Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan vagyok a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok a házasságomban. Van megoldás?

Figyelt kérdés
19 éve élünk együtt. 2 gyerekünk van, akik már tinédzserek. Már a kis gyerekes korban éreztem, hogy nagyon eltérő személyiségek vagyunk, de akkor lefoglaltak a gyerekek. Most több időnk lenne egymásra. Ismerkedem a férjemmel. Az eredmény katasztrofális. Beszélgetés: Tudálékos és kioktató. Szex: csak egy héten egyszer, mert szerinte ha többször van nem az igazi az orgazmus.Társasági élet: A TV-t nézi egész nap , film után film./ szerencsére vannak barátnőim akikkel tudok beszélgetni.) A jó oldala, hogy gyakorlatias, a hétvégi nagy bevásárlást mindig ő intézi (ragaszkodik hozzá). Varr -géppel- , sok mindent megjavít. Nekem hiányzik a jó beszélgetések, némi társasági élet, a szexuális igényem is több lenne. 3 napot nincsenek itthon a gyerekeink. Hát ez maga a katasztrófa. Egy elvált barátnőm hívott "bulizni" nem mentem el. Kisvárosban élek...... Szerintetek mi lenne megoldás? Amiket írtam az szerintetek elég ok válásra? Ja és még az, hogy jó apa. Átlagos napokon a gyerekeimmel való társalgás pótolja, hogy vele szinte semmiben sem egyezünk. Szerintem a maga módján szeret engem.
2015. aug. 22. 21:28
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó! Közös programok, élmények és persze szeretet, megértés. Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.
2015. aug. 23. 15:49
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
szex annyiszor van ahányszor a nő akarja...Ezen jót nevettem...Annyiszor,ahányszor a férjnek feláll...Pláne 50 felett...:/
2015. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Amúgy ja én is marha boldog lennék heti 1-el...Nálunk kb havi 1-2 van. :( És általában az is csak "kinlódás",így már nekem sinc túl sok kedvem hozzá...

A többi ugyanaz mint nálatok.Munka,háztartás,Tv/net slussz.

42/N

2015. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32 Ugyan:DD
2015. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok azóta, kerdezo?
2018. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!