek az első után megtanulnak, te a sokadik után sem. Egyszer majd rá jössz.
2015. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a felesége pontosan sejtette, hogy a pasi eljár máshoz is. Mit vársz attól, ha bekavarsz? Úgyse térne hozzád vissza a pali. Megbosszulni sem tudod a hazugságait. Igaza van, szerető voltál, csak szerettél volna mást hinni és bevetted a kamu maszlagot inkább és széttetted neki a lábaid. Ha jót akarsz magadnak, akkor tanulsz az esetből és nem fogsz többet félrelépni a férjed mellől, ha egyáltalán találsz még egyszer olyan férfit, aki elvegyen.
2015. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%
12 Dögöljön meg a szomszéd tehene effect. Szimpla bosszú, de még annak is ostoba.
2015. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%

Gerinctelen emberek gerinctelen játéka ez...

A hapsi képes volt sunyi módon megcsalni a feleségét. Miért vártad el, hogy majd veled őszintébb, becsületesebb lesz?

2015. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:

Elnézést kérek az off-ért, de


Kedves 55%-os válaszolgató! Ha hiszed, ha nem, ez nem az én kérdésem és kérlek állj le a használhatatlan kommentek gyártásával.



A kérdésre válaszolva:


Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha te feldobtad a kapcsolatodat, az a saját döntésed volt, ezért ne hibáztass mást. Azt, hogy a volt párod mit tesz vagy nem tesz nincs beleszólásod, maximum megbeszélhetitek a dolgot.

A feleségének ne szólj, az az ő kettejük élete, döntése.

2015. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
86%
Noha nincs erkölcsi alapom a megcsalásos esetek fölötti ítélkezésben, szeretném elmondani, mennyire sajnálom,hogy nem lettetek egy pár. Remekül összeillettetek volna, hisz egyformán inkorrektek vagytok.
2015. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Igen Miquel tokeletes par lettunk volna az osszes hibankkal egyutt ezt o is tudta.
2015. jún. 10. 22:07
 20/39 anonim ***** válasza:
Szia, mivel nem ismered a feleséget, hogy homokba akarja-e dugni a fejét vagy infót kapni Tőled, ezért jobb lenne, ha egy szakembert (mediátort) bíznál meg a kapcsolatfelvétellel. Ezután még mindig van választási lehetősége, hogy akar-e találkozni vagy hazugságban akar élni; és Te is megtetted azt a lépést felé, amit szerettél volna.
2015. jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!