Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kutyából lesz-e szalonna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyából lesz-e szalonna?

Figyelt kérdés
Sokan írtak már ki kérdést,hogy javítsanak a házasságukon,párkapcsolatukon.Én is írtam már ki kérdést korábban,nem lehetett megbeszélni,a férjem lerázott.Ez ment hónapokon keresztül.Eljöttem a gyerekünkkel a szüleimhez.2 nap telt el,és sms-ekkel bombáz,hogy menjünk haza,hiányzunk,beszéljük meg stb.
2015. jún. 19. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
lehet rájött, hogy nem akar elveszíteni titeket...gondolom előtte nem volt ilyen, hogy nélküled kellett boldogulnia...
2015. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
2015. jún. 19. 12:26
 3/26 A kérdező kommentje:

Mennyire higgyek neki?

Ha hazamegyünk változik 1-2 hétre,aztán minden kezdődik elölről :( Ettől félek.

2015. jún. 19. 12:27
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Most ideig-oraig biztos jo lesz, m tudja, h nem a levegobe beszelsz, es tenyleg otthagyod, ha gaz van. Nagyon tisztellek ezert es le a kalappal elotted! :) Nem tudom, h hosszutavon mennyire tarthato ez, ha igy "leereszt" a ferjed egy ido utan. Kutyabol nem lesz szalonna az biztos, de arra radobbenhet a ferjed, h mi a fontos neki igazan, es azert tenni fog. Beszeljetek mindenkeppen, de legyel nagyon hatarozott vele azzal kapcsolatban, h Te mit szeretnel. Drukkolok! :)
2015. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 19. 12:34
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egy utolso probát megér. Ha nem torténik semmi (vagy csak rovid távon), akkor végleg elhagyod a férjedet.
2015. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Elolvastam az eredeti kérdést is, én is voltam hasonlóan nemtörődöm, nem is igazán fogtam fel, hogy mennyit jelent számomra a párom, aztán mondta, hogy kész, nem bírja tovább elviselni. Egy ideig még kifejezetten örültem is, aztán elkezdett baromira hiányozni, rengeteget változtam, és egy jó ideig működött(aztán végül lelépett azzal, hogy olyasvalakivel akar lenni, aki magától olyan amilyenre neki szüksége lenne). Remélem nálatok is ez lesz a helyzet(leszámítva a végét persze).
2015. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

ne menj haza maradj ameg tervezted és csak azutan

aztan meglattod hogyan fog viselkedni bar szerintem nem fog valtozni hosszutavon

2015. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meglátjuk,mi lesz.
2015. jún. 19. 21:21
 10/26 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném kérdezni, hogy Te hogy vagy ezzel a dologgal? Szereted őt még, vagy már annyit bántott, hogy nem tudod többé? Mert akkor hagyd az egészet szerintem. Azért ez nagyon durva, hogy így megaláz téged a nőiségedben. Komolyan csodállak, hogy ilyen nyugodtan fogadod a beszólásokat, hogy "na, csak nem akarsz valamit"? Hát hallod, én elküldtem volna a büdös fr@ncba az ilyet, és megkapta volna tőlem, hogy impotens vagy, arra nem vagy képes, hogy kielégítsd a feleségedet... persze azért ilyen durva ez bennem, mert engem is megalázott a volt barátom. De aki szeret igazán, sz sosem mond ilyet a párjának.
2015. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!