Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásról akarnátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásról akarnátok-e tudni feleségek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

A törtenetem szokvanyos. Boldogtalan es teljesen zsakutcaba jutott hazassagban eltem. Melyponton voltam minden teren es akkor jott egy ferfi. Nos volt. Egymasba gabalyodtunk (sokaig nem volt szex) vegul mar kozos gyereket terveztunk. Sajnos a vegen hatalmas faziskesessel megtortent az ami meg szokott tortenni: en beadtam a valast, elkoltoztem stb. es erre ferfi otthon csak annyit jelentett be, hogy nem tudja mit akar talan eljonne. A parja pedig ravette maradjon inkabb. Nagyon nem erzem fairnek az egészet, mert mindketten hasonlo szituaciobol i dultunk, en szerettem es o is. Amikor meg konkret lepesekre kerult sor, akkor ő nagyon konnyeden visszatancolt. Nekem azt mondta eszervek alapjan hozott dontest, ujra bele akar szeretni a felesegebe es az a fontos hogy otthon ne csinaljon kart. Az ami velem volt es tortent es aminek o szerves resze volt az csak egy szeretoi jogviszony mit vagyok ugy oda most.

Kertem legalabb azt mondja el akkor otthon, hogy voltam neki en es mi az igazsag, legalabb vallalja, hogy szeretett vagy ha nem akkor mondja hogy egy kis fellangolas volt. De nem akar folosleges szenvedest okozni a felesegenek, hanem o most meg akar valtozni es uj eletet kezdeni.

Iszonyat merges vagyok es elkeseredett. Tobb evig volt tobb hosszu viszonya is es most jutott el addig, hogy ja megis jo nekem a hazassagom es eletemben eloszor kommunikalom, hogy baj van.

Elhataroztam, ha annyira fontos neki most hirtelen a hazassaga (miutan vegigsegitette az enyem kivegzeset es hitegetett), akkor megirom a felesegenek, hogy miota is tart a kis fellangolas es milyen jo, hogy nem lettem varandos pedig a ferje azt akarta. Szerintem innen lehet jol ujraalapozni egy hazassagot es nem onnan, hogy evekig gorgegetett hazudozasok utan hat igen dragam eltavolodtunk egymastol es most jo lenne megvaltoztatni mindent.



2015. jún. 9. 10:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként - ellentétben a legtöbb itteni válaszolóval - mindenképpen tudni akarnék róla.
2015. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%

elképeztő, mennyi ostoba nő van komolyan. persze, a hapsi tulok. de nem most lett az, hanem az elején is az volt. kezdődik ott, hogy a kérdezőnek alapjáraton a férje is tulok volt. félrekefél egy msik tulokkal, aki pont ugyanazokkal a szövegekkel vakitja, minden más tulok más nőket, ráadásul, világos, hogy nem ő az egyetlen szerető, erre meg van lepődve, ha kiderül, mégsem hagyja ott a feleségét .


Nézzétek csajok. Alaphelyzetben a mai magyar ogszabályi háttér olyan, hogy a férfi CSAK VESZTHET a házasság felbontásával, pláne ha bosszuálló feleségtől kell tartania. Konkrétan elvesztheti a lakhatását.

Hülye lenne újból elkezdeni egzisztenciát építeni egy másik nő kedvéért. Ugyanmár. Az a nő, aki az iylesmit benyalja, tök hüyle kell legyen.

2015. jún. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

22: De ha a nő jött a férfi lakásába lakni, akkor nem veszítheti el.

A megélhetési házasodó fél az, aki veszíthet, mégpedig a lakhatását és a fél megélhetését. Azt értem én, hogy ha nem is szerelmes, akkor veszettül kapaszkodik a lakhatásába és a fél megélhetésébe. De ez nem nemfüggő, hogy melyik fél ez, de sokkal gyakrabban a nő a megélhetési házasodó, és a férfié az összes tulajdon, tehát nem ő az, aki veszíthet.

2015. jún. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

22: Egyébként meg nem elveszíti, hanem visszaesik a gyerekkori állapotába; tehát vissza kell költöznie a szüleihez.

Ha a házasság előtt jó volt neki, akkor most is jó kell legyen. A saját ingatlan megszerzésének munkáját nem úszhatja meg senki, ha igényli a szülőktől való függetlenséget. Ha nem tetted meg a házasságkötésed előtt, akkor a váláskor jön ez elő, ez egy megkerülhetetlen életfeladat, csak elodáztad.

De csak nem gondoltad, hogy ha megházasodsz, akkor életed végéig meghosszabbíthatod a gyerekkorodat és mentesülsz a felnőtté válás, önállósodás nehézségei alól?


Mert az a verzió, amit leírsz csak akkor áll elő, ha a nő egyedül megszerezte magának a lakást, ahova a készbe csak betetted a fenekedet. Emiatt házasságban maradni úgy nevezik: selyemfiúság.

2015. jún. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

22: Apropó!

Lehetséges, hogy sokan csak azért maradnak egy házasságban, mert AZT HISZIK - a hogyan Te is -, hogy elveszíthetik a lakásukat??:-o

Azért azt gondolom, ha valaki komolyan vélni akar, utánajár a dolgoknak, ez egyébként benne van a köztudatban, hogy csak a házasság alatt szerzett vagyon feleződik - az is csak evvel ellentétes válási megállapodás vagy házassági szerződés hiányában.

2015. jún. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"De ha a nő jött a férfi lakásába lakni, akkor nem veszítheti el."


Tévedés.

Ha van gyerek, 18 év alatti gyerek, akkor a lakhatási jogot a nő fogja kapni, akkor is ha a hapsi tulajdona a ház. Ezért is ugrálnak a férfi ogvédő szervezetek.

Meg egy 40 éven felüli férfinak nem feltétlenül van lehetősége a szüleihez költözni . Senki sem él örökké.

2015. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

26:

- Ha a férfi a lakás tulajdonosa, és elég 3-muknak, akkor simán eladhatja, és vehet 2 kisebbet, és az egyiket ő lakja, a másikat a feleség használja. Hm?

Ez nem tudom, miért férfijogvédő téma, ha a nőé a lakás, és a férfihoz kerül a gyerek, ugyanez a jogi szitu áll elő.


- Ha meghaltak a szülei, akkor van egy üres ingatlana. Hm?

2015. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Bármit is csinálsz, a pasit nem fogod visszakapni.

Ahogy leírtad, elég szemét is volt (nem vette ám egy percig se komolyan a ti közös jövőtöket) - én nem is akarod viszakapni

Szakadj el tőle, kiszabadultál "Boldogtalan es teljesen zsakutcaba jutott hazassag" -ból: előtted az élet!

2015. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi lett a vége a dolognak?
2015. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

A vege a kovetkezo lett: egyszer begurultam (mindegy miert) es mergemben beszeltem a feleseggel. Inkabb kerdeztem, azonban amikor kijelentette ez egy stabil hazassag es senki bele nem johet, akkor razuditottam par mondatot. Semmi hatasa nem volt. A ferfi utolag kicsit hisztizett nekem, hozy kettő kellemetlen percnél többet nem okoztam, meg neki a családja az első es azt mindenáron megvédi és utálja, ha elveszik tőle az irányítást stb. és majd ő megoldja a házasságát. Röviden: feleség szerelmes evtizedek óta, mostantól mindent együtt akarnak újra csinálni, a férj elhatározta bele akar szeretni a feleségébe ő is. Valószínűleg nagyon boldogok. Kulsosok szerint a ferj most ujra kedves mindenkivel. (Igaz ezt nem tudom mit jelent.)

En túlléptem ezen. Mindenki a maga boldogságának (is és életének is) a kovácsa.


És hihetetlen jó érzés volt legalább annyia kiadni magamból, hogy elmondhattam a kedves férj mindenfelé hazudott és babát akart tőlem (függetlenül ennek a vélhetően nem is létező igazságtartalmáról a részéről). Ha ez csak kettő perc kellemetlenség is az ő házasságukban, nekem életre szóló legalább kimondtam és nem fojtottam magamba érrzés. Mivel nem én voltam az első szerető, így legalább utanam talan több nem lesz.

Nők ne legyetek hülyék a nős pasi, ha nem.lép pár hónapon belül, akkor csak szórakozik. Mindegy mit mondd. Ha nem kerülted el, akkor vess véget neki és csakis csúnyán, hogy többet mással ne csinálja meg. A magyar társafalom elnézi, hogy a férjek felreku.ogatnak es inkabb a szereto lesz az utolso piszok. Pedig ez nem igaz, hanem ez tartja font a rendszert. Amig ezt mindenki elturi, addig altalanos lesz...lehet ezt maskepp is csinalni. Barkinek. :-)

2015. júl. 25. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!