Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos elvárás a részemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás a részemről, hogy ha a férjem negyedik gyerkőcöt is szeretne, keresse is meg a rávalót?

Figyelt kérdés

Három gyermekünk van. Imádom őket, de be kell látnom, hogy munka mellett az ellátásuk és a háztartás elég nehéz feladat. A férjem felvetette, hogy szeretne negyedik gyermeket is. Én is nagy családot szeretnék, de azért nem minden áron.

Ha négyen lennének, már nem tudnám megoldani, hogy teljes állás mellett mindent megcsináljak, tehát a fizum egy része kiesne, ami viszont főleg 4 gyerek mellett érzékenyen érintené a családi kasszát.

Én levezettem a férjemnek, hogy amennyiben ezt komolyan gondolja, akkor neki is lépéseket kell tennie (jobban fizető munkahely, esetleg másodállás), erre viszont felháborodott, hogy ő már így is épp eleget dolgozik és én túl anyagias és önző vagyok.

Tényleg én látom furcsán a dolgokat vagy a férjem egyszerűsíti le kicsit a gyerekvállalást?


2015. júl. 27. 06:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Foglalkozik a gyerekekkel, amennyire az ideje engedi, de a mindennapok megoldása az én feladatom, ő inkább a minőségi időtöltésre koncentrál, azaz játszik velük, elmennek ide-oda, mesél nekik.
2015. júl. 27. 06:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Nem tudom hány èvesek vagytok, vagy mennyi a fizetésetek... számoljátok ki, hogy mennyi plusz pénzzel járna...

2015. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. 4 gyerek mellett valóban nem lehet teljes állásban dolgozni, mert valami biztosan megsínylené....
2015. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én már eleve azt is furcsának látom, hogy 3 gyerek mellett és egyenlő munkaidő mellett te csinálsz meg "mindent".
2015. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

oldja meg a férjed a következő hétben amit eddig te, ha megy neki mint a karikacsapás akkor beszélhettek +1 gyerekről


de az hogy néha mesél, az nem nevelés

2015. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Cigányoknál is megy az 5-6 gyerek!
2015. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
teljesen jogos!
2015. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos kérdés, hogy mennyit keres a férjed. Nem mindegy, hogy netto 200at, vagy 500at visz haza. :)
2015. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!